Bambi Ayakkabı Müşteri Hizmetleri

2.001
İletişim Bilgileri
0212 777 67 95
İkitelli OSB Mah. Heskoop San.Sitesi Heskoop C Blok Sok. No:2 13 Asma Kat 1/1 ikitelli / İstanbul
Çalışma Saatleri :
Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Harita Konumu
Hakkında

Bambi Store ilk faaliyete 1961 yılında beyoğlunda açmış olduğu mağazası ile başlamıştır. Ticaret hayatında başarılı bir şekilde ilerlerken 1966 yılındada üretim yapmaya başlayarak piyasaya ismini iyi bir şekilde duyurdu. Bilindiği gibi 1971 yılındada Yan kuruluş  olan Arar isimli firmayıda bünyesine alarak dahada ilerleme kaydetmeyi başardı. Kaliteli ayakkabıları ile müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan Bambi aynı zamanda güler yüzlü personelleri ilede dikkat çekiyor.

Firma Unvanı

BAMBİ DERİ MAMULLERİ LTD.ŞTİ

Kuruluş Tarihi
Hizmet Bölgesi

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Yorum ve Değerlendirmeler
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Ömer Şentürk

  İyi akşamlar.
  13/11/2019 günü Samsun Piazza Bambi mağazasından Harley-Davidson King Mont olive//crazy deri Kauçuk 39 numara bot aldım.Botu eşim havaların soğuması ile birlikte ilk defa 04/12/2019 günü giydi. Yaklaşık 1 saat sonra sol ayakta aşırı ayağı sıktı.Ardından botun üst kısmı 2 bacağıda sürtme neticesinde ayakta yara ve kanama olmuştur. Aynı gün Samsun Piazza Bambi mağazasına gittik.Mağaza yetkilisi ile görüştük. Şikayetimizi ilettik.Kendisi botun üst kısımlarının çekiçle ezdirileceğini ancak kesin çözüm olmayacağını belirtti.Firmaya gönderilirse yaklaşık 25 günde cevap geleceği ve bir sonuç alamayacağımızı belirtti.Ben tüketici olarak firmayı değil BAMBİ AYAKKABI mağazasına güvenerek geliyorum ve alış veriş yapıyorum.
  Bu esnada mağazanızda aynı botun üst kısımları daha yumuşak malzeme ile kaplanmış bu tarz problemlerin yaşanmayacağı model olduğunu fark ettik.Değişim talep ettik. Değişimin mümkün olmadığını belirtti. Sonuçta alınan ayakkabı mağazanızda sadece 1 defa denenerek alınan ayakkabı.İlk giyildiğinde 1 saat gibi kısa bir sürede oluşan sağlık problemleri neticesinde üründe değişim talep ediyorum.
  Not:Bot aynı gün sadece Alış veriş merkezinde giyildi.Acil dönüş rica ediyorum.
  Cep:0532 396 99 69

 2. Mustafa aldemir

  Bir müşteri olarak çok mağdur oldum iki haftadır değişim için bekliyorum bu sizin ayıplı ürününüz zaten benim suçum müşteri olarak mağazanıza gelmekmi çok yazık çok

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>