Huawei Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Huawei Müşteri Hizmetleri

Huawei Müşteri Hizmetleri

Huawei markasını Türkiye’de özelikle fiyat performans açısından dikkat çeken akıllı cep telefonlarıyla tanınmaktadır. Fakat bir çok alanda uzun zamandır profesyonel üretim ve hizmetler sunan Huawei dünyanın bir çok yerinde oldukça tanınmaktadır. Ülkemizde bir çok operatörün kendi markaları olarak kullanıcılarına dağıttı telefonların asıl üreticisi de yine Huawei markasıdır. Aynı zamanda yine ülkemizde bir çok şirket çalışanlarıyla iletişim kurmak adına Huawei markasını tercih etmektedir. Huawei Akıllı telefonlar, tabletler, giyilebilir teknolojik aletler gibi bir çok ürünle karşımıza çıkıyor. Şu an dünya sıralamasında özellikle ürettiği cep telefonlarıyla 3. sırada yer almaktadır. Huawei Müşteri hizmetleri ve Teknik servis hizmetleri için  kullanıcılara sunduğu iletişim bilgileri aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Huawei Müşteri Hizmetlerinden memnun kalacağınızı umuyoruz.

Huawei Çağrı Merkezi

Huawei ürünlerini kullanan kullanıcıların karşılaştığı sorunlardan tutunda bilgi ve destek almak adına hafta içi her gün 09:00 – 18:00 arası Huawei çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Huawei teknik servis hizmetleri konusunda bilgi alabileceğiniz gibi kullandığınız cihazlar hakkında da çekinmeden destek alabilirsiniz. Ayrıca Huawei Bayileri içinde ulaşabilecekleri kurumsal bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır.

Huawei Telefon Numarası

444 79 88

Huawei Bayi Numrası

444 96 88

Huawei Diğer İletişim Bilgileri

Huawei ile iletişim kurmak için çağrı merkeziden farklı bilgiler arıyorsanız, resmi olarak Huawei’ye ait olan mail, adres gibi paylaşılan bilgiler aşağıdadır.

Huawei E-Posta

[email protected]

Huawei Teknik Servis Adresleri

İstanbul: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi Ercan Han A Blok No: 121 Şişli

Ankara: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı
No: 23/B Kızılay

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. suat

    selam benim sorunum neden istesgram yüklenme hatası veriyor uygun değil diyor