Twitter Müşteri Hizmetleri ve İletişim

0.000
İletişim Bilgileri
San Francisco, Kaliforniya, ABD
Çalışma Saatleri :
Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Harita Konumu
Hakkında

Türkçe karşılığı cıvıldama olan Twitter 2006 yılının Mart ayında oluşturulmuş Temmuzda ise kullanıma açılmıştır. Bir grup arkadaşın birbirine sms gönderirken bu fikir akıllarına gelmiş beyin fırtınası sonrası Twitter oluşturulmuş kuruluşundan 7 yıl sonra dünyada en çok ziyaret edilen 10 internet sitesi arasına girmiştir. Türkiye’de 2011 yılında Türkçe olarak kullanıma açılmıştır.

Kısa sürede milyonlarca kullanıcıya erişen Twitter için ülkemizde en çok yaşanan sorunlardan ve şikayetlerden bir kaçı insanların kendi adına açılan sahte hesaplar, Twitter hesabı çalınanlar, fazlaca yapılanlardan biri de yorumlarla veya twet atarak hunharca linç etmek. Öncelikle adınıza açılan sahte hesaplar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre suç sayılmaktadır bu sebeple hiç kendinizi kasıp yormadan Emniyet genel müdürlüğü siper suçla mücadele bağlantısı üzerinden ilgili yönelgeleri takip etmenizi öneririz.

Twitter hesabı çalındı ne yapmalısınız

Öncelikle hesap çalınmalarından hatanın %99 kullanıcı kaynaklı güvenlik açıklarıdır. Basit şifre, güvenilmeyen dosyaların indirilmesi gibi bir çok güvenlik zafiyeti kullanıcı kaynaklı olup öncelikle hesabınızı geri alma adımlarına geçmeden önce bu zafiyeti belirleyerek kapatılmalıdır ki hesabınızı geri alırsanız çalan kişi aynı açığı kullanmasın. İkinci adım olarak da Twitter hesabımı geri al bu bağlantı üzerinden adımları izleyebilirsiniz.

Ayrıca Twitter ile ilgili herhangi bir Çağrı merkezi, telefon numarası ve direkt ulaşabileceğiniz bir mail adresi bulunmadığı için Twitter Yardım bağlantısı üzerinden sorununuzu çözebilirsiniz.

Firma Unvanı

Twitter, Inc.

Kuruluş Tarihi
Hizmet Bölgesi

Tüm Türkiye’ye ve diğer ülkelere hizmet vermekteyiz.

Kategoriler
Yorum ve Değerlendirmeler
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>