Gelir İdaresi Başkanlığı İletişim Numarası 0312

GİB İletişim Numarası

gelir-idaresi-baskanligi-iletisim-numarasi-0312
gelir i̇daresi başkanlığı i̇letişim numarası 0312

Gelir İdaresi Başkanlığı iletişim numaraları üzerinden kurumları mesai saatleri içerisinde ulaşmak mümkün olabilmektedir. Kişiler bu mesai saatleri çerçevesinde kurum ulaşmak istediklerinde çağrı merkezlerini aramalıdır. Çağrı merkezlerine aradığınızda ilgili birimlere iletilmesi gereken mesajlarınızı bırakabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numarası: 189

İnteraktif Vergi Dairesi: https://ivd.gib.gov.tr/

Gelir İdaresi Başkanlığı telefon numaraları üzerinden koruma ulaşmanız yoğunluk nedeniyle zaman zaman zor olsa da çağrı merkezi son derece aktif ve hızlı bir şekilde çalışır. Önemli kurumlardan birisi olan Gelir İdaresi Başkanlığı yoğunluğu fazla olan kurumlardan biridir. Bu nedenle Gelir İdaresi Başkanlığı iletişim numarası arandığında hatları kolay düşürmeyebilirsiniz. Farklı çağrı merkezi numaralarını deneyebilirsiniz. Kurumun mail adresleri de aktif olarak hizmet vermektedir.

Gelir İdaresi Başkanlık Numaraları

Gelir İdaresi Başkanlık numaraları kişilerin bilgi almak ya da şikayetlerini dile getirmek için kullandıkları numaralar arasında yer alıyor. Gelir İdaresi Başkanlığı 1946 senesinde kurulmuştur. 2005 senesinde ise isim değişikliğine gidilmiştir. Maliye Bakanlığı’na bağlı olarak çalışan bir kurumdur. Kurumun iletişim numaraları şu şekildedir:

  • Telefon: +90 312 415 30 00

  • Telefon: +90 312 415 29 00

  • Faks: +90 312 415 21-22

  • Engellilik İndirimi: +90 312 415 32 92

  • Adres: Gelir İdaresi Başkanlığı Devlet Mahallesi Merasim Caddesi No:9/ 1 06450 Çankaya Ankara

Şuna da Göz Atabilirsin: E-Devlet İletişim Numarası Güncel 2021

Bilgileri yanında internet sayfası üzerinden de rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Kurum her yönden kişilere hizmet vermektedir. Şikayetler yanında güncel bilgileri de edinebilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığı iletişim bilgileri arasında mail adresi de dahil olmak üzere telefon ve faks bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığı Çağrı Merkezi

Gelir İdaresi Başkanlığı çağrı merkezi üzerinden rahatlıkla kurumla iletişim kurabilirsiniz. Kurum sizlere birçok farklı alanda bilgi sunmaktadır. Tüm taleplere ve sorulara en kısa süre içerisinde dönülmektedir. Kişilerin memnuniyetini yüksek tutmak adına kurum çağrı merkezi üzerinden çok geniş bir kapsamda çalışmaktadır.

Müşteri temsilcileri aldıkları her kayıta anlık olarak ya da en kısa süre içerisinde dönüş sağlamaktadır. Günümüzde birçok kişi kurumdan daha iyi standartlarda hizmetler alabilmek için kurumun çağrı merkezlerinden yararlanabiliyor. İletişim numaraları mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet vermektedir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *