Instagram Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Instagram Müşteri Hizmetleri İletişim

müşteri hizmetleri rehberleri

Tabi bu kadar popüler olunca ister istemez instagram hataları, sorunlar, teknik aksaklıklar veya kullanıcı hatalarından doğan bir çok sıkıntı meydana gelebilmektedir. Bu durumlarda ilk öncelikle Instagram müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekmektedir. Aşağıda size yardımcı olabilecek her türlü Instagram müşteri hizmetleri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle belirtmemiz gerekirse aşağıda sizlere sunduğumuz Instagram telefonları öncelikle telif hakları ile ilgili sorunlarla ilgilenmektedir. Mesela size ait olan resimleri, markayı, isminizi, video veya kişisel bilgilerinizi vs gibi telif içerikli paylaşımlar yapan kişileri şikayet edebilirsiniz. Bunun haricin de yaşadığınız hesap sorunlarını destek merkezini ziyaret ederek çözmeniz daha iyi olacaktır.

Instagram Mail Adresleri

[email protected]
[email protected]

Instagram Telefon ve Fax Numaraları

Telefon: (650) 384-2250
Faks: (650) 384-2253

Instagram Merkez Adresi

Copyright Agent, c/o Instagram
1601 Willow Road
Menlo Park, CA 94025, ABD

Instagram Destek ve Yardım Merkezi

Instagramla iletişime geçmeden önce tavsiye edebileceğimiz en önemli yardım birimi aşağıda size bağlantısını sunduğumuz Instagram destek merkezidir. Burayı kullanmak oldukça basittir sağ tarafta bulunan menüden destek almak istediğiniz konuyu seçiniz ardından alt başlıklardan sorununuzu yansıtan en yakın başlığı seçerek yardım makalesine ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezine Gitmek için Tıklayınız

müşteri hizmetleri rehberleri
İnstagram Yardım

 

Instagram Hakkında

Instagram yarım milyonu geçen kullanıcı sayısı ile günümüzün popüler sosyal medyalarından birisidir. Yakın zaman önce Facebook tarafından satın alınan uygulama giderek büyüyen bir platform oldu. İlk önce sadece ios platformunda piyasaya çıkan Instagram çok sevilince android dünyasınada zaman kaybetmeden girdi.
Ayrıca neredeyse tüm ünlülerin yoğun talebi ve şirketlerin bu sosyale medyayı kullanıp kartvizitlerinde bulundurması Instagramın başarısını gözler önüne koyuyor.
Instagram getirdiği yeniliklerle de hız kesmeden kendini geliştirmeye devam ediyor ve sadece resim paylaşımıyla yetinmeyenler için hikaye özeliği, canlı yayın gibi özelliklerle kendini donatarak bir çok alanda rakiplerinden geri kalmıyor tabi bu durum yeni kitlelere ulaşmasını da hızlandırıyor.
Arkadaş çevrenizi ekleyerek onlarla fotoğraflarınızı, videonuzu veya hikayenizi paylaşabildiğiniz Instagram aynı zamanda yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz, geniş kitlelere hitap edip kendinizi veya işinizi tanıta bileceğiniz çok yönlü bir sosyal medyadır.

Ayrıca aşağıda bulunan yorum kutumuza instagram hakkında sorun ve sorularınızı yazarsanız biz ve ziyaretçilerimiz de sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yaparız.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Aziz Arslan

    İyi günler kolay gelsin instagram hesaplarım olan ghatypcom ve sevsenyacom da takip etme kısıtlamalarının kaldırılmasını talep ediyorum.

  2. Ahmet aslan

    Instagram hesabım calindi Gmail hesabımı ve telefon bulgilerimi degistirmisler giris yapamiyoruk lutfen yardimci olun