Bip Müşteri Hizmetleri ve Şikayet

0.000
İletişim Bilgileri
Çırağan Sarayı, Çırağan Caddesi, Yıldız, Beşiktaş, İstanbul, Marmara Bölgesi, 34349, Türkiye
Çalışma Saatleri :
Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Harita Konumu
Hakkında

Türkcell’in geliştirdiği ve Türkiye de whatsapp’dan sonra en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması Bip’dir. 14 Haziran 2015 yılında erişime açılan uygulama ile bir çok işlemi ücretsiz bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Sadece internet bağlantınızın olması yeterlidir. İnterneti olan bir cihazda Bip uygulaması var ise bu uygulama ile anlık mesajlaşma, görüntülü sohbetler, karşı taraf da Bip uygulaması yok ise ona direkt sms göndermek gibi daha bir çok özelliği kullanmak mümkündür.

Bip uygulamasını kullanmak için Türkcell abonesi olmanıza da gerek yoktur Whatsapp’dan sıkıldıysanız Bip size oldukça makul bir seçenek.

Bip Whatsapp dan ayıran bir çok yeni özellik vardır tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilen Bip sadece bir mesajlaşma programı değil aynı zamanda hava durumunu takip edebileceğiniz, döviz kurlarından haberdar olabileceğiniz ihtiyaç duyduğunuzda kolay ulaşılabilir arayüzü sayesinde acil numaralara erişebileceğiniz bir uygulama.

En güzel bir diğer özelliklerinden biri ise her dilde mesajlaşmaktır. Üstün çeviri özelliği sayesinde karşınızda konuştuğunuz yabancı olsa ve siz o dili bilmeseniz dahi onunla iletişim kurabilirsiniz. 10 kişi ile aynı anda HD kalitesinde görüntülü ve sesli görüşebilirsiniz.

 

Firma Unvanı

Turkcell

Kuruluş Tarihi
Hizmet Bölgesi

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Kategoriler
Yorum ve Değerlendirmeler
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>