Gediz Elektrik İletişim

Gediz-Elektrik-Iletisim
Gediz Elektrik İletişim

Gediz elektrik iletişim bilgileri ve merak edilen bütün konulara yanıt bulmak için makalenin devamına göz atabilirsiniz. Gediz elektrik iletişim numarası üzerinden dilediğiniz her zaman firmaya ulaşabilir ve her konuda görüşme sağlayabilirsiniz.

Gediz elektrik Kocaeli merkezli bir firmadır ve İzmir ile Manisa illerinde kesintisiz olarak elektrik hizmeti sunmak üzere hizmet verir. İzmir ve Manisa’da toplam 3 milyona yakın tüketicinin elektrik ihtiyacını karşılayan firma kurumsal kimliği ile ön plana çıkar. Bu doğrultuda hane sahiplerine en iyi kalitede hizmet sunmayı amaçlar. Elektrik ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda Gediz elektrik iletişim numaralarını çevirerek firmanın çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gediz Elektrik Adres Bilgileri

Gediz elektrik firmasına ait adres bilgileri şöyledir;

 • Merkez Adresi: Anadolu Caddesi No:41 Megapol Tower Kat:19 Bayraklı/ İzmir
 • Gediz elektrik e-posta: [email protected]

2013 yılından itibaren İzmir ve Manisa’nın en önemli elektrik dağıtım şirketi olan Gediz Elektrik tüketicilerine her anlamda rahat bir yaşam alanı sunmak için çalışır. Çağrı merkezini aramanın rahatlığı içinde dilediğiniz her zaman Gediz elektrik Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Gediz Elektrik iletişim İzmir numarası 0850 800 0 186’dır. Şehir genelinde bu numaradan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Manisa Gediz Elektrik iletişim numarası ihtiyacınızda yine aynı numarayı çevirerek yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir ya da Manisa dışından Gediz Elektrik çağrı merkezine bağlanmak isterseniz bu durumda 0232 990 00 00 numaralı iletişim hattını çevirebilirsiniz. Dilerseniz 186 numarasını çevirerek de Gediz Elektrik müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Gediz Elektrik Sosyal Medya İletişim

Gediz elektrik sosyal medya iletişim adresleri aşağıdadır;

Gediz Elektrik, müşteri memnuniyeti konusunda her daim hassastır. Bu tutum doğrultudan 24 saat en iyi kalitede bölgenin elektrik ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Dilerseniz Gediz elektrik sosyal medya iletişim adreslerini inceleyerek firmaya bu yollar ile de erişim sağlayabilirsiniz. Firma aynı zamanda yurt içinde bulunan her serbest tüketiciye ise İkili Anlaşma yolu ile elektrik tedariki hizmeti sunar.

Gediz Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Hattı

Gediz elektrik iletişim hattı üzerinden her türlü şikâyet bildirimi yapabilirsiniz. Gediz Elektrik çağrı merkezi çalışma saatleri aşağıdaki gibidir;

 • Pazartesi: 00.00- 23.59
 • Salı: 00.00- 23.59
 • Çarşamba: 00.00- 23.59
 • Perşembe: 00.00- 23.59
 • Cuma: 00.00- 23.59
 • Cumartesi: 00.00- 23.59
 • Pazar: 00.00- 23.59

Gediz Elektrik çağrı merkezi ile iletişime geçerek dilerseniz borç sorgulama işlemi de yapabilirsiniz.

Gediz Elektrik İletişim Bilgileri

Gediz Elektrik iletişim numarası 0850 800 0 186’dır. İzmir ve Manisa’dan yapacağınız görüşmeler için bu numarayı kullanabilirsiniz. Hem cep telefonu hem de sabit hat üzerinden dilediğiniz zaman bu numarayı çevirebilirsiniz. Görüşmeler tamamen ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemeden Gediz Elektrik Müşteri Hizmetleri ile kaliteli bir görüşme yapabilirsiniz.

Manisa Gediz elektrik iletişim numaraları üzerinden firmaya ulaştığınızda görüşme yapabileceğiniz konular şu şekildedir;

 • Kaçak elektrik kullanım ihbarı
 • Elektrik arıza bildirimi
 • Sokak aydınlatma önerisi
 • Sokak aydınlatma şikâyeti
 • Bilgi danışma başvurusu
 • Sayaç okuma itirazı
 • Sayaç okunmuyor/ Arıza bildirimi
 • Kaçak Fatura itirazı

Gediz Elektrik Hakkında

Gediz Elektrik, halk arasında GDZ Elektrik olarak bilinen enerji firmasıdır. Günümüzde milyonlarca tüketiciye elektrik ulaştıran şirket, tahmini olarak 5,5 milyon kişiye doğrudan elektrik ulaştırır. Şirketin toplam elektrik dağıtım potansiyeli 14.500 GWh seviyelerinin daha üzerindedir. Ülkemizin en önemli elektrik dağıtım firmaları arasında yer alır.

Gediz Elektrik, ülkemizde elektrik üretimi ve dağıtımının özelleştirmesi kapsamında önemli bir rol üstlenmiştir. Bu doğrultuda enerji Bakanlığı tarafından belirlenen 21 kişiselleştirilmiş bölgeye elektrik hizmetini başarı ile sunar. Gediz Elektrik iletişim numaraları üzerinden firmaya acil durumlarda ulaşarak arıza bildirimi yapabilirsiniz. Gediz Elektrik hakkında diğer merak edilenler için S.S.S. bölümüne göz atınız.

S.S.S.

Gediz Elektrik Perakende Borç Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Gediz elektrik internet adresine girerek buradan borç sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Hızlı Borç Sorgulama sayfasına girmeniz ya da 0850 800 0 186 numarasını çevirmeniz yeterlidir.

Gediz Elektrik Arıza Bildirimi Nasıl Yapılır?

Gediz elektrik firmasına arıza bildirimi yapmak için firmanın çağrı merkezi numarası olan 0850 800 0 186 numarasını çevirebilirsiniz.

Gediz Elektrik İletişim hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *