E-Bebek Müşteri Hizmetleri 0216 İletişim

E Bebek İletişim

e-bebek müşteri hizmetleri 0216 i̇letişim
e-bebek müşteri hizmetleri 0216 i̇letişim

E bebek müşteri hizmetleri numarasını ve diğer iletişim kanalları olan email adresi gibi iletişim birimlerini bu sayfada bulabilirsiniz. E Bebek şikayet veya sorularınızı E bebek canlı destek temsilcisine bildirebilirsiniz.

E bebek Telefon Numarası: (216) 325 11 11

Faks numarası:  (216) 428 33 54

Mail Adresi: [email protected]

E-Bebek Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

E bebek müşteri temsilcisine ulaşmak için telefon numarası olan 0216 325 11 11 numarasını arayınız, sizi sesli yanıt sistemi karşılamaktadır bu bağlamda size 2 seçenek sunar bu seçenekler şunlardır;

  1. Kargo takibi için – 1
  2. Ebeveyn sadakat merkezine bağlanmak için – 2

e bebek yardım sayfasına bağlanmanın bir diğer yolu da yazılı iletişim kanalıdır. E bebek Mail adresi olan  [email protected] şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken hususlar ise yazmak istediğiniz konu ile alakalı açık, ayrıntılı zaman ve saat bildirerek varsa sipariş numaranızı da girerek konuyu belirtmeniz halinde daha hızlı destek alabilirsiniz.

E Bebek Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

E bebek kargo takibi yapmak oldukça kolaydır ve site kargonuzu takip etmek için birden fazla seçenek sunar. Öncelikle E bebek internet sitesi olan https://www.e-bebek.com/ giriniz, alış veriş yaptığınız üyelik hesabına girdikten sonra siparişlerim kısmından kargo takibi yapmak istediğiniz siparişinizi seçiniz, bu aşamada sipariş numaranız veya kargo takip numaranız ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz kargo firması hangisi ise örneğin (aras kargo) Google aras kargo kargo takip yazın çıkan sayfaya kargo takip numaranızı girip arama tuşuna bastığınızda kargonuzun nerede olduğu hangi şehirde taşımada mı dağıtım da mı olduğunu görebilirsiniz.

ebebek kargo takibi nasıl yapılır
ebebek kargo takibi nasıl yapılır

Ayrıca E bebek müşteri hizmetleri numarası 0216 325 11 11 arayıp sesli yanıt sistemi konuşmaya başlayınca (1) tuşlarsanız kargo takip numaranızı girmeniz durumunda kargonuzun durumu hakkında sesli bilgi alabilirsiniz.

E Bebek Sadakat Merkezi Nedir?

E bebek sadakat merkezi e bebeğin oluşturduğu ve oldukça işe yarar kullanışlı bir birimdir. Özellikle ilk bebeği olan aileler ve ebeveynler için çok kullanışlı bir birim olan sadakat merkezi hangi ürün ne işe yarar, hangi ürün alınmalı gibi sorularınıza faydalı bilgiler vererek cevaplıyor bu sayede doğru ürünü alabilirsiniz. Peki E bebek sadakat merkezine nasıl bağlanırım? 0216 325 11 11 E bebek iletişim numarasını arayınız sesli yanıt sistemini dinledikten sonra (2) tuşladığınızda Sadakat merkezine bağlanmış olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

E bebek mağazasında neler var?

E bebek mağazalarında anne ve bebeğe dair bir çok ürünü bulabilirsiniz.

Ebebek Türk mü?

e bebek Halil Erdoğmuş tarafından kurulmuştur. anne ve bebek ürünleri kategorisinde Türkiye de ilk online alış veriş sitelerinden biridir.

E bebek kaç yaşa kadar?

E bebek üzerinde satılan ürünler anne ve bebekte doğum öncesinden başlayarak 4 yaşa kadar devam eden bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Ebebek sifresi nasil alinir?

E bebek şifre almak için e bebek internