İninal Müşteri Hizmetleri

Ininal-Musteri-Hizmetleri
İninal Müşteri Hizmetleri

İninal Müşteri Hizmetleri telefon numarası ne diye merak ediyorsanız, yazının devamında yeni bir ödeme sistemi olarak öne çıkan İninal hakkında bütün gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. İninal hem bireysel hem de kurumsal anlamda ödeme çözümleri sunar. Bir Multinet iştiraki olarak öne çıkan İninal BDDK’dan aldığı destek ile Türkiye genelinde birçok faaliyet alanında geçerlilik kazanmıştır.

İninal uygulaması akıllı cep teflonlarına yüklenecek olan bir uygulama ile kolayca kontrol edilebilir. Güvenli koşullarda ön ödeme seçeneğine sahip olan kart tercihe göre hem fiziksel hem de sanal ortamlarda kullanıma uygundur. İninal Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek kart sistemi hakkında merak etiğiniz bütün sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İninal Müşteri Hizmetleri Numarası

İninal Müşteri Hizmetleri numarası 0850 311 77 01 olarak belirtilmiştir. Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri şöyledir;

 • Pazartesi: 00.00- 23.59
 • Salı: 00.00- 23.59
 • Çarşamba: 00.00- 23.59
 • Perşembe: 00.00- 23.59
 • Cuma: Cumartesi: 00.00- 23.59
 • Pazar: 00.00- 23.59

İninal kart müşteri hizmetleri ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Çağrı personeli ile güvenilir koşullarda görüşme gerçekleştirebilir ve kart sisteminin sunduğu avantajlar konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İninal Sosyal Medya Adresleri

İninal sosyal medya adreslerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;

İninal Genel Müdürlük İletişim

İninal genel müdürlük adres ve bilgileri;

 • İninal Genel Müdürlük: Mecidiyeköy Yolu Caddesi: No:12 Trump Towers 2. Kule Kat:9 No:448
 • İninal Çağrı Merkezi: 0850 311 77 01
 • İninal e-posta: [email protected]

İninal kart uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için Sık Sorulan Sorular bölümünü gözden geçirebilirsiniz.

S.S.S

İninal Nedir?

İninal, banka müşterisi olmadan kolayca sahip olunabilecek bir ön ödemeli kart sistemidir. İninal sahibi olmak isteyenlerin herhangi bir bankanın müşterisi olmalarına gerek yoktur. Kredi kartı ya da vadeli/vadesiz hesaplara sahip olmaya gerek kalmadan İninal kart çıkartmak mümkündür.

İninal kart ücretsiz olarak çıkartılabilir. Herhangi bir tanımlama yapılmadan kolayca kullanılabilir. Kullanıcılar kendilerine ait kişisel hesap numaraları ile bu kartı ödemelerinde kullanabilir.

İninal Kart Nasıl Kullanılır?

İninal kartı kullanmak oldukça kolaydır. İnternet üzerinden yapılacak alışveriş öncesinde İninal içerisine bakiye yüklenerek alışverişlerde kullanılabilir.

İninal Para Yükleme Limiti Ne Kadar?

İninal karta istenilen miktarda para yüklemesi yapılabilir. Aynı şekilde yüklenen bütün miktarın harcamalar için kullanılması mümkündür. Mağazalarda alışveriş sırasında nakit kullanmak istemeyenler, herhangi bir banka kartının olmadığı durumlarda İninal kart ile alışverişlerinde ödeme işlemlerini tamamlayabilir.

İninal Para Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

İninal karta EFT ile kolayca para yüklenebilir. Bunun için IBAN numarası gerekir. İninal kullanıcı hesabına ait IBAN numarası girildikten sonra alıcı kısmına İNİNAL ÖDEME ve ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş. yazarak EFT işlemi tamamlanabilir. Transfer işleminin yapılmasının ardından gönderilen tutar 15 dakika içerisinde hesaba geçer.

İninal Kart Yükleme Noktaları Nereler?

İninal karta birçok farklı yerden yükleme yapabilirsiniz. Bunun için tercihe edebileceğiniz bazı yerler şu şekildedir; Bankaların ATM’leri, PTTmatikler, PTT vezneler, Migros, ŞOK, NKolay ile pratik işlem noktaları, MacroCenter, Teknosa Mağazaları

İninal Kart Hangi Bankaya Ait?

İninal kart Yapı Kredi bankasına ait bir ödeme kart sistemidir. Yapı Kredi müşterileri banka ile iletişime geçerek İninal kart sahibi olabilir İninal kart alışverişlerde ve kart ile ödeme yapılacak her noktada bir ödeme aracı olarak kullanılabilir.

İninal Kart Kapatılırsa Ne Olur?

İninal kart kullanıma gerek olmadığı durumlarda kapatılabilir. Kullanıma kapatmak için müşteri hizmetleri iletişim numarası kullanılabilir. İninal kartları kapattıktan sonra eğer içinde bakiye varsa bu bakiyenin diğer banka katlarına aktarılması mümkündür. İçinde bakiye olmayan kartlar kapatma işlemi sonrası direk olarak kullanım dışı bırakılabilir.

İninal Banka Kartı Mı?

İninal, bir ön ödemeli bankacılık sistemi olarak tanımlanır. Bu kart ile internet üzerinden yapılacak alışverişlerde ödeme yapmak mümkün olur. İninal almak için herhangi bir bankanın kredi kartı müşterisi olmaya gerek yoktur. Bu özelliği ile banka kartlarından ayrılır.

İninal IBAN Nedir?

İninal kart için kullanabileceğiniz IBAN numarası: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 şeklindedir. Alıcı Unvanı: İninal Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş’ dir.

İninal Karta En Az Ne Kadar Para Yüklenir?

İninal karta PTT yükleme noktalarından yüklenebilecek minimum limit 5 TL’dir. Migroslardan yükleme yapmak istediğinizde en az 25 TL yükleme yapmanız talep edilir.

İninal Yaş Sınırı Kaç?

İninal kullanmak için minimum yaş limiti 18’dir. 18 yaş altı kullanıcılar olacağı durumlarda, kullanıcıların aile bireylerinin kullanım onayı gerekir.

İninal Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Adnan

  Ahmet İnanlı yasak şeyler fotoğraf montaj etip baylasmaya devam ediyor sizden rica ediyorum bu fotoğraf kaldırın onun yüzünde intihar edecem bana olasmak isterseniz tel 05538842327