FACEBOOK İletişim Mail & Müşteri Hizmetleri Türkçe Destek 2021

Facebook İletişim Müşteri Hizmetleri Türkiye

müşteri hizmetleri rehberleri
Facebook Müşteri Hizmetleri

Facebook İletişim ve Telefon yardım hizmetleri ücretli ve fiyatları hiç uygun olmadığı için öncelik olarak aşağıda vermiş olduğumuz Facebook Yardım Sayfası veya Mail Adreslerinden destek almaya çalışın. Not burada yayınlanan bilgiler facebook genel merkezi iletişimi için değil destek amaçlı verilmiştir.

Google’ye eski facebook umu aç gibi bir ifade yazıp kapanan feysbuk hesabını açtırmak isteyenler https://facebook.com/hacked hesap kurtarma linki üzerinden yardım alabilirler.

Facebook resmi yardım sayfasına ulaşmak için:  BURAYA TIKLAYINIZ 

Facebook resmi forumun da bir soru sormak için BURAYA TIKLAYINIZ

 1. Profil ve Hesap sorunları :                               [email protected]
 2. İstek, talep, öneri :                                                [email protected]
 3. Güvenlik ve gizlilik problemleri :                          [email protected]
 4. Bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet:                        [email protected]
 5. Dil, Profil ve teknik yardımlar :                                   [email protected]
 6. Facebooku uyarmak, site sorunları, sayfa açıkları vs.: [email protected]
Facebook mail adreslerini kullanarak belirtiğimiz sorunları hangi kategoriye giriyorsa oraya yazmanız daha hızlı cevap almanızı sağlayacaktır..

Facebook İletişim Özel Destek Telefon Numaraları

Facebook Müşteri temsilcisi Teknoloji Destek hatları aşağıda ki gibidir. aşağıda belirtiğimiz saatler içerisinde haftanın 7 günü yardım alabilirsiniz. Bu hatların ücretli olduğunu unutmayınız, ücretlendirme tarifesi aşağıda yer almaktadır.

11820 (Tıkla Ara)

11870 (Tıkla Ara)

Çalışma saatleri: Sabah 09:00 Gece 00:02  gibi uzun bir süre aşağıdaki numaradan destek alabilirsiniz.

Dikkat: Fakat maalesef bu hatlar ücretsiz değildir aşağıda sizlere detaylı olarak sunduğumuz ücretlendirme tablosu mevcuttur.

Telefon Ücretlendirmeleri

OPERATÖR
ÜCRET TL /DK
PERİYODU
Türk Telekom mobil
3,49
60 sn
Turkcell
3,49
60 sn
Turk Telekom ev telefonu
3,75
60 sn
Vodafone
3,49
60 sn

”Yukarıdaki’ Tablodaki fiyatlara %18 KDV ve ÖİV(Türk Telekom için %15, GSM operatörleri için %25) dahil değildir.

OPERATÖR
ÜCRET TL /DK
PERİYODU
Türk Telekom mobil
4.99
60 sn
Turkcell
4.99
60 sn
Turk Telekom ev telefonu
4.99
60 sn
Vodafone
4.99
60 sn

Fiyatlar güncel olmayabilir, bilgi amaçlı paylaşılmıştır.

Facebook Müşteri Hizmetleri ve Facebook Telefon Numarası bilmek her ülkede olduğu gibi çok önemlidir zira Facebook ülkemizde milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Facebook iletişim başlarda bir üniversite öğrencisi olan Mark Zuckerberg  tarafından yine üniversiteler arasında ki öğrencilerin bir birleri ile iletişime geçmeleri için kurulmuş bir yerdi. Zamanla sevilen bu sosyal medya Mark Zuckerberg’in de beklemediği kadar bir ilgi gördü ve böylelikle dünyaya yayıldı. Facebook diğer ülkelerde ki gibi Türkiye’de de çok çabuk popüler olan bir sosyal medya platformudur.

Facebook Çağrı Merkezi İle Neler Yapılır?

Facebook Türkiye‘de ilk çıktığı zamanlar da kısıtlı bir kesim kullanıyordu sonrada facebooka her girdiğimizde hiç ummadığımız aile, akraba, arkadaşlarımızın bizlere istek gönderdiklerini görmeye başladık sonradan sonraya artık bir telefon numarası kıvamına gelerek birbirimize facebook adresin nedir diye sormaya başladık sonuç olarak günümüzde halen artarak devam eden bir popületisi söz konusu.

Ayrıca: Facebook Görüntüleri Kişi Görüntüleri İle Senkronize Etme konumuza göz atın

Halen facebook kendini geliştiren her gün yenilikler kendine katan bir sosyal medya alanı olmasından dolayıda bazı zorluklarla karşılaşa biliyoruz bu durumlarda eskiden bilgisayardan iyi anlayan komşu çocuklarından yardım istemek zorunda kalırken artık özel Facebook Türkiye müşteri Hizmetleri kurulmuş durumda. Bizlerde artık en ufak bir sorunumda bize yardımcı olacak bir Facebook yardım telefon numarasına sahip olduk. tek yapmanız gereken herhangi bir sorunda bu numaraya ulaşarak destek almak.
Mesela Facebook telefon numarası ne gibi destekler alabiliriz.

