İyzico Müşteri Hizmetleri 0216 Telefon Numarası

İyzico Çağrı Merkezi İletişim

iyzico-musteri-hizmetler-0216-telefon-numarasi
i̇yzico müşteri hizmetler 0216 telefon numarası

İyzico çağrı merkezi konusunda sizlere hizmet sunmak istiyoruz. Bu konuda yaptığımız bütün yeni çalışmalar hem güncel şirket bilgilerini hem de iletişim bilgilerini sizlere sağlayacak. Peki ama nasıl? Gelin bütün detaylara birlikte göz atalım. Makalemizi incelerseniz bütün İyzico iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca İyzico şikayet hattı numarası nedir gibi merak ettiğiniz konulara da sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebileceksiniz.

Destek Hattı: 0 216 599 01 00

E Posta Adresi: [email protected]

İyzico şirketi 2012 yılında İstanbul üzerinde kurulmuş bir firma. Bir çeşit ödeme yönetim platformu olan İyzico, bir nevi sanal post hizmeti sunuyor. E ticaret sitelerinden tutun da internet üzerinden ödeme alan platformlara kolaylıkla çalışma sağlayan bu hizmet, pek çok konuda güvenilir ödeme yöntemi sunuyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde kullanılabiliyor olması da bu şirketi tercih sebebi yapıyor. Şirketle ilgili genel tanımları yaptığımıza göre şimdi gelin İyzico iletişim bilgilerine göz atalım.

İyzico Çağrı Merkezi Numarası

İyzico çağrı merkezi numarası için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan numaraları tuşlamanız olacaktır. Bu numara sayesinde kolaylıkla iletişime geçebilir ve size en kolay müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 İyzico iletişim numarası: 0216 559 01 00

İyzico Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri konusunda oldukça hızlı bir desteğe sahip olan İyzico, kredi kartları gibi online bankacılık işlemleriyle doğrudan ilgilenen bir şirket olduğu için herkese hızlı hizmetler sunuyor. Ödemeleri yaparken daha rahat daha etkili bir çözüme ulaşmak adına da bu hizmetleri takip edebiliyorsunuz. Bir sorunla karşılaştığınız anda sistemle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için İyzico müşteri hizmetleri numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde aramanız yeterli olacaktır.

  • İyzico müşteri hizmetleri numarası: 0216 559 01 00 – hafta içi 09:00 ile 20:00 arası, hafta sonu da 10:00 ile 17:00 arası.

İyzico Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Günümüzde bir şirketin müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça zor olabiliyor. Çünkü çok fazla hizmet var ve bu hizmetleri teker teker mobil üzerinden tanıtmak şirketlerin de işini zorlaştırıyor. Bu yüzden sizlere İyzico müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak konusundaki tavsiyelerimizi vermek istiyoruz. İyzico müşteri hizmetleri direkt bağlanmak için öncelikle 1 tuşuna basın. Ardından “1”, başvurularınız hakkında bilgi almak için “2”, ekstreniz için “3”, ödeme ve üyelik işlemleri için “4” entegrasyon için “5” ve operatöre bağlanmak için “0” tuşlamalısınız. Burada sizin için önemli olan hangisi ise ona basarak hemen müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

İyzico Şikayet Hattı

Siz değerli müşterilerine en güzel hizmeti sunmak için sürekli çalışan şirket, bu konudaki güvenli iletişim katmanıyla çok daha fazlasına erişmenizi sağlıyor. Son derece önem arz eden güvenli konuları için şikayet ve taleplerinizi iletmeniz için özel bir platform oluşturulmuş. Bunun için müşteri hizmetlerini arayabileceğiniz gibi ek olarak aşağıda yer alan mail ile de iletişime geçebilirsiniz. Buna ek olarak iletişim formu İyzico paneli üzerinden de rahatlıkla şirketle iletişime geçebilirsiniz.

  • www.iyzico.com üzerinde yer alan forma tıklayın ve hemen şikayetlerinizi belirtin.

İyzico Çağrı Merkezi İletişim Numarası ve İyzico Adresi

İyzico ile rahatlıkla iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için de öncelikle size dair önemli olan seçeneklere göz atmanızı öneriyoruz. Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak şirketle iletişime geçebilir, ek olarak adresle ilgili evrak yollamak isterseniz de aşağıdaki adreslere yollayabilirsiniz. Daha güncel bilgiyi sisteme göz atarak da alabilirsiniz. Şirketin güncel politikaları bu şekildedir.

  • Adres: Burhaniye Mahallesi Atilla Sokak No:7 Üsküdar İstanbul
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *