Karekök Yayınları İletişim Bilgileri

Karekök Yayınevi

Karekök Yayınevi, 2002 yılında okul eğitimine katkı sağlamak amacıyla İstanbul Kadıköy'de kurulmuştur. Yayın hayatına matematik kitapları dizisi ile başlayan Karekök bugün tüm dersler için dersler, soru bankaları ve yaprak testler dağıtmaktadır. Türkiye'de okuyan öğrenciler tarafından benimsenen ve alanında oldukça başarılı bulunan Karekök yayıncılar ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında en iyiyi yakalayabilen ÖSYM tarzı yer almaktadır. Dağıtım için sunduğu kitapları her kademeye uygun bir şekilde kendi yayınevi bünyesinde hazırlayarak öğrencilerin eksikliklerini başarıyla giderir. Özellikle YKS sınav grubu için hazırladığı kitaplar, TYT ve AYT sınavları, öğrencilerin çözmesi gereken önemli yayın grupları arasında yer alıyor. Metod sistemi sayesinde öğrenciye modern metotları sunarak konuyu anlamasını ve pekiştirmesini sağlayan Karekök bu mantıkla fasikül setlerini hazırlamaktadır. Karekök 18 yıldır bunu profesyonelce yapıyor, öğrencinin azmini ve başarısını artırmak için her konunun ipuçlarını veriyor. Derece öğrencileriyle yapılan görüşmeler arasında şiddetle tavsiye edilen yayınlardan biri de yine Karekök Yayınları .

Karekök Yayınları Kitap Serisi

Karekök Yayınları ortaokul 5. sınıfın başlamasıyla birlikte tüm üst sınıf ve gruplara yönelik kitaplar hazırlar. MEB ve ÖSYM'nin son yıllarda sınavlarında başlattıkları yeni nesil sorular kavramını önce klasik sorularla kavrayan öğrenci, yeni nesli çözme alışkanlığını kolayca kazanabilir. Bunu başaran sayılı yayınevlerinden biri olan Karekök özellikle LGS, YKS (TYT – AYT) ve DGS gibi önemli sınav grupları için başarılı kitaplar yayınlamaktadır. Fasiküller, dersler, soru bankaları, cep testleri ve yaprak testleri şeklinde piyasaya sunulan kitaplar kısa sürede en çok satılan ders kitapları arasına girebilir. Kitapları daha detaylı incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karekök Yayınları İletişim Bilgileri

E-Posta: [email protected]

Telefon: +90 (216) 418 36 70 – 80 [19659014]

Faks: +90 (216) 449 67 56

Web: karekok.com.tr

İstanbul Adres: Caferağa Mh. Misbah Muhayyeş Sk. No: 3 Kadıköy / İstanbul

Karekök Yayınları İletişim Bilgileri yazısı ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde çıktı.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Neslihan sönmez

    İyi akşamlar bu gün yapılan deneme sonuçlarını kayıtlı olduğumuz öğrenci sayfasından öğrenemedik sınıftaki çoğu çocuk sınav sonuç bölümünden ulaşmış ama bizde açıklanan sınav sonucu bulunmamaktadır diyor bize sınav sonucunu mail yoluyla gönderirmisiniz