Linkedin Müşteri Hizmetleri

0.000
İletişim Bilgileri
1000 W Maude, Sunnyvale, CA 94085, US
Çalışma Saatleri :
Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Harita Konumu
Hakkında

LinkedIn’in temelleri 2002 yılında kurucu Reid Hoffman’ın oturma odasında atıldı ve resmi olarak 5 Mayıs 2003’te kuruldu.

Şirketin CEO’su Jeff Weiner ve yönetim ekibi Yahoo!, Google, Microsoft, TiVo, PayPal ve Electronic Arts gibi şirketlerde yönetici olarak görev yapan deneyimli kişilerden oluşuyor.

LinkedIn farklı alanlara yönelik iş modeliyle aboneliklerden, reklam satışlarından ve işe alım çözümlerinden gelir elde eder. Aralık 2016’da Microsoft, LinkedIn’in satın alımını tamamladı ve dünyanın önde gelen profesyonel bulut ve sosyal ağını bir araya getirdi.

LinkedIn’ direkt olarak ulaşmanız mümkün değil maalesef lakin direkt olarak gönderebileceğiniz iletişim formu bulunmaktadır buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca şu sayfa sayesinde bir çok kısa yol ile sorununuzu çözebilirsiniz.

LinkedIn’deki milyonlarca iş ile sizin için bir tane iş bulun. #InItTogether 2003 yılında kurulan LinkedIn, dünya profesyonellerini daha üretken ve başarılı kılmak için bağlanıyor. Her Fortune 500 şirketinin yöneticileri de dahil olmak üzere dünya çapında 675+ milyondan fazla üyesi olan LinkedIn, dünyanın en büyük profesyonel ağıdır. Şirket, Talent Solutions, Marketing Solutions ve Premium Subscriptions ürünlerinden elde edilen gelirle çeşitlendirilmiş bir iş modeline sahiptir. Merkezi Silikon Vadisi’nde bulunan LinkedIn’in dünyanın dört bir yanında ofisleri bulunmaktadır.

Firma Unvanı

LinkedIn

Kuruluş Tarihi
Hizmet Bölgesi

Türkiye ve Dünya

Kategoriler
Yorum ve Değerlendirmeler
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>