E-Devlet İletişim Numarası Güncel 2021

e-devlet i̇letişim numarası güncel 2021
e-devlet i̇letişim numarası güncel 2021

E Devlet İletişim Numarası ayrıca hızlı ve kolay ulaşabileceğiniz iletişim kanallarını ekledik. E-devlet Müşteri Hizmetleri mail adres, sorunlarınız için hızlı çözüm sayfası ve iletişim formu sayfasını da kullanabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı Çağrı Merkezi 160

E Devlet Hızlı Çözüm

E Devlet İletişim Formu

E Devlet Mail Adresi: [email protected]

E-devlet, uzun haliyle elektronik devlet, kamu yönetiminde yer alan tüm hizmetlerin, dijitale aktarılmış halidir. Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında çok büyük kolaylıklar sağlayan e-devlet, yerel ve ulusal yönetimlerin tüm kamu hizmetlerine, kolay bir biçimde ulaşmanızı sağlar.

Geçmişte, uzun saatler süren hizmetler, e devlet ile artık dakikalar içinde halledilebilir hale geldi. Vatandaşlar ve kamu kurumları, hem saatten hem de daha fazla çabadan tasarruf etmiş oldu. Bu yönleriyle e-devlet henüz çok eski olmamasına rağmen hayatlarımızdaki yerini almış oldu. E-devlet iletişim numarası ile merak ettiklerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Telefon Numarası

E-devlet, yeni bir devlet anlayışının, dijitalde sunulmuş hali gibidir. Gerek yapısal, gerek zihinsel olarak bir dönüşümü ifade ettiği de söylenebilir. Bu açıdan işlevselliğinin yanında, kamuya kazandırdığı imaj da önem taşır.

E devlet iletişim numarası site üzerinde yaşadığınız sorunlara çözümler geliştirmek için oluşturulmuş bir hizmettir. E devlet iletişim numarası 160 olarak belirlenmiştir.

E-Devlet Giriş

E devlet sisteminin hizmete sunulmasıyla birlikte, vatandaşlar tüm hizmetlerini online olarak istedikleri yerden gerçekleştirebilme imkanına kavuştu. Aynı zamanda farklı kanallara ihtiyaç duymadan, devlet kamu dairelerinde yapabilecekleri farklı işlemlere tek bir site üzerinden ulaşabilir hale geldi.

E devlet kapısının asıl amacı, vatandaşları kamu hizmetleriyle daha hızlı ve güvenli buluşturabilmenin yanında, yapılacak işlemleri daha hızlı bir hale getirmektir. T.C kimlik numarası ve e devlet şifrenizle giriş yapabileceğiniz e devlet, farklı işleri aynı anda yapmanıza da olanak sağlamaktadır.

Eğer e devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubelerinden e devlet şifrenizi alabilir, E devlet giriş işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

E-devlet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

E-devlet kapısı üzerinden, çeşitli hizmetleri bir arada alabilir, bunun yanında yüzlerce hizmetten faydalanabilirsiniz. Devlet dairelerine gitmenize gerek kalmadan yaptığınız bu işlemler, doğrudan ve zaman tasarrufuyla birçok işlemi halletmenize olanak sağlar.

E devlet sistemi üzerinde yaşayacağınız herhangi bir durumda ise e devlet iletişim numarası ile görüşme sağlayabilir, şikayetiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

160 numaralı hat üzerinden, aracı bir hizmete gerek duymadan E devlet müşteri hizmetleri direk bağlanma hizmeti almanız mümkün.  Bu yönüyle, sağlanan hizmetin hızlı ve güvenilir bir altyapıya sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

E-Devlet Şifre Alma

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen tüm kamu hizmetlerinin, dijitale aktarılmış şekli olarak da adlandırabileceğimiz e devlet, günümüzde her alanda kullanılmaktadır. Farklı kurumlar ve farklı kanalları bir araya getiren yapısıyla oldukça işlevsel olan hizmet, yaşanan hizmet aksaklıklarının da önüne geçmiştir.

Bilgisayarınız üzerinden web tarayıcınız ile ya da mobil cihazınızdan uygulama ile e devlete erişim sağlamak mümkündür. Ancak uygulama, sizden her girişte kimlik doğrulaması sağlamanızı isteyecektir.

Kimlik doğrulama işlemini sağlayabilmek için, öncelikle e devlet şifresi edinmeniz gerekir. E devlet şifre alma işlemini ise, bizzat kendiniz başvurarak, yurt genelindeki PTT şubelerinden almanız mümkündür.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *