Lescon Müşteri Hizmetleri

Lescon müşteri hizmetleri, canlı destek hattı, şikayet numarası, anlık bağlantı numarası kaçtır son zamanların en çok araştırılan konularından bir tanesidir. Sizler için makalemizde Lescon markasına ait ne kadar merak edilen numara varsa her birisini derledik. İsteyen, istediği telefon numarası ile iletişime geçerek anlık bağlantılarını yapabilir, ne gibi sorun ya da istekleri varsa belirtebilir.

Lescon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lescon müşteri hizmetleri telefon numarası 1980 yılında ilk kurulumları Gaziantep sınırlarında meydana gelen plastik enjeksiyon ayakkabı üretimi ile sektöre adım atıldığı biliniyor. İlk kurulum tarihinin üzerinden on yıl geçtikten sonra şirket merkezi faaliyetlerine devam edebilmek için İstanbul sınırlarına taşınmış ve 1992 yılı itibari ile marka ismi sayesinde ilk üretimlerine başlamıştır. İlk üretimlerinin üzerinden bir yıl geçmesi ardından ülkemizde ilk defa halı saha ayakkabı üreten firma olarak kayıtlarda yerini aldı.

1998 tarihinde giyim alanında üretimler yapmaya başlamış ve 6 yıl sonra ilk mağazalarını açarak müşteriler ile ürünlerin bir araya gelmesini sağlamıştır. Günümüze kadar 50’nin üzerinde açtığı mağaza ile ülkemizin birçok ilinde kaliteli hizmetleri sunmaya devam eden marka olarak öne çıkmıştır. Her geçen gün daha fazla büyümeye devam eden marka olurken dünya lider spor giyim markaları arasında yer almayı hedeflemiştir. Müşterilerine her zaman sunduğu en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünlerle sadece beklenenleri değil beklenenlerin ötesinde saygın bir Türk markası vizyonu ile hareketlerini sürdürmüştür.

Screenshot-5-2
Lescon Müşteri Hizmetleri

Lescon Şikayet Hattı

Lescon şikayet hattı 0850 450 10 50 olarak öne çıkıyor. Ürünleri sayesinde çok geniş alanlara ulaşmayı başaran yerli markalardan bir tanesi olurken ülke genelinde iyi bir yer edinmiştir. Hem toplumsal hem de çevresel sorumlulukların yerine gelmesinde yardımcı olan firma değerlerine sadık kalmayı tercih etmiş, çalışmalarına hız kesmeden devam etmiştir. Kendisini her zaman daha iyi yerlere getirmeyi tercih eden Lescon şikayet hattı neredeyse en az kullanılan hatlar arasındadır.

Lescon her zaman müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyen bir firma olmasından dolayı en kaliteli ürünleri hız kesmeden müşterileri ile bir araya getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Müşteri kitlesi her geçen gün daha çok büyümeye devam ederken Lescon müşteri hizmetleri telefon numarası da istenilenleri anında sunmaya devam ediyor.

Lescon şikayet hattı üzerinden ne gibi bildirimler yapılırsa yapılsın en kısa sürede en uygun çözüm yollarını sunmak için çalışmalarına devam ediyor. İstek ve şikayetler Lescon markası açısından çok değerli bir yere sahip olarak öne çıkıyor, bu sayede en kaliteli hizmetleri müşterileri için sunmaya devam ediyor.

  1. Lescon müşteri hizmetleri
  2. Lescon canlı destek
  3. Lescon anlık bağlanma numarası
  4. Lescon mail adresi
  5. Lescon şikayet hattı gibi alanlarda hizmetler devam ediyor.

0850 450 10 50 genel merkez numarasından hangi alan için iletişime geçilirse geçilsin asla fark etmeyecek. Her zaman müşteri merkezli çalışmaları hız kesmeden devam edecektir.

Lescon Mağazaları

Lescon mağazaları sayesinde ülkemizin birçok ilinde yerli üretimlere kavuşmak mümkün olacak. Genel anlamda müşterilerin beklentilerinden de öte hizmetler sunuyor olması alanında en öncü marka haline gelmesine olanak sunuyor. Bu sayede kesintisiz olan hizmetler kaliteli bir şekilde Lescon müşteri hizmetleri gibi telefon numaraları sayesinde öne çıkıyor.

Lescon çağrı merkezleri yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz hizmetlerini sunuyor olmasından dolayı dilek, istek ya da şikayet gibi hangi konularda iletişime geçildiği fark etmeyecek. En iyi hizmetler sunulacak.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. TURAN ERTOKTAŞ

    Iyi günler 2 ay önce sakarya serdivan agora avemede ürün aldım bugün değiştirme götürdüm değişmediler kullanmadığım halde geri gönderdiler