Gardrops Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası 2022

Gardrops İletişim Telefon

gardrops müşteri hizmetleri i̇letişim numarası
gardrops müşteri hizmetleri i̇letişim numarası

Gardrops müşteri hizmetleri numarasını ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz. Sizde marka ile ilgili yaşamış olduğunuz soru, sorun veya şikayetlerinizi Gardrops çağrı merkezi yetkililerine iletebilirsiniz.

Gardrops Destek Mail Adresi: [email protected]

Gardrops İnternet Sitesi: https://www.gardrops.com/

Gardrops telefon numarası maalesef bulunmamaktadır bununla birlikte hızlı bir şekilde destek almak isterseniz [email protected] mail adresinize şikayetinizi yazabilirsiniz. İletmek istediğiniz şikayetinizi yazarken gün ve saat bilgisini, varsa şikayet numaranızı öncelikli olarak belirterek şikayetinizi veya önerinizi açık anlaşılır ve ayrıntılı bir şekilde yazarsanız daha hızlı destek alabilirsiniz.

Gardrops Müşteri Hizmetleri ve Gardrops nedir?

Gardrops insanların ikinci el eşyalarını satmak isteyenlerle daha uygun fiyatlı ikinci el eşya almak isteyen insanları buluşturan web ve mobil uygulamalı bir platformdur. Gardrops’a üye olarak ikinci el eşyalarınızı satabilir ve sizde beğendiğiniz eşyaları satın alabilirsiniz.

Şuna da Göz Atabilirsiniz: LETGO Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Gardrops güvenli bir alış veriş ve satın alma sonrası doğa bilecek sorunları çözmek adına havuz sistemini getirmiştir yanı siz beğendiğiniz bir ürünü satın aldığınızda ödemiş olduğunuz tutar direkt satıcıya değil Gardrops hesabına geçer satıcı ürünü size gönderir, satış açıklamasında ve görselde gösterilen özelliklerle uyuşuyor mu, veya siz ürünü beğenirseniz onay vermeniz halinde Gardrops ödemeyi satıcıya geçer beğenmediğiniz durumlarda ise ürünü geri göndererek ödemeyi geri alabilir veya bu ödeme ile başka bir ürün satın alabilirsiniz.

Gardrops uygulaması ile neler yapabilirim?

Gardrops iletişim ve uygulaması ile şunları yapabilirsiniz;

  • İkinci el eşya fiyat karşılaştırması yaparak size uygun olanı satın alabilirsiniz
  • Size ait eşyalarınızı satabilir veya sürekli satışlar yapabilirsiniz
  • Gardrops uygulamasını indirerek beğendiğiniz satıcıları takip edebilir yeni ürünlerden haberdar olabilir ve satıcı hakkında yorum yapabilir, satıcıyı puanlayabilirsiniz.

Gardrops uygulamasını nasıl indirebilirim?

Gardrops uygulamasını googleplay ile Android cihazlarınıza, Appstore ile de IOS telefonlarınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz.

OSMANAĞA MAH. GENERAL ASIM GÜNDÜZ CAD. No:22 D:4 Kadıköy/İstanbul Türkiye

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Ayşe

    Gardrops uygulamam sürekli hata veriyor giriş yapamıyorum şifreyi değiştiriyorum olmuyor hesabımı kapatmak istiyorum?