Cambly - Müşteri Hizmetleri & Şikayet

0.000
İletişim Bilgileri
612 HOWARD ST, #300 SAN FRANCISCO CA 94105
Çalışma Saatleri :
Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Hakkında

Özellikle internet’in yaygınlaşıp gelişmesine ve büyümesine paralel olarak artık dünya daha küçük bir yer haline gelmeye başladı.Farklı ülkelerde yaşayan bir çok insan iş, eğitim veya eğlence amaçlı hep birbiri ile iletişim irtibat halindeler. Farklı dili konuşan kişiler ile iletişim kurmanın en iyi yolu dünya üzerinde en çok konuşulan dili bilmekten geçiyor. Cambly size İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. Hemde kitaptan okuyarak yada tek başınıza değil sizin seçmiş olduğunuz ve ana dili İngilizce olan kişilerden konuşarak pratik yaparak veya yaptığınız hataları canlı olarak düzelme imkanı sunan global bir platform. Uygun paket fiyatları geri ödeme imkanları ve hatta size sunduğu kariyer koşulları ile İngilizce öğrenmek isteyenlerin denemesi gereken bir uygulama. Almış olduğunuz dersler kayıt edip tekrarını izleyebilir. Kendinize uygun ders programı hazırlayabilir, anlık çeviri özelliği sayesinde takıldığınız kelime veya cümleleri çevirebilirsiniz.

Cambly  hakkında sıkça sorulan soruları ve çözümleri bulabilir direkt sorununuz hakkında çözüm aramak istiyorsanız da Destek talebi oluştur sayfasından talep oluşturabilirsiniz.

Firma Unvanı

Cambly Inc

Kuruluş Tarihi
Hizmet Bölgesi

Tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya hizmet vermekteyiz.

Kategoriler
Yorum ve Değerlendirmeler
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Bülent

  Merhaba,
  Kızımın aldığı randevular devamlı iptal oluyor. Okadar çok yaşadıkki üyeliğimizden beri 1 dan fazla pass geçtik dersleri.
  Çok fazla çağrı açtırmamıza rağmen maalesef dönüş olmuyor. Randevu alamıyoruz.Kimseyle iletişime geçemiyoruz. Haketmediğimizi düşünüyorum. Lütfen yardımcı olunuz!

 2. Burcu Yakar

  Merhaba, Otomatik yenileme seçeneğim açık olmasına rağmen aboneliğim yenilenmedi. Tekrar abone olmak istediğimde eski ücretler yansıtılmıyor. Yardımcı olabilecek kimseye ulaşamıyorum. Acil yardımcı olur musunuz?

 3. Erdoğan GÜL

  Cambly İngilizce 1 aylık günde 15 dakika Mayıs ayında kurs aldım Mayıs ayında 710 Haziranda 710 TL ücret alındı, Temmuzda uzatma talebim olmamasına rağmen tekrar 710 TL kesinti olmuş, Ağustos ayında 710 TL ekstrende tekrar kesin olmuş. 1 aylık kurs bedeli 710 TL dışında
  Fazladan 3 aylık kesintinin tarafıma iade edilmesi
  Konunun acilen açıklık getirilmesini bekliyorum.

 4. Erdoğan GÜL

  Cambly bir aylık 15 dakikalık kurs aldım. Ödemeyi peşin olarak yaptım. Ancak hesap bilgileri elinizde olunca Haziran Temmuz ve Ağustos aylarında haberim dışında para çekilmiştir.
  17 Ağustosta mailime cevap verilmedi parayı çeken İZİKO firmasıyla telefon bağlantısını CAMBLY ileşime geçmemizi istediler. Telefon bağlantısı yok Hesap kartlarımı iptal etmek zorunda kalıyorum.
  Cambly kurs almak kolay, çıkmak için muhattap yok.

 5. Fatma Nur inceoğlu

  Merhabalar iste etmediğim halde para çekimi yapılmış bu ay. Acilen geri yatmasını talep ediyorum

 6. ahmet

  3 ay süreyle abone oldum. aboneliğim yanışlıkla kids olarak kaydedildi. aboneliğimi normal yetişkin olarak değiştirmek ve derslerimi planlamak istiyorum. ders planlamasını saat, eğitmen nasıl yapacağım konusında bilgi rica ediyorum

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>