 • Üyelik ve  şifre sorunlarında arayabiliriz.
 • Herhangi bir özeliği anlayamadığımızda öğrenmek için.
 • Üyeliğimiz çalındığı/hacklendiği yada saldırı altında olduğunu düşündüğümüz durumlarda.
 • Herhangi bir üyeliği şikayet etmek için.
 • Facebook hakkında sorun, soru ve şikayet bildirmek için
 • Facebookta reklam vermek için.
 • Facebook sayfalarımızda ki sorunlar için.
 • Teknik konularda facebook girmiyor, video açılmıyor, resim görüntülenmiyor, yorum yazamıyorum gibi bir çok teknik sorunda ve buna benzer bir çok alanda facebook ile telefonla iletişim kurup derdimizi anlatacağımız Türk müşteri temsilcileri mevcut.

Facebook Messanger Karanlık Mod Nasıl Etkinleştirilir konumuza da göz atabilirsiniz

Facebook yetkililerine nasıl ulaşabilirim?

Facebook yetkililerine direkt olarak ulaşmanın ne yazık ki bir yolu yoktur fakat destek almak istediğiniz konu hakkında bir çok destek mail adresi bulunmaktadır. Facebook ile ilgili şikayetlerinizi iletebl ileceğiniz tüm mail adresleri ve telefon numarasını facebook iletişim sayfamıza ekledik.

Facebook hesabımı bulamıyorum ne yapmalıyım?

Facebook hesabınızı bulamıyorsanız vermiş olduğumuz adrese tıklayınız. Burada bilmeniz gereken bir husus var kullandığınız cihaz ile daha önce facebook hesabınıza hirmiş olmanız gerekmektedir. Facebook cihazınızı hatırlar ve bu cihaz ile giriş yapmış olduğunuz tüm hesapları çıkarır bulamadığınız hesabınızı bu şekilde tespit edebilirsiniz.

Facebook hesabım kilitlendi ne yapmalıyım?

Hesabınız geçici olarak kilitlendi ise ekrana gelen yönergeleri izleyiniz sizden cep telefonu numarasını istediğinde güncel cep telefonu numaranızı girerek işlemi tamamlayınız.

Facebook şifremi unuttum nasıl geri alabilirim?

Facebook da şifrenizi unuttunuz ve geri almak istiyorsanız "Şifremi unuttum" seçeneğine tıklayınız. Size bir eposta ve telefon numarasını seçmenizi isteyecek güncel olanı seçiniz onayladıktan sonra Facebook size bir kod gönderir.

Facebook hesap kısıtlı ne demek?

İçerik erişimine yönelik yasal kısıtlama, Facebook'un yerel yasalara dayalı olarak içeriğe erişimi engellediği anlamına gelir. Devletler, internetteki bir içeriğin yasalarını ihlal ettiğini düşündüğünde, Facebook gibi şirketlerle iletişime geçer ve söz konusu içeriğe erişimi sınırlamamızı ister.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Cüneyd DURMAZ

  Merhaba,
  Arkadaşımın facebook sayfasındaki canlı yayına katılabiliyorum fakat yaptığım yorumlar benim ekranımda görünüyor , ama yayın yapan arkadaşım görmüyor. Bu sorunun sebabi nedir. Lütfen yardım edermisiniz.

 2. Mustafa

  Ben Facebook hesabıma giriş yapamıyorum TLF numarama 6 haneli onay kodu gelmiyor bide e posta adresime onay kodu gelmiyor lütfen yardım edin lütfen

 3. Hakan kaya

  İstemeyerek sildiğim facebook sayfamı geri açmak istiyorum

 4. [email protected]

  Lütfen 14 yıllık hesabımı kapatın, merhum kardeşimin resimleri, merhum babamın resimleri, videoları kısaca tüm anılarım bu hesapta, lütfen [email protected] hesabımı acilen açmanızı rica ediyorum. Her ne hata yaptıysam, bir daha yapmayacağıma söz veriyorum. Lütfen hesabımı açmanızı rica ediyorum. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz

 5. Kadir Bilgetay

  Facebook hesabımda numaram kayıtlı şifremi unuttum giriş yapamıyorum bana şifremi yenilemem için kod gelmiyor 3 aydır uğraşıyorum ama hiç bir gelişme yok daha önce çok e mail gönderdim ama yanıt gelmiyor bana lütfen bana dönüş yapın 🥺

 6. ahmet TANRIKULU

  Slm ben ahmet TANRIKULU Facebook ta ayarlarda yaşımı doğum tarihini değiştirmeye çalıştım ve başka bir doğum tarihi uyguladım sonrası Facebook hesabım kilitlendi acilen çözüm teşekkür ederim

 7. mustafa

  facebook hespımın acılmasını istiyorum. eger acılmazsa sizi şikayet edecem hemen acın

 8. Hatice Fatma ökmen

  Hatice türkoglu Facebook hesabım kilitlendi ve eski telefon numaram kayıtlı olduğu için açamıyorum ne gariptir ki şifremi unuttum deyince hem mail hemde yeni telefonum goruluyor ve hiçbir şekilde yetkililerden yardım alamadım hesabımın açılmasını rica ediyorum mailim [email protected]

 9. dondurulmuş olan facebook hesabım çalındı numara ve email değişikliği yapıldığı için geri alamıyorum.
  dönüş yapılmasını rica ederim.

 10. Seyit Arslan

  Hello Madam / Sir,
I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.
i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?
That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”
What can i do to be activated my account again?