işnet iletişim, İşnet Telefon Numarası **2021

işnet iletişim, i̇şnet telefon numarası
işnet iletişim, i̇şnet telefon numarası

İşnet İletişim numaraları ve destek formu sayesinde İşnet ile alakalı soru ve sorunlarınızı iletebilir, İşnet müşteri hizmetleri ile de şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. İletişim alanları altta verilmiştir.

0850 290 02 90

0800 601 01 01

e-belge ve nettearşiv destek hattı 0850 724 33 87

İşnet Ankara: 0312 266 66 96

Başvuru formu: https://www.isnet.net.tr/BasvuruFormu.aspx

E-Mail [email protected]

işbankası’nın bir alt kuruluşu olan İşnet 1991 yılında hizmete girmiştir. Başlarda internet bankacılığı hizmeti vermesi amacı ile kurulan İşnet gelişen teknoloji ve altyapı sayesinde internet servis sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

Yıllar içerisinde önce sabit telefon hizmet ve ardından Karasal hatlar üzerinden veri aktarımı teknolojisi ile devam etmiş zaman içerisinde bir çok kişiye hizmet vermiştir. Tabi ki her hizmet sağlayıcısında olduğu gibi kullanıcılar bir çok sorun yaşamaktadır. İnsanların sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak amacı ile bir çok iletişim kanalı kurulmuştur. Bu kanallar vasıtası ile İşnet iletişim ve müşteri temsilcisine bağlanabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Ertuğrul gülerer

    Mail hesabıma neden e posta kodu gelmiyor ne yapmam gerekiyor

  2. Adem İşbırakmaz

    Fecbook esasına 3 gündür giriş yapamadım. Bir cihaz değişikliği bukadar mi zor. Uğurlar olsun sana Fecbook istigram messecır yıllarca kullandım . 3 günümü de unutma ben sizi unuttum bile.