Göknet Müşteri Hizmetleri İletişim 444

Göknet İletişim Telefon Numarası

göknet müşteri hizmetleri i̇letişim
göknet müşteri hizmetleri i̇letişim

2014 yılında faaliyetlerine başlayan Göknet Teleminükasyon alanında hizmetler vermiyor. 2022 yılı itibariyle Göknet Müşteri Hizmetleri bakımından da her geçen gün kendisini geliştiriyor.

Göknet Müşteri Hizmetleri No: 444 8 460

Göknet Çağrı Merkezi: 0800 314 00 13

Göknet Resmi İnternet Sitesi: https://goknet.com.tr/

Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Göknet özellikle uygun fiyatları ile birlikte müşterilerine hitap etmeye devam ediyor. Uygun fiyat internet hizmetleri ve avantajlı paketler sayesinde son yıllarda tercih edilen internet firmalarından bir tanesi oldu. İlk etapta Ankara bölgesi olarak hizmetlerine başlayan Göknet belirli süre içerisinde Türkiye geneline yayıldı ve birçok kullanıcıya ulaştı.

Böyle olunca da Göknet müşterilerinin en kısa sürede sorunlarına yanıt verebilmesi için Göknet Müşteri Destek Hattı kuruldu. Göknet iletişim kanalları sayesinde hem çağrı merkezi hem de mail üzerinden hızlı bir şekilde sorularınızı başvurularınızı ya da taleplerinizi iletebilirsiniz. Göknet iletişim formu ve diğer iletişim kanalları sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmetler sunmaya devam ediyor.

Göknet Destek İletişim Merkezi

Göknet firması Ankara merkezlidir. Farklı iletişim kanalları ve yerel bayiler üzerinden müşterilerine destekler sunuyor. Göknet iletişim ve online işlemler sayfası üzerinden de firmaya hizmetlerine ilişkin ve tüm sorunlara yanıtlar bulabiliyorsunuz.

Göknet ile telefon aracılığıyla sesli görüşme gerçekleştirmek internet hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da daha farklı sorular yöneltmek için telefon numarası ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Şuna da Göz Atabilirsiniz: TÜRK TELEKOM Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları 444

GÖKNET MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI; 444 8 460

Göknet Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri 7/24 destekler sunuyor. Bayram ve tatillerde bile telefon desteği almak mümkün olabiliyor. Göknet müşteri hizmetlerine 444 8 460 üzerinden ulaşmak mümkün olabiliyor. Yaşanan teknik arızaların dışında her türlü soru öneri ve görüşleri de iletebiliyorsunuz.

Göknet Müşteri Hizmetleri arayarak;

  • İnternet başvurusu yapabilirsiniz
  • İnternet ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
  • Paketler, değişiklik yapmak için arayabilirsiniz
  • Fiber bağlantı ya da bağlantı hızı ile alakalı teknik destek alabilirsiniz
  • Manüel modem kurulumu hakkında yardım alabilirsiniz
  • İnternet hız ya da bağlantı sorunları için arayabilirsiniz

Göknet adres

Göknet 2014 yılından bu yana hizmet veriyor. İlk etapta Ankara tabanlı hizmetlerine başlasa da kısa sürede hizmet ağını ileriye taşımış ve günümüzde Türkiye’nin pek çok bölgesine internet hizmetleri sunabilmektedir.

Göknet internet hizmetleri ile alakalı fiber başvurusu ya da diğer internet problemleri için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bölgenizde yer alan Göknet yetkilisini bu sayede öğrenebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz bölgenin internet alt yapısı ile alakalı teknik detayları da buradan öğrenebilirsiniz.

Y.Öveçler Mahallesi – Cevizlidere Caddesi – No:7/A , Çankaya – ANKARA – Türkiye

Başkent Vergi Dairesi – 4040280841

Çağrı Merkezi : 444 8 460

Ücretsiz numara 0800 314 00 13

Fax: +90 312 474 05 70

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *