Exxen Müşteri Hizmetleri

Exxen Müşteri Hizmetleri ve Exxen iletişim numaraları gibi bilgilere ihtiyacınız varsa, yazının devamında aradığınız bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Exxen Müşteri Hizmetleri ile istediğiniz her konuda görüşebilirsiniz.

Exxen Müşteri Hizmetleri telefon numarası genelde yeni üyelik talebi için araştırılır. Platforma kayıt olmak isteyenler Müşteri Hizmetleri aracılığı ile bilgi sahibi olarak ödeme işlemlerini kolayca gerçekleştirir. Bununla birlikte platformdan ayrılmak isteyenler de gerekli bilgi için Exxen Müşteri Hizmetleri ile görüşmeyi tercih eder.

Exxen Müşteri Hizmetleri telefon numarasına ulaştıktan sonra çarı merkezi personelleri ile görüşebilirsiniz. Exxen Müşteri Hizmetleri ara hizmeti hem üye olanlar hem de üye olmayanlara hizmet vermektedir.

Exxen Müşteri Hizmetleri Numarası

Exxen Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0850 241 81 48’dir. Her türlü konu için iletişim numaraları üzerinden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Exxen platformunda yayınlanan güncel yayın içeriklerinden bazıları şu şekildedir;

 • Şeref Bey
 • Sihirli Annem
 • Konuşulanlar
 • TolgShow
 • Kirli Çamaşırlar
 • Enis Arıkan
 • Gibi

Platformda buna ek olarak daha birçok farklı yayım yer alır. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra hemen yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Exxen E-Mail Adresi

Exxen e-mail adresi [email protected] şeklindedir. Bütün destek taleplerinizi ve şikayetlerinizi yazılı olarak yetkililere ulaştırmak için mail adresini kullanabilirsiniz.

Exxen Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri şu şekildedir;

 • Pazartesi: 00.00 – 23.59
 • Salı: 00.00 – 23.59
 • Çarşamba: 00.00 – 23.59
 • Perşembe: 00.00 – 23.59
 • Cuma: 00.00 – 23.59
 • Cumartesi: 00.00 – 23.59
 • Pazar: 00.00 – 23.59

Exxen Müşteri Hizmetleri 7/24 açıktır. Dilediğiniz zaman iletişim numarasını çevirerek platforma dair her türlü bilgi alışverişinde bulunabilir ve sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Exxen Sosyal Medya İletişim

Exxen dijital içerik platformunu sosyal medya adresleri aşağıdaki gibidir;

Exxen Hakkında

Exxen, yayın hayatına yeni katılan dijital yayın platformları arasında yer alır. 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan dijital platformda sayısız film ve yapım ürünleri yer alır. İnternet üzerinden kullanıcılara film ve dizi izleme keyfi sunan platform, ücretli bir dijital içerik platformu olarak tanımlanabilir. Exxen dijital platformun günümüzde 1 milyondan daha fazla aktif üyesi bulunur.

Exxen platformuna ait ticari bilgiler aşağıdaki gibidir;

 • Ticari Unvanı: EXXEN DİJİTAL YAYINCILIK A.Ş.
 • Merkez Adresi: Levent Mahallesi Hayat Sokak No:4 Beşiktaş/İstanbul
 • Vergi Numarası: Beşiktaş Vergi Dairesi / 6450371077
 • Mersis Numarası: 0645037107700001

Exxen Kimin?

Exxen Acun Ilıcalı’ya aittir. Acun Medya’nın kurucusu olan Acun Ilıcalı 1.500 kişi ile ortak bir çalışma yürüterek 2021 yılında Exxen platformunu kurmuştur. Exxen içerisinde iki farklı yayın seçeneği bulunur. Reklamlı ve reklamsız olarak sunulan iki seçenek arasından kullanıcılar diledikleri gibi tercih yapabilir.

Exxen hakkında daha fazla soruya yanıt bulmak için Sık Sorulan Sorular bölümünü inceleyebilirsiniz.

S.S.S.

Exxen Tv Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Exxen TV ücreti 2022 yılında 19,90 TL olarak açıklanmıştır. Acun Ilıcalı’nın dijital platformu olan Exxen’de her yıl fiyatların güncellenmesi hakkı şirket sahibine aittir. Yeni yıl itibari ile talep edilecek fatura fiyatlarında değişiklik gözlemlenebilir. Gerekil değişiklik duyurusu yine resmi kanallar aracılığı ile kullanıcılara iletilir.

Exxen Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Exxen tarafından tüketicilere sunulan hizmetler kapsamında, fatura ödemeleri kullanım sürelerinin dolması ile gerçekleşir. Kullanıcılar aylık olarak tanımladıkları Exxen paketlerini yine aylık olarak güceler. Bu doğrultuda ödemelerin aylık olarak gerçekleşmesi gerekir. Ödemeler tüketicilerin bağlı bulundukları mobil ödeme hizmetleri aracılığı ile gerçekleşir.

Exxen Aynı Anda Kaç Kişi İzler?

Exxen platformuna aynı anda sadece 1 cihazdan giriş yapılabilir. İkinci bir cihazdan giriş yapılmak istendiğinde, mevcut cihazda açık bulunan oturum otomatik olarak düşer. Tüketicilerden tekrar kullanıcı bilgilerini girerek platforma bağlanmaları istenir. Eğer aynı anda birden daha fazla giriş yapılmak isteniyorsa, bu durumda tüketicilerin Exxenspor ticari paketini satın almaları gerekir.

Exxen 7 Gün Ücretsiz İzleme Nasıl Yapılır?

Exxen platformu, deneme amacı ile bir defaya mahsus olmak üzere 7 gün ücretsiz olarak izlenebilir. Deneme paketi adı altında geçen bu hizmetten yararlanmak için kullanıcıların www.exxen.com.tr adresine girmeleri gerekir. Buradan “7 Gün Ücretsiz” butonuna tıklayarak ücretsiz kullanım başlatılabilir.

Exxen’de Taahhüt Var Mı?

Exxen İçerik Hizmetlerinin kullanılması için tüketicilerden herhangi bir süre ile fatura taahhüdü istenmez. Buna karşılık, platform sağlayıcıları, sistemsel altyapının tam anlamı ile kullanıma uygun olduğunu kullanıcılarına taahhüt eder.

Exxen Üyelik İptali Var Mı?

Tüketiciler, diledikleri zaman platform üyelik iptalini gerçekleştirebilir. Bunun için www.exxen.com.tr adresine girilmesi yeterlidir. Kullanıcı bilgileri ile giriş yapıldıktan sonra sağ üst alanda ye alan Profil ve Hesap alanına giriş yapılarak buradan üyelik iptali sayfasına geçilmelidir. Ardından iptal adımları izlenerek üyelik iptal edilebilir.

Exxen Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *