Güncel KEY Sorgulama – Ödeme ve İptal Listesi

Key Sorgulaması  / ÖDEMELER / İPTALLER / İLETİŞİM BİLGİLERİ

müşteri hizmetleri rehberleri
Key sorgulama  işlemleri

Key ödemeleri yani açılımı Konut Edindirme Yardımı olan uygulama.
Ne anlama geldiğini açıklamak gerekirse çalıştığınız ve sigortalı olduğunuz süre boyunca aylık sizlerin maaşlarından kesilen ve devlet tarafından biriktirilen fon havuzudur. Bu parayı emekli olduktan sonra konut edindirme yardımı olarak T.C ziraat Banklarından çekebilirsiniz. Fakat zamanında sizden habersiz kesilmiş olan yada ne anlama geldiğini bilmediğinizden dolayı üstüne düşmediğinizden şuan sizin adınıza birikmiş bir key hesabınız ve birikmiş paralarınız olabilir. Haberi olmayan vatandaşlardan bir çoğuda kendilerine miras kalan key ödemleridir. Her vatandaş her ihtimala karşı Key ödemesi sorgulama yapması tavsiye edilir çünkü halen 4 milyon kişi ödemlerinden habersiz parası bankada beklemektedir  Bunu öğrenmek için Emlak Konut GYO A.Ş hizmeti olan site üzerinden  SSK Key Ödemeleri Sorgulaması yapabilirsiniz. Aşağıda Key Sorgulama Bağlantılarını Bulacaksınız.

müşteri hizmetleri rehberleri
 Key Sorgulama ekranı

Key Ödemesi Sorgulama

GÜNCEL KEY ÖDEMESİ SORGULAMAK İÇİN TIKLA

Yukarıdaki bağlantı linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada TC kimlik numarası ile key sorgulama yada Sosyal Güvenlik numarası ile key sorgulama yapabilirsiniz.

Key İptal Listesi Sorgulama

Key iptal Listesi Sorgulamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız ve TC kimlik numaranız yada Sosyal Güvelik No ile Key İptal sorgulama yapabilirsiniz.

İPTAL KEY LİSTESİNİ SORGULAMAK İÇİN TIKLA

Emlak Konut GYO Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Key ödemleri ile ilgili bir sorun yaşarsanız veya Emlak Konut GYO’ya ulaşarak soru, sorun talepte bulunmak isterseniz aşağıdaki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Emlak konut Telefon Numarası :
444 36 55

Emlak Konut Diğer İletişim Bilgileri

Telefon : 0216 579 15 15
Faks : 0216 456 48 75
E-Posta: [email protected]

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *