Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

Kitapyurdu.com Müşteri Hizmetleri / Telefon Numaraları  / İletişim Bilgileri / Adres / Mail / Hakkında

müşteri hizmetleri rehberleri
Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri

Kitapyurdu sitesi piyasada ki açığı görüp ve internetin ülkemizde gelişmesini de fırsat bilerek kitap alandaki ilk e-ticaret atılımını yaparak online kitap satış ağını kurmuşlardır. Bu site ilkez kitapla tanışmış bir site değildir aksine 1985’den beri basın,yayın ve dağıtım alanında hizmet veren bir kuruluşun meyvesidir. Kitapyurdu kurulduğu günden bu yana binlerce üye milyonlarca kitap ve alışveriş yapılmış olan Kitapyurdu sitesi başarıyla hizmet vermektedir. Fakat işleri insan olan her sektör gibi burasıda müşteri hizmetlerine ağırlık vermektedir. Kitapyurdu müşteri hizmetlerine bir çok ulaşma yolunuz var üstelik sizi ara formalitelerle sıkmadan direk sorun ve sonuç odaklı çalışacaklardır. En tavsiye edilen yol olarak bizim tavsiyemiz aşağıda bulunan sitede üzerinden mesaj gönderme linkine tıklayarak sorununuzu yazmanızdır. Daha hızlı bir çözüme ihtiyacınız varsa lütfen telefon ile arayınız.

 Kitapyurdu İletişim Bilgileri

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Numaraları
Kitapyurdu TEL: 0212 519 87 20
Kitapyurdu FAX:   0212 519 15 84

Kitapyurdu Yazışma Adresi
Örnektepe Mah. Pazaraltı Sk. No:96 Sütlüce 34445 Beyoğlu, İstanbul

Mersis Numarası: 0564055769600014

Kayıtlı Olunan Meslek Odası: İstanbul Ticaret Odası 

Kitapyurdu.cok sitesi ile ilgili şikayet görüş ve önerilerinizi bize aşağıdan yorum olarak bırakırsanız yetkililer kontrol edebilir.

Kitapyurdu Sitesi Hakkında

Kitapyurdu sadece internetten satış yapan bir kitapevi değil, aynı zamanda kültür hayatımızla ilgili konularda herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olabilmek arzusundadır.

Kitapyurdu’nda satın alma mecburiyeti olmadan arzu ettiğiniz sıklıkta misafirimiz olabilir, mağazamızı tanıyabilir, istediğiniz eserleri alışveriş listenize ekleyip satın almadan orada tutabilir ve dilediğinizde bu eserleri satın alabilirsiniz.

Kitapyurdu niçin kuruldu?

Kitapyurdu,okuyucu aradığı kitapları oturduğu yerden rahatça bulabilsin diye kuruldu. Kitapyurdu hepimizin bildiği bir sözü ele aldı: “Vakit nakittir.” Okuyucu aradığını bulsun; aradığını zamanında bulsun; aradığını zamanında ve en uygun ekonomik şartlarda bulsun diye kuruldu. Kitapyurdu, okuyucu kitap-kültür dünyasında olan biteni takip edebilsin diye kuruldu. Kitapyurdu, okuyucu okuduklarını paylaşabilsin ve kitaplar hakkındaki sohbetini yapabilsin diye kuruldu.

Kitapyurdu’nu kim kurdu?

Kitapyurdu 1985’ten beri Babıali’de kitapevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kuruldu. Kitapyurdu, okuyucu- yayıncı-dağıtıcı problemini bilen, bu problemi yaşayan; teknolojiyi problemleri çözmek ve ihtiyaclara cevap vermek için izleyen iddianın adı olarak ortaya çıktı.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Seher Değirmenci

  1 aydır teslimat alamıyorum .Param çekildi .330 lira 70 kuruş ödedim paramin iyadesini sitiyorum .müşteri hizmetleri ile konuşamıyorum şuan .sorun var diyip duruyor teslimatta .Şaka gibisiniz şuan .müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum çünkü sipariş kodunuz yanlış diyor ve uygulamasında ne yazıyorsa aynısını yazıyorum .

 2. Fırat üçlü

  E posta doğrulaması
  Puan kullanılmıyor
  [email protected]

 3. Dilan ertan

  E postamı doğrulayamıyorum

 4. Sinem

  Dünden beri kapıda ödeme ile alışveriş yapmak istiyorum ama e posta adresi dogrulanamiyor diyo ve mail de gelmiyor. Yardımcı olun lütfen.

 5. Esra Günbeldek

  Kapıda ödeme seçenegi için e posta doğrulama istiyor fakat bildirim gelmedi bana. Nasıl doğrulama yapabilirim?

 6. Mustafa Öztunç

  e-posta adresini doğrulayın uyarısı bana da geliyor.Üye olalı çok olduğu için doğrulama mailini silmişim. Hep karşıma çıkıyor tekrardan doğrulama işlemini nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok memnun olurum

 7. Ayşegül Çerçi

  24.12.2018’de saat 12.25’te 136TL’lik alışveriş yaptım ve kart bilgilerinize ulaşılamadı cevabını aldım. Oysaki kredi kartımdan bu para çekildi. Aramalarıma cevap verilmedi. Mesajıma da…

  • Musteri Hizmet

   Bankanızla ödemeye bloke koymuş olabilir, bankanızla görüşerek çekildiğinden emin olup ardında Kitapyurdu müşteri hizmetlerine tekrar durumu bildiriniz.

 8. Hatice Kübra Öztürk

  Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini seçtiğimde; “Bu siparişiniz için Kapıda Nakit Ödeme seçeneği uygun değildir. Kapıda Nakit Ödeme hizmetinden faydalanabilmek için e-posta adresinizi doğrulayın.” Diye bir bildirim geliyor aceba e-posta adresimi nasıl doğrulayabilirim?

  • MusteriHizmet

   Merhaba, üye olurken yazmış olduğunuz e-posta adresinize kitapyurdu tarafımızdan bir bildirim gönderilir. E postanıza giriş yaparak, kitapyurdu’ndan gelen bağlantıya tıklayarak e-postanızı onaylamış olursunuz.

  • muhammet efe

   eposta nasıl doğrulanıyor bana bir Söyleyinnnnnnn kapıda ödemeee olmuyorrr bir el atınn