Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

0.000
Şuan Açık
İletişim Bilgileri
Mahmutbey Mahallesi, Soğuksu Caddesi No: 31 Bağcılar/İstanbul
Çalışma Saatleri
Pazartesi
09:30 - 18:00
Salı
09:30 - 18:00
Çarşamba
09:30 - 18:00
Perşembe
09:30 - 18:00
Cuma
09:30 - 18:00
Cumartesi
Kapalı
Pazar
Kapalı
Harita Konumu
Hakkında

Süratliyiz sloganı ile 2013 yılında hizmet vermeye başlayan Türkiye de sayılı birkaç kargo şirketi arasında faaliyet gösteren bir taşımacılık şirketidir. Virüs sebebi ile ve benzer durumlarda kargo taşımacılığının önemi artmakta olup Sürat kargo olarak üzerine düşen yükü hızlı ve kaliteli bir şekilde alıcısına ulaştırmayı amaçlamaktadır. Kargo taşımacılığında müşteri memnuniyetsizliklerinin başında gelen geç gelme ve taşınan ürünün bozulması gibi konularda elinden gelen hassasiyeti gösteren Sürat kargo müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı düşünüyor. Rekabetçi piyasada yer almak için yapılması gereken ilk şeyin müşteri memnuniyeti olduğunun farkında.

Elbette ki alınan tüm önlem ve uyarılara rağmen bir çok müşteri memnun kalmamaktadır bu rehber sayesinde vermiş olduğumuz bilgiler ile Sürat kargo irtibat numaralarına ulaşabilir, mail adresinden mail atabilir Sürat kargoya daha çabuk ulaşarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Firma Unvanı

Sürat Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

Kuruluş Tarihi
Hizmet Bölgesi

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Yorum ve Değerlendirmeler
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Yasin

    Yaklaşık olarak 1 haftaya yakin oldu ama bir türlü elime ulaşmadı kargo ve tam olarak şu an kargomun nerede olduğunu da bilmiyorum.

  2. uğur balcı

    azam karayaka tarafından 25 ağustos tarihinde gönderilen 1074021372210 takip nolu kargom hala bana ulaşmadı.transfer merkezlerinden birinde kalmış olabileceği,araştırıldığı söylendi ama 1 hafta daha geçmesine rağmen sizden bir ses çıkmadı.

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>