Horoz Lojistik ve Kargo Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
Horoz Lojistik ve Kargo Müşteri Hizmetleri

Horoz Lojistik ve Kargo Hakkında

1942 yılında Gaziantep’te kurulan Horoz Lojistik ve Kargo Hizmetleri A.Ş aynı zamanda Türkiye’nin ilk milli lojistik şirketi olarak bilinmektedir. 5 kıta da, 100’den fazla ülkede 1000’ne yakın noktada taşıma çözümleri üreten şirket Horoz Holdingin en önemli yapılanmasıdır. Lojistik ve Kargo alanında depolama ve dağıtım başta olmak üzere müşterilerine bir çok hizmet sunan Horoz Lojistik ve Kargo karayolu yanı sıra demiryolu, havayolu ve denizyollarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Horoz Lojistik Kargo aynı zamanda kurduğu eğitim vakfı olan HOREV ile de devlete bağışladığı okullar ve öğrencilere verdiği burslarla eğitim ve gelişime ne kadar önem verdiğini vurgulamaktadır.Vizyon olarak Türkiye’de lojistik denince akla gelen ilk marka olma yolunda çalışmaktadırlar.

Horoz Lojistik ve Kargo Müşteri Hizmetleri

Horoz Lojistik ve Kargo çağrı merkezleri, müşteri iletişim forumları ve bir çok bölgede bulunan iletişim adresleri ile Horoz Lojistik ve Kargo müşteri hizmetlerine oldukça önem veren bir kuruluştur.

Horoz Lojistik ve Kargo Çağrı Merkezi
Günün ve haftanın her saati ulaşabileceğiniz Horoz Lojistik ve Kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak Horoz kargo takip, bilgi ve şikayetleriniz gibi bir çok işlemi bir telefonla gerçekleştirebilirsiniz.

0850 202 33 50

Çevrim içi olarak Horoz Lojistik ve Kargo ile iletişim kurmak için aşağıdaki bağlantıdan yaralanabilirsiniz.

Horoz Lojistik Kargo Müşteri İletişim Forumu

Horoz Lojistik Email
[email protected]

Horoz Lojistik ve Kargo Genel Müdürlük Adresi
Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Özlem Sokak Kısık Plaza Kat:1 NO:6 Bağcılar İSTANBUL

Ayrıca Horoz Kargo ve Lojistik ile ilgili soru, sorun, bilgi, şikayet ve tecrübelerinizi bize yorum olarak gönderiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. ALİ

  BÖYLE ŞİRKET İLK DEFA GÖRÜYORUM, MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE ULAŞABİLİYORUM, SADECE MAİL ATIN DİYOR, ARADIMMI MUHATAP BULAMIYORUM, BÖYLE BİR OLAYI HOROZ KARGO ŞİRKETİNE YAKIŞTIRAMADIM. BANA ACİLEN DÖNEBİLİRSENİZ KARGOM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM.
  KARGO TAKİP NO: 28012197727084

 2. ALİ

  BEN N11 KOMBİ ALDIM, ANCAK UŞAK’TA ŞUBENİZ OLMADIĞI İÇİN AFYONKARAHİSAR’DAN SEVKİYAT YAPILIYOR, ANCAK AFYONKARAHİSAR’DAN GELEN ARKADAŞTA KARGOYU EVE TESLİM ETMEK YERİNE GELİN AŞAĞI KAPIYA BIRAKIYORUM DİYOR, EVE KADAR TESLİM ETMESİ GEREKMİYORMU, AYRICA KARGOMUN AKIBETİNİ ÖĞRENEBİLİYİM. MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİZE DE ULAŞAMIYORUM, AFYONKARAHİSAR DAKİ ŞUBENİZİNİZ TELEFONUNU GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ.
  KARGO TAKİP NO: 28012197727084

 3. RUHİ FİLİBELİOĞLU

  SAYIN YETKİLİ SİZDEN BODRUM ŞUBESİNİN TELEFON VE ADRES BİLGİLERİNİ RİCA EDECEĞİM.
  TEŞEKKÜR EDER İYİ GÜNLER DİLERİM

 4. bestami yaşar yenilmez

  selamlar 2-02-2019 tarihinde manisa da teslim edilen kargom bugün 8-02-2019 tarihinde hala teslim edilmemiştir, hatay altınözü ne ulaşmış görünüyor ama şubenizin telefonunu hiçbir yerde bulamadım,ürünüm ne zaman teslim edilecek kargo kodu M000249