HP Müşteri Hizmetleri

HP Müşteri Hizmetleri numarası HP ürünlerini kullanan kullanıcılara her an lazım olabilir. Bilgisayar dendiğinde akla ilk gelen marka olan HP, çağrı merkezi hizmeti ile kullanıcılarının yaşadıkları sorunlara en kısa sürede çözüm bulur. Hewlett-Packard ismi ile hizmet veren şirket, ürünlerini piyasaya HP markası ile tanıtmıştır. Amerika merkezli olan bina günümüzde en büyük uluslararası firmalar arasında yer alır.

HP Türkiye’deki hizmetlerine 1939 yılında başlamıştır. İlk günden itibaren sayısız distribütör ile ürün tanıtımı ve satışı gerçekleştiren firma, online ortamlarda da kullanıcılarına hizmet verir. Türkiye’de en fazla tercih edilen markalar arasında yer alan HP ile ilgili herhangi bir şikâyetiniz olduğunda HP şikâyet hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

HP Müşteri Hizmetleri Numarası

HP Müşteri Hizmetleri diz üstü bilgisayar modelleri ile ön plana çıkmış bir markadır. Bunun yanı sıra markanın birçok teknolojik ürünü de piyasada en uygun fiyatlar ile satışa sunulur. HP’nin bilgisayar haricinde bünyesinde bulunan teknolojik cihaz ve parçalar; sürücü ve yazılım destekleri, farklı bilgisayarların parçaları şeklindedir. Firmada kendi markası haricinde diğer bilgisayar markalarına ait de sayısız yedek parça ürünü bulunur.

Bilgisayar teknolojileri anlamında her türlü parçayı bünyesinde bulunduran HP markasına, Müşteri Hizmetleri üzerinden ulaşarak her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz. HP Müşteri Hizmetleri numarası 0212 444 81 21’dir. Dilediğiniz zaman bu numarayı arayabilir ve hem şikâyet bildirimi yapabilir hem de merak ettiğiniz konulara yanıt bulabilirsiniz.

HP Çağrı Merkezi İletişim

HP çağrı merkezi ile firmada hizmet veren yetkili kişilere saniyeler içerisinde ulaşmanız mümkündür. Böylece sahip olduğunuz HP cihazlar hakkında her türlü teknik desteği kısa sürede alabilirsiniz. HP Çağrı Merkezi numarası 444 0 307’dir. Dilediğiniz her zaman HP çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. HP Müşteri Hizmetleri ile görüşebileceğiniz saatler ve günler şöyledir;

 • Pazartesi: 09.00- 19.00
 • Salı: 09.00- 19.00
 • Çarşamba: 09.00- 19.00
 • Perşembe: 09.00- 19.00
 • Cuma: 09.00- 19.00
 • Cumartesi: 10:00- 18:00
 • Pazar: KAPALI

HP Müşteri Hizmetleri 7 24 telefon numarası aynıdır. Sabit hatlar üzerinden ya da mobil cihazlarınızdan 0212 444 81 21’i çevirerek görüşmelerinizi ücretsiz koşullarda gerçekleştirebilirsiniz. HP Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınır. Alınan kayıtlar firma yetkililerine ulaştırılır. Bu sayede sorun, problem ve şikayetlere kısa süre içerisinde çözüm bulunur.

HP Türkiye Genel Müdürlük Adres Bilgileri

HP Türkiye ana distribütörlük adres bilgileri aşağıdaki gibidir;

 • HP Türkiye Merkez Müdürlük: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4 Akkom Plaza Kat:8 Ümraniye /İSTANBUL
 • HP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 444 81 21

HP Sosyal Medya İletişim Kanalları

HP’yi sosyal medyadan takip etmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;

Kullandığınız ürünler hakkında ihtiyacınız olacak her türlü teknik desteği HP Müşteri Hizmetleri ile alabilirsiniz. Adres kaydı yaptırarak arızalı cihazlarınızın servise gönderilmesini sağlayabilir ve ürün takibini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. HP hakkında daha fazla soruya yanıt bulmak için S.S.S. bölümünü gözden geçirebilirsiniz.

S.S.S.

HP Resmi Distribütörü Kim?

HP’nin Türkiye Distribütörü Penta İletişim’dir. İstanbul’da bulunan genel merkezden, tüm Türkiye geneline hızlı v etkili hizmetler sunulur.

HP Marka Hangi Ülkenin?

HP, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir iletişim şirketidir. Merkezi günümüzde hala Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde bulunur.

HP Genel Müdürü Kim?

HP’nin genel müdürü 2019 yılında göreve gelen Enrique Lores’tir. Lores 1 Kasım 2019 tarihine göreve gelmiştir.

HP Bilgisayar Garanti Süresi Ne Kadar?

HP bilgisayarlar garanti kapsamında alıcılara sunulur. Kullanıcılar satın aldıkları tarihten itibaren ürünlerin garanti süreleri başlar. Bilgisayarlar için geçerli olan garanti süresi satın alınma tarihinden itibaren 1 yıldır. Kullanıcılar isterse bu süreyi ek ödemeler karşılığında daha da uzatılabilir. Böylece cihazlar için geçerli olan garanti süresi 2 ya da 3 yılı bulabilir.

HP Laptop Garantisi Ne Zaman Başlar?

HP bilgisayar ve laptop ürünlerinde garanti süresi, satın alınan tarih itibari ile başlar. Satın alma işlemi sonrasında satıcı firma garanti belgesini o gün tarihli olarak doldurur. Böylece ürünlerin garanti süreleri başlar.

HP Garanti Neler Kapsıyor?

HP bilgisayar ve laptoplarda garanti kapsamı üretici kaynaklı oluşacak arıza ve hatalar şeklindedir. Ürünlerde eğer kullanım sırasında üretimden kaynaklı herhangi bir sorun görünürse garanti servisleri ile görüşüp ürünün yenisini talep etmek mümkündür.

HP Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Gul yalcin

  Aliexpresden bir tisort aliyim dedim kartimi yukledim sandimki sifre ile alis veris yaparim badtim siparis verildi dendi iptal ettim parami alamiyorum iade saglandi diyor ama para yok

 2. Nevin keklik

  Parammı 25 gündür iade edilmedi ve müşteri temsilcisine bağlanamıyorum