Kablonet Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

KabloNET / UyduNET / KabloTV  Müşteri Hizmetleri İletişim

Aşağıda sizlerle paylaştığımız iletişim bilgileri  KabloNet, UyduNet ve KabloTV için ortak iletişim kanallarıdır. Bu hizmetlerin hepsi için vermiş olduğumuz adres ve telefon numaralarından soru, sorun, şikayet, üyelik ve teknik destek gibi bir çok durumda yararlanabilirsiniz.

KabloNET Müşteri Hizmetleri

KabloNET İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş ticari ismiyle 1997 yılında ülkemizde kurulan bir internet sağlayıcı servisidir. Başlarda Türk Telekom bünyesinde ortak olan KabloNet 2008 yılı itibariyle kendi başına ayrılarak müşterilerine hizmet sağlamaya devam etmiştir. Bu ayrılma sonrası UyduNet adı altında devam eden servis 2016 yılında tekrar KabloNet olarak ismini sürdürmeye devam etmektedir. Şimdilerde KabloNET’in  bir milyona yakın aktif kullanıcı müşterisi bulunmaktadır ve 20’den fazla şehirde hizmet sağlamaktadır.  Kablonet üyeliği için önce KabloTV üyeliği oluşturmanız gerekir bunun ardından televizyonunuza gelen kablo aracılığıyla takacağınız modemle sınırsız internet keyfini yaşayabilir ve Türksat’ın sizlere sağladığı özel kanaları izleyebilirsiniz.  KabloNET, Türksat bünyesinde hizmet vermeye devam ediyor.

KabloNET Çağrı Merkezi Telefonları

Haftanın her günü ve saati KabloNET çağrı merkezileri siz müşterileri için hazır olarak beklemektedir. İstediğini zaman aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz telefon numaralarından birisini arayarak KabloNET çağrı merkeziden bulunan müşteri temsilcilerinden yardım ve destek alabileceğiniz gibi üyelik, teknik destek ve arıza bildirimi gibi durumları da sorunsuz bir şekilde iletebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numaraları

126

Veya

0 850 804 4444

SMS – Mesaj İletişim Numarası

KabloNET aynı zamanda engelli kullanıcılarını düşünerek oluşturduğu bir SMS servisi bulunmaktadır. Sizlerle paylaşmış olduğumuz bu 4 haneli numaraya mesaj atarak KabloNET arıza, üyelik, destek ve talepte bulunabilirsiniz.

SMS Numarası

5126 

KabloNET Diğer İletişim Bilgileri

Genel Merkez Adresi , Fax ve Telefonu

Konya Yolu 40. Km. Gölbaşı / ANKARA

Tel : 0312 615 30 00

Fax : 0312 499 51 15

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Hayrettin

    Yayınıma sınyal göndermiyorsunuz aldıgım yayında kıra bedeli ödemiyorumdiye

  2. Hakan Yıldırım

    Facebook heblarım calındı

  3. Mehmet

    merhaba yaklaşık 1 aydır facebook sayfama giremiyorum her nedense bu konuda ne bana bilgi verildi nede hotmailime hiç bir bilgi gelmedi ne yapılmaya çalışılıyor anlamadım bu konuda yardımlarınızı arz ederim.