Migros Müşteri Hizmetleri

0.000
İletişim Bilgileri
444 10 44
0 216 579 35 00
Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL , İstanbul
Çalışma Saatleri :
Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Harita Konumu
Hakkında

Migros internetten kolay alışveriş yapabiliceğimiz güveli bir sitedir. Migros günümüzde nerdeyse adını her yerde duyduğumuz ve gördüğümüz bir alışveriş merkezidir. 1954 yılında ilk İstanbul ilçemizde kurulan migros şirketi 1954 yılından bu yana hemen hemen tüm ilçelerimize gelmiştir. Migros günümüzde halka açık bir alışveriş mağazasıdır aynı zamanda halka açık ilk şirkettir.50 yıldan beri hizmet veren Migros günümüze kadar büyük başarılara imza atmıştır. Migros Şirketi bir tür hem sanal hem de fiziksel markettir. Gıda ürünleri , temizlik ürünleri , bebek ve ev malzemelerini ve daha fazlasını oturduğunuz yerden güvenli bir şekilde almak için tek tuş ile migros kapınıza kadar getirmekte.Hem Elektronik hem gıda anlamında eşyalarınızı ayağınıza kadar getirmeniz artık çok kolay ayrıca android veya apple telefonlar için appstore ve play store gibi mağazalardan ücretsiz bir şekilde indirip istediğiniz ürünü getirebilirsiniz.Detaylı bilgi için Migros telefon numarası yada Migros Müşteri Hizmetleri ayarabilirsiniz.

Firma Unvanı

Migros Ticaret A.Ş.

Hizmet Bölgesi

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Yorum ve Değerlendirmeler
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. aysevim yılmaz

    Kurbanı migrostan alıyordum önceki sene iyiydi bu sene berbat denecek kadar kötüydü sadece yağ koymuşlar sanki ,kilosunu bedeva verseler almıyacağım bir şekilde geldi yazıklar olsun migrosu kınıyorum

  2. SUREYYA uNSAL

    Istanbul Yenisehir Mah ( Kurtkoy) Volume Migros subenize gelen Sozcu gazetesi kisa surede bitiyor . Magaza Md. lerinize gazete / dagitimcisini bilgilendirmesini cesitli kereler rica ettiysem de cozemediler . Basit birsey olsa da cozemediler . Migros’ culugumu degil ama magazami degistirdim . Baskalarina da olabilir . Yeni acilmis subenin kotu bir sohreti olmasini istemezsiniz diye dusunuyorum.

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>