FedEx Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

FedEx İletişim Bilgileri & FedEx Kargo, Gönderi Takip

FedEx Müşteri Hizmetleri İletişim

FedEx Müşteri Hizmetleri

FedEx Kargo müşteri hizmetleri oldukça dikkatli çalışan ve sorunlarınıza hızlı çözüm bulmaya çalışan donanımlı müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.
FedEx Express, TNT’yi Türkiye’deki yeni hizmet sağlayıcısı olarak atamıştır. TNT, FedEx Express gönderilerinin alımı ve dağıtımını sağlamanın yanı sıra gümrük çekimi konusunda da destek sağlayacaktır.
Herhangi bir sorunuz olması veya gönderiniz ile ilgili desteğe ihtiyacınız olması durumunda, Pazartesi ile Cumartesi günleri ve 08:30 ile 21:00 saatleri arası TNT Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

FedEx Çağrı Merkezi Numaraları

Belirtiğimiz üzere Fedex Türkiye’de ki kargo hizmetlerini TNT firmasıyla ortak yürütmektedir. FedEx Çağrı Merkezi Numaraları aynıdır, bu yüzden kafanız karışmas aşağıdaki FedEx Telefon numarasını tuşlayarak işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


FedEx Telefon:

444 9 339


FedEx Gönderi Takip

FedEx Gönderi ve Kargo Takip

FedEx gönderilerinizin güncel durumunu öğrenerek kargo takip sorgulaması yapmak isterseniz, yukarıda görülen ekrana tıkladıktan sonra belirtilen alan içerisine takip numaranızı, referans numarasını ya da taşımacılık kontrol numarasından birini seçerek numarayı kutuya girip ardından “TAKİP ET” butonuna basınız.

Diğer FedEx İletişim Bilgileri

Farklı yollardan iletişime geçmek isterseniz Fedex Türkiye mail ve yazışma adreslerini sizlere sunuyoruz.

FedEx E-Posta Adresi

FedEx Adres:
TNT International Express Tasimacilik Tic. Ltd. Sti
Saray Mahallesi, Site Yolu Sokak, No:21, 34768 Ümraniye, İstanbul

FedEx Hakkında

FedEx yani eski ismiyle bilinen Federal Express dünya çapında önde gelen bir lojistik şirketidir.
1971 Yıllında oluşturulan bir Amerikan kuruluşudur. 

Bu gün dünya çapındaki 280.000’i aşkın çalışanı, 669 uçak, 75.000’i aşkın araç ile günde 6,5 milyon paket taşıyarak dünya üzerinde 220 ülke ve bölgede FedEx müşterilere hizmet vermeye devam ediyor.
FedEx Türkiye’de kargo alanında güvenilirlik ve hızlı teslimat garantisiyle tanınan bir kargodur. Türkiye’de henüz her noktaya teslimatı olmasa da hızla alanını genişletmeye devam etmektedir.

Sizlere FedEx Müşteri Hizmetleri ile ilgili görüş öneri ve isteklerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Maşallah temizel

  Benim kargo gümrük te takılı kaldı ya paramı gunderirim yada karguomu lütfen

 2. gulşah arslan

  iyi gunler
  bugun bana bir mesaj geldi sizin tarafınızdan ancak benim sizde hesabım dahi yok. kargoya verildi onaylayın tarzında sorun yaşamak istemiyorum. lutfen yardımcı olun. sizinle herhangi bir iletişimim dahi olmadı dönuş saglarsanız sevinirim.
  gulşah arslan

 3. Ahmed

  Telefon numaralarınız çalışmıyor, 100 defa aradım herhangi bir geri dönüş yok. Mail attım düzgün bir cevap yok. Yerinde ziyaret ettim yönlendirme sıfır….maildeki numaraları aradım, abartmıyorum, 100 defa aradım, her defasında meşgul çalıyor!!!!
  Profesyonellik, danışma, yönlendirme, yardım sıfır…….!!!!!!!
  Bu nasıl saçmalık!!!!!!

 4. Metin yatcı

  Metin yatcı kargomu niçin alamıyorum lütfen yardımcı

 5. Faruk öktem

  Gönderimizden 10 gündür haber yok bildiğimiz tek şey gümrüğe girdiği. Müşteri memnuniyeti için yapılan tek şey sesimizi kaydetmek. Kolimiz nerde niye gelmiyor sorun ne çözüm ne olmuyorsa geri gönderelim para veriyoruz nerdedir bilgi yok. Çağrı merkeziniz benim takip noktasından gördüğümden daha fazla bilgiye sahip değil. 504931679323 nolu kargo

 6. Aysel altikulac

  İyi günler ben Trendyol aradım borcum yokmuş . Lütfen bana yardımcı olun

 7. ufuk yiğit

  Merhaba,

  775311526990 numaralı gönderim 3 aralıktan beri gümrükte bekliyor. [email protected] adresine istedikleri belgeleri ulaştırdım fakat kimse cevap vermiyor iki haftadır. Yardımcı olabilir misiniz.
  İyi çalışmalar,

 8. Kenan

  Salam men azerbaycandan sizi arayiram biz çinden türkiyeye numune mazeme gönderdik denemek üçün henüz 15 gündür malimizi teslim etmiler bu necür ekspres karqodur
  Takip nömremiz 203739930785
  Bize söylefiler evraksiz gelmiş biz parasini ödedik mazemeni aldiq
  Eger senedsiz evraksiz getirilibse bu karqonun problemi sorumudur
  Xaiş edirem mene kömeylik görsedesiniz
  Alico şexs türkiyede
  Ugur kaya
  Seyhan adana

 9. Ali altay

  18110100928104247217 urun kargonuza ulastmi