Altınyıldız Classics İletişim ve Müşteri Hizmetleri

0.000
İletişim Bilgileri
232 328 33 43
Pancar Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi 6.Cadde No:3 Torbalı-İzmir
Çalışma Saatleri :
Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Harita Konumu
Hakkında

Kurulduğu yıl olan 1952 den bu yana kalitesinden ve şaşmayan çizgisinden ödün vermeyerek güncel teknolojileri üretim ve pazarlama sahalarına entegre edip git gide büyüyen Altinyildiz Classics bir Boyner holding markasıdır.

Ürettikleri kaliteli kumaşlar sayesinde kuruluşundan 2 yıl sonra yurt dışına ihracat yapmayı başarmış ülkemizde ise vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir. Erkek giyiminde çıtayı fazlası ile yükselten marka özellikle takım elbise ve kabanları ile ön plana çıkıyor. İnternet üzerinden eklerde vermiş olduğumuz siteyi kullanarak alışveriş yapabilir ister online ödeme isterse kapıda ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Memnun kalmadığınız ürünleri size en yakın mağazadan değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Ayrıca yine size en yakın mağazaya giderek ürün tadilatlarını ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Firma Unvanı

BR MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kuruluş Tarihi
Hizmet Bölgesi

Tüm Türkiye’ye ve Bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz.

Yorum ve Değerlendirmeler
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Ali Tankuş

    İstanbul viaport’ta Beymen Bussines mağazasında çalışan Ferdi Uçar bey’in uzman yardımıyla ve güler yüzüyle alışveriş yapmanın keyfini çıkarttık.Resmen bize alışveriş yapmayı sevdirdi böyle bir insana biraz daha yetki verilir ise satışı ve müşteri memnuniyetini daha da üst düzeye getireceğine inanıyorum.

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>