FLO Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri

Tek bir ayakkabı ustasının 1960 yıllında açtığı minik bir atölyeye ile hayatına başlayan Flo şimdi 600’ü geçkin Yurt içi ve Yurt dışı mağazalarına sahiptir. Bunun yanı sıra internet mağazası ile ülkenin her köşesine teslimat yapmaktadır. 30.00 üzeri çalışanla beraber müşterilerine hizmet sunan Flo markasının diğer bir alt markası da İnstreet olarak özelikle Adidas, Nike, Puma gibi dünyaca tanınan markaların satışını yurt dışında ki mağazaları ve internet sitesi ile satarak büyük talep görmeye devam etmektedir. Bunların yanı sıra Flo mağazalarında köklü olarak satışa sunduğu diğer başlıca markalar Kinetix, Polaris, Lumberjack, Butigo, Dockers by Gerli, Mercedes olarak her gün yenisi eklenmektedir. Flo mağazalarından aldığınız her ürün değişim ve iade garantili olarak müşterilerine sunulur. Her türlü soru, sorun ve şikayetlerinize cevap verecek Flo müşteri hizmetleri sürekli olarak sizle iletişim kurmaya heveslidir. Türkiye de ki ayakkabı sektörünün lideri Flo müşteri hizmetleri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

 

Flo Çağrı Merkezi

Flo çağrı merkezini arayarak müşteri ilişkilerine ulaşmak adına aşağıda ki flo telefon numarasını aramanız yeterlidir. Sizleri karşılayacak olan kibar müşteri temsilcileri her konuda sizlere cevap vermeye hazır olarak beklemektedir.

Flo Telefon Numarası

0850 290 3 356

Flo Çalışma Saatleri: FLO Müşteri hizmetleri telefonlarımız, çağrılarınıza haftanın 7 günü 09:00 – 19:00 saatleri arasında karşılayarak müşterilerine hizmet vermektedir.  Bunun yanı sıra Flo online desteğe göndereceğiniz mesajlarınızı müşteri hizmetleri tarafına  7 gün 24 saat mesaj gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz mesajlarınız müşteri hizmetleri yetkililerimizce hızlı bir şekilde yanıtlanacaktır.

 

Flo diğer İletişim Bilgileri

Ayrıca Flo iletişim adresleri olarak aşağıda ki iletişim bilgilerini kullanarak kendilerine ulaşabilirsiniz.

Flo Mail: [email protected]

Flo Merkez Adres: Taşocağı Caddesi No:24 Bağcılar 34217 İstanbul / Türkiye

 

Sizlerle yukarıda Flo müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini paylaştık. Flo şikayet, destek, soru ve sorunlarınızı ayrıca aşağıda bulunan yorum alanımızdan paylaşabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Mualla Helvaci

    Oğluma flodan 2 adet Kinetix ayakkabı aldım ikiside çok kötü koku yapiyorr

    • Anyela48

      Bölgenize en yakın Flo mağazasına giderek daha detaylı bilgi alabilir ve yardımcı olmalarını istiyebilirsiniz