Airbnb Müşteri Hizmetleri

0.000
İletişim Bilgileri
Airbnb İrlanda UC, özel sınırsız şirket Watermarque Binası, South Lotts Road Ringsend, Dublin 4 İrlanda
Çalışma Saatleri :
Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Hakkında

Ne tür bir konaklama yeri veya oda paylaşırsanız paylaşın Airbnb, gezginleri ağırlamayı basit ve güvenli hale getirir. Airbnb ile müsaitlik durumu, fiyatlar, ev kuralları ve misafirlerle nasıl etkileşim kurmak istediğiniz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Airbnb, dünyanın dört bir yanındaki benzersiz konaklama ve deneyimleri listelemek, keşfetmek ve ayırtmak için güvenilir bir çevrimiçi pazardır. Yerel deneyimlerin kilidini açın ve bir yerelin gözünden seyahat edin.

Mevcut alan bir gece için bir kale, bir hafta için bir yelkenli veya bir ay için bir daire olsun, Airbnb insanların bu farklı alanları milyonlarca izleyiciye sergilemesinin en kolay yoludur. Airbnb, rezervasyonları ve finansal işlemleri kolaylaştırarak, bir alanı listeleme veya rezervasyon işlemini zahmetsiz ve verimli hale getirir.

191 ülkede 65.000’den fazla şehirde 4.500.000 listeyle Airbnb, dünyanın her yerinden herhangi bir fiyat noktasında herkes için en geniş benzersiz alanları sunmaktadır.

Bu sayfadaki sohbeti ve yorumları memnuniyetle karşılıyoruz. Ancak, küçük düşürücü, rahatsız edici veya spam içerikli yayınları kaldırma hakkımız saklıdır. Ayrıca Airbnb’nin yasal ödeme modelini atlatma girişimlerini de sileceğiz.

Firma Unvanı

Airbnb Serviços Digitais Ltda

Kuruluş Tarihi
Hizmet Bölgesi

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Kategoriler
Yorum ve Değerlendirmeler
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. aydoğan uars

    hesabım çalındı lütfen benimle iletişime geçebilirmisiniz 05071415454

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>