İnternet Kota Sorgulamaları – Tüm İnternet Firmaları & Müşteri Hizmetleri

Tüm İnternet Hizmetleri Kota Sorgulamaları ve Müşteri Hizmetleri Numaraları

TTNet / TurkSat -UyduNet / SuperOnline – Tellcom/ D-Smart- Smile / TurkNet / Doping 

müşteri hizmetleri rehberleri
İnternet Kota sorgulama ve müşteri Hizmetleri

Bizler, sizlere bu yazımızda tüm internet ADSL sağlayıcılarının kota bilgilerinin sorgulamasını ve Müşteri Hizmetleri numaralarına ulaşmanın yollarını tek bir başlık altında topladık.

İnternet kullanımı günümüzde bir hayli artmıştır neredeyse elektirik su gibi her eve ihtiyaç olarak girmiştir. Fakat bir çok kotalı internet kulanıcı mevcut olduğundan yada kotasız da olsa AKK (Adil kulanım Kotası) her sağlayıcıda olduğundan dolayı belirli aralıklarla internet kotamızı sorgulamamız gerekir. Ülkemizde hizmet veren bir çok internet sağlayıcısı vardır bunların başında ttnet, turknet, superonline, d-smart, doping internet gibi bir çok firma yer almaktadır bu kadar çok kuruluş olunca da internet kota bilgilerimizi nereden nasıl sorgulayacağımız konusunda bazen zorlanabiliriz yada şifre alma, teknik destek, internet sorunları gibi durumlarda müşteri hizmetlerine bağlanmamız gerekir. İşte bizler sizlere en kolay ve pratik yoldan liste halin hazırlamış olduğumuz internet sağlayıcı kuruluşlarının nasıl kota sorgulama işlemleri yapacağınız ve müşteri hizmet numaralarına nasıl ulaşacağınızı göstermeye çalışacağız.

TTNET Kota Sorgulama

müşteri hizmetleri rehberleri
Ttnet Kota Sorgulama

En çok kullanılan internet sağlayıcısıdır TTnet kota sorgulamasını bir kaç şekilde yapabiliriz
Telefonla  444 1 444 nolu numaradan müşteri hizmetlerini arayarak yada en yakın Türk telekom bayine giderek fakat en kolay yolu olan internet üzerinden şifrenizle kota sorgulama yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz

TTNET KOTA SORGULAMA İÇİN TIKLA

Ayrıca ttnet direk kota bilgilerini şifreniz ve kulanıcı adınızla öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyada tıklayabilirsiniz.

TTNET KOTA SORGULAMA 2

TurkSat – UyduNet Kota Sorgulama

müşteri hizmetleri rehberleri
Turksat Uydunet kota sorgulama

TurkSat eski ve sağlam kuruluşlardan biridir ve bir çok hizmet sağlamaktadır bunların başlıcaları televizyon, İnternet ve Telefon hizmetleridir. Uyduneti rakipsiz bir firma yapmasının sebebi herhangi telefon yada harici hata ihtiyaç duymadan, uydu kablosu üzerinden internet sağlama alt yapısına sahiptir. En güzel yanlarından biri ise de tüm Turksat – Uydunet sorgulamarını tek çatı altında yapabilirsiniz. 

Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Turksat kota sorgulama ve fatura bilgisi gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz

Turksat sistemine giriş için TC kimlik numarası, müşteri numarası, e-devlet şifresi, telefon veya e-mail adreslerinden birini  kullanarak kolayca girebilirsiniz.

TURKSAT KOTA SORGULMA İÇİN TIKLA

Ayrıca Turksat bilgilerini sorgulamak için tüm operatörlerden ve sabit hatlardan Turksat Müşteri Hizmetleri “126” numarasını arayabilirsiniz yada uzun numarayı çevirebilirsiniz “444 0 126”  Turksat Engeli iletişim hattı olan “5126”  nolu numaradan mesajlaşa bilirsiniz.

