İKEA Müşteri Hizmetleri

IKEA-Musteri-Hizmetleri
İKEA Müşteri Hizmetleri

İKEA Müşteri Hizmetleri numarası ile firmaya dair her türlü görüşlerinizi yetkililere iletebilirsiniz. İKEA Türkiye’deki en yoğun firmalardan bir tanesidir. Sunduğu hizmetleri ve kalitesi ile ön plana çıkan firma, müşterilerinden gelen isek, talep ve şikâyetlerini Müşteri Hizmetleri aracılığı ile kabul eder. Firma hakkında herhangi bir şikâyetiniz olduğunda İKEA Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

İKEA Müşteri Hizmetleri Numarası

İKEA müşteri Hizmetleri numarası 444 4 532’dir. Dilediğiniz zaman bu numarayı arayarak ücretsiz bir şekilde görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İKEA Müşteri Hizmetlerinin çalışma saatleri aşağıdaki gibidir;

  • Pazartesi:10.00- 22.00
  • Salı: 10.00- 22.00
  • Çarşamba: 10.00- 22.00
  • Perşembe: 10.00- 22.00
  • Cuma: 10.00- 22.00
  • Cumartesi: 10.00- 22.00
  • Pazar: KAPALI

İKEA çağrı merkezi ile iletişime geçtiğinizde ürün sorgulama, ürünlerin stok durumu, kargo bilgileri, sevkiyat ve teslim bilgileri, montaj bilgileri, iade işlemleri gibi birçok farklı konuda bilgi alabilirsiniz.

İKEA Adres İletişim Bilgileri

İKEA Türkiye genel müdürlük bilgileri;

  • İKEA Genel Müdürlük: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:62 Ümraniye/ İSTANBUL
  • İKEA Genel Müdürlük İletişim: 0216 528 05 55
  • İKEA Çağrı Merkezi: 444 45 32

İKEA Müşteri Hizmetleri telefon numarası ile her zaman firmaya bağlanabilirsiniz. Çağrı personelleri, firmaya dair merak etiğiniz bütün sorulara kısa ürede yanıt bulmak için hizmet verir. Dilediğiniz zaman İKEA müşteri hizmetleri ara adımlarını takip ederek firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

İKEA Sosyal Medya İletişim

İKEA’ya sosyal medya üzerinden ulaşabileceğiniz adresler şu şekildedir;

İKEA sosyal medya hesapları firmanın hem ürün tanıtımı hem de pazarlama hizmetlerinde kullanılır. Sosyal medya hesaplarını inceleyerek firmanın güven veren hizmetleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İKEA Hakkında

İKEA montaja hazır mobilyaların üretimi ve pazarlamasını yağan bir firmadır. İlk olarak İsveç’te kurulan marka daha sonra çok uluslu bir marka halini almıştır. Mobilya ve dekorasyona dair her türlü ürünü tasarlayan firma, 2008 yılından itibaren günümüzde hala dünyanın en büyük mobilya perakendecisi olarak bilinmektedir.

İKEA, İsveçli İngvar Kamprad tarafından kurulmuştur. Kurulduğunda henüz 27 yaşında olan kurucu, her geçen gün elde ettiği başarı ile İKEA’yı dünya genelinde tanınan bir marka haline getirmeyi başarmıştır. 28 Temmuz 1943 yılında kurulan İKEA’nın CEO’su 2017’den bugüne Jesper Brodin’dir.

S.S.S.

En Büyük İKEA Hangisi?

Türkiye genelindeki en büyük IKEA 2008 yılında Bursa’da açılan Anatolium AVM içerisindedir. Açıldığı günden itibaren geniş müşteri kitlesine sahip olan markanın Türkiye’nin farklı illerinde de mağaza ve showroomları bulunur.

İstanbul’da En Büyük İKEA Hangisi?

İstanbul’da İKEA’nın birden fazla mağazası bulunur. Büyük ilçelerde açılan mağazalar arasında en büyük olanı Kartal’da bulunmaktadır.

Türkiye’de Kaç Tane İKEA Mağazası Var?

İKEA’nın Türkiye’de toplam 5 adet mağazası bulunmaktadır. Bunlar İstanbul’da 2 adet, İzmir, Ankara ve Bursa’da 1’er adet şeklindedir.

İKEA Dünya Genelinde Kaç Mağazası Var?

İKEA dünya genelinde toplam 49 farklı ülkede mağazaları ile mobilya satışı hizmeti vermektedir. Güncel olarak İKEA’nın dünya genelinde toplam 412 adet mağazası bulunmaktadır.

İKEA Türkiye Ne Zaman Geldi?

İKEA Türkiye’deki ilk mağazasını 2005 yılında açmıştır.

İKEA’dan Mobilya Alınır mı?

IKEA Bir mobilya tasarım firmasıdır. Kendi tasarladığı mobilyaları müşterilerine sunar. Dünya genelinde başarılı satışları ile ilk sırada yer alan İKEA’dan mobilya satın alınabilir.

İKEA Genel Merkezi Nerede?

İKEA’nın Genel Merkezi Hollanda’nın Delft şehrindedir.

İKEA Kargo Ücreti Alıyor Mu?

İKEA’dan alışveriş yaptığınız durumlarda ürünlerin bedellerine göre belirli miktarlarda kargo ücreti ödemeniz talep edilir. Bu ücret satın alınacak mobilyaların fatura bedellerinin %10’u kadardır.

İKEA Montaj Hizmeti Veriyor Mu?

İKEA normalde ürün alımlarında müşterilerine montaj hizmeti vermez. Satın alınan ürünler eğer ürün sahipleri tarafından birleştirilemezse bu durumda mağazadan montaj hizmetinin satın alınması gerekir. Bunun için müşteriler İKEA resmî sitesine girerek buradan montaj hizmeti satın alma adımlarını takip edebilir.

İKEA Montaj Hizmeti Ne Zaman Gelir?

İKEA Montaj hizmeti almak için internet üzerinden ya da müşteri hizmetleri üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Buradan yapacağınız satın alma işleminin ardından firma e-mail yolu ile müşterilerini bilgilendirir. Müşterilere giden e-mail içeriğinde montaj hizmetinin hangi tarihte verilebileceğine ilişkin bilgiler de yer almaktadır.

İKEA Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *