Evidea Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

Evidea Müşteri Hizmetleri

Evidea Müşteri Hizmetleri

Ev Dekorasyon, Mobilya, Elektrikli Ev Aletleri, Banyo-Mutfak, Aydınlatma, Ev Tekstili, Yapı Market – Bahçe gibi oldukça geniş, evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak tüm gereçleri tek bir çatı altında toplayan Evidea, müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Evidea müşteri hizmetleri konusunda hem telefon hemde canlı destek üzerinden sürekli yardıma açık beklemektedir. Evidea iletişim bilgilerine aşağıda yer verilmiştir.

Evidea Çağrı Merkezi

 Evidea çağrı merkezi çalışma saatleri hafta içi ve Cumartesi günü 09:00-17:00 arasındadır.
Ücretlendirme standart tarifenizden üzerinden yapılır. Ürün bilgisi, iade işlemler, kargolar, öneri ve şikayetler gibi bir çok konuda çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Evidea Telefon Numarası

0850 532 22 22

Evidea Diğer İletişim Bilgileri

Merkez Adres
Malzemem Yapı ve Elektrikli Gereçler Ticaret A.Ş.
Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yeşari Caddesi No:32 Kadıköy / İstanbul

Evidea Hakkında

Evidea, ticari unvanı Malzemem Yapı ve Elektrikli Gereçler Ticaret A.Ş. 2008 yılında iki arkadaş ve ortak olan Timur Tandoğar ve Tuğberk Keselioğlu’nun girişimiyle başlangıcını yaptı. İlk ismi Malzemem olan kuruluş sadece iki kişinin ortaya koymuş olduğu bir e-ticaret sitesiyken yatırımcıların dikkatini çekerek şimdi ki konumunu aldı ve markasını Evidea olarak güncelledi.
Evidea şu an Türkiye’de ziyaret edilen en büyük ev mobilya ve ev dekorasyon üzerine hizmet veren online e-ticaret sitesidir. ülke genelinde büyüklü küçüklü bir çok tedarikçiyle anlaşma sağlayarak en uygun ve en modern ürün gruplarını özenle seçerek müşterilere Evidea sitesi üzerinden hizmet vermektedirler.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Sevda Tekçi

  10 ocak 2020 tarihinde internetten satın aldığım 474736070643 nolu sipariş kargo şirketi tarafından 14 ocak 2020 tarihinde adresime teslim edilmiş ancak memur olduğum ve isyerimden izin almadığımdan paketleri açıp kontrol edemedim. 15 ocak günü montaj için getirdiğim usta ile paketleri açtığımızda gardrop yan ve arka kısımlarının olmadığı ancak kapıların da 4 Adet geldiğini gördüm. Bu hatanın düzeltilmesi hakkinda acil çözüm beklediğimi, bu talebim karşılanmazsa ürünü iade etmek durumunda kalacağımı bildiririm. Saygılar (tel) 551 608 7393

 2. Fatma

  Sizden iki yıl önce tv sehpası aldım.Nakliye sırasında hasar gördüğü için tutanakla geri gönderdim.3 ay yenisini göndermeniz için bekledim.Bir ay gibi bir süre telefonla müşteri hizmetlerinize bağlanmak için uğraştım.Ulaştığımda tv sehpasının benim tarafımdan teslim alındığı söylendi.Ben de madem ki teslim ettiniz o zaman imzalı teslim aldığım belgeyi gönderin yoksa şikayet ederim deyince adıma tv sehpası tutarının bir kısmını hediye çeki olarak gönderdiniz.Geçen iki yıl içinde çok defa bu hediye çeki ile kitaplık için talepte bulundum ancak hediye çekiniz geçersiz uyarısını aldım.Telefon ile arasamda ulaşamadım.Şimdi söyleyin ne yapayım.Alacağım hediye çeki varken kitaplık için tekrar ücret mi ödeyeyim.Ticaret anlayışınızı çözebilmiş değilim.

 3. Bayram

  Merhaba kampanya msj göndermeyin

 4. Serpil

  Siparim.eksik gelmis ve size ulasamiyorum serpil demir