SuperOnline -Tellcom Kota Sorgulama

müşteri hizmetleri rehberleri
Superonline kota sorgulama

Turkcell SuperOnline son zamanlarda avantajları ve hızı ile evlerimize girmeyi başarmış bayağı bir popüler internet sağlayıcısıdır. SuperOnline kota sorgulama  yapmak için yine isterseniz telefon ile 0532 532 00 00 Superonline müşteri Hizmetlerini arayarak kota sorgulayabilirsiniz yada aşağıdan vermiğimiz bağlantı linkine tıklayarak şifrenizle kolay bir şekilde superoline kota sorgulama işleminizi sağlayabilirsiniz.

SUPERONLİNE KOTA SORGULAMA İÇİN TIKLA

Sağ üst köşeden “giriş” butonuna basarak tüm bilgilerinizi görebilirsiniz.
Şifreniz yok ise SIFRE yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli

D-Smart – Smile ADSL  Kota Sorgulama

müşteri hizmetleri rehberleri
D-smart kota sorgulama

D-Smart yine popüler olan internet sağlayıcılarından biri olması ile çok kulanılmaktadır D-Smart kota sorgulama işlemlerini de telefon ve internet üzerinden kolaylıkla yapabilir ve tüm üyeliklerinizle ilgili bilgi alabilirsiniz. D-Smart Müşteri hizmetleri numarası olan “0850 266 0 266” nolu numaradan kota sorgulama dahil her türlü bilgilerinizi ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Bunun haricinden Dmart internet kota bilgilerinizi aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz

D-SMART KOTA SORGULAMA İÇİN TIKALYINIZ

Şifreniz yoksa açılan ekranda “İlk kez giriyorum” yazısına tıklayarak telefon veya tC kimlik numaranızla şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

TurkNet Kota Sorgulama

müşteri hizmetleri rehberleri
Turknet kota sorgulama

TurkNet internet sitesi üzerinden günlük ve aylık kota bilgilerinizi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde sorgulayabilirsiniz. TurkNet online işlemler şifreniz yok ise, TurkNet müşteri hizmetleri ve sesli yanıt sistemi olan “0850 288 88 88” numaralı telefonu arayarak kulanıcı adınızı ve giriş şifrenizin telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak TurkNet kota sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

TURKNET KOTA SORGULAMA İÇİN TIKLA

Turknet Şifrenizi öğrenmek için SIFRE yazıp 3371’e SMS  mesaj kolayca öğrenebilirsiniz.

Doping Kota Sorgulama

müşteri hizmetleri rehberleri
Doping Kota Sorgulama

Doping internet,  millenicom firması bünyesinde diğerleri gibi bir ADLS hizmet sağlayıcısı firmasıdır ve arkasında show tv, Akşam gazetesi, Turkcell gibi firmalarında sahipliğini yaptığı Çukurova Holdinge bağlı bir internet kuruluşudur. Doping kota sorgulama işlemelerini de Doping Müşteri hizmetleri “0850 333 0 333” numaralı telefondan yapabileceğiniz gibi aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan da kolaylıkla yapabilirsiniz.

DOPİNG KOTA SORGULAMA İÇİN TIKLA

Doping Şifreniz yoksa yada unuttuysanız  BURAYA TIKLAYARAK bir müşteri şifresi oluşturup kotanızı sorgulayabilirsiniz.

Temelde bir kaç tane olan internet sağlayıcılarının alt isimleri ve firmaları vardır ve bunların kota sorgulaması aynı yerden yapılır mesela D-mart/Smile adsl  aynı firmadır, bu yüzden eğer listede olmayan internet sağlayıcısı varsa nereye bağlı olduğunu öğreniniz.

Görmüş olduğunuz gibi yukarıda tüm Türkiye’de ki büyük ADSL internet hizmeti sağlayan kuruluşların müşteri hizmet numaraları ve Kota sorgulama bilgilerini sizlerle paylaştık. Herhangi bir soru,öneri, şikayetinizi bize yorum olarak bildirebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *