GoDaddy Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

GoDaddy Müşteri Hizmetleri Bilgileri

GoDaddy Hakkında

GoDaddy , 1997 yılında Bob Parsons tarafından kurulmuştur. On milyonlarca müşterisi bulunan, Dünyanın bir çok noktasında 10’dan fazla ana tesis içerisinde 10 bin civarı çalışanıyla hizmet veren dünyanın en büyük alan adı kayıt sağlayıcısıdır. Şuan aktif olarak 100 milyon civarı alan adı GoDaddy üzerinde hizmet vermektedir. Alan adı haricinde hosting ve barındırma hizmetleri sunmaktadır. Alan adını özelikleriyle de bireysel veya kurumsal müşterilerine ekstra özelikler sağlamaktadır. GoDaddy kendi alanında bir çok ödüle laik görülmüştür. Bunlardan bazıları “CNET”, “En Büyük Net Kazanım” ve Stevie Awards ‘Teknolojiyi En İyi Kullanan Müşteri Hizmetleri’ Ödülleridir. Ayrıca GoDaddy, ICANN’ın en büyük yetkili kayıt şirketi unvanına sahiptir.

GoDaddy Müşteri Hizmetleri

GoDaddy farklı bir çok dilde müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi hizmeti vermektedir. GoDaddy firmasının Türkiye’de de bir ofisi bulunmaktadır. Türk müşterilerine gerek telefon, gerek yazılı bir çok şekilde destek sağlamaktadır. Her türlü soru ve sorunuzda ayrıca şikayet, önerisi ve isteklerinizi iletmek için GoDaddy müşteri hizmetlerine çekinmeden başvurunuz. Alanında tecrübeli müşteri temsilcileri sizleri karşılamaktan memnuniyet duyacaktır.

GoDaddy Çağrı Merkezi

Türkiye’nin her yerinden GoDaddy çağrı merkezini size sunmuş olduğumuz telefon numarasından arayabilirsiniz. Üstelik 0800”lü numara, sabit hatlar için ücretsizdir. GSM operatörleri için standart tarife ücretiniz uygulanır. Ayrıca ülke içi aramalar için geçerlidir, yurt dışı aramalarında farklılık gösterebilir.

GoDaddy Türkiye Telefon Numaraları

0 850 766 14 90 

0 216 282 15 79

Global Numara
(480) 505-8877

GoDaddy Müşteri hizmetleri Çalışma Saatleri
Hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde  GoDaddy çağrı merkezini arayabilirsiniz.
Türkiye saatiyle
Sabah:  9:00
Akşam: 19:00

GoDaddy Diğer İletişim Bilgileri

GoDaddy  Eposta – Mail Adresleri

GoDaddy iletişim kurmak için çok yönlü e-posta adreslerinden yararlanabilirsiniz. Bu mail adreslerinin hangi amaca hizmet etiklerini isimlerinden kolayca anlayabilirsiniz.

GoDaddy Merkez Adres
GoDaddy Operating Company, LLC. 14455 N. Hayden Rd, Ste. 219, Scottsdale, AZ 85260 ABD

Sizlerde GoDaddy alan adı kayıt ve barındırma kuruluşu hakkında şikayet, soru, sorun ve tecrübelerinizi yorum olarak gönderiniz.
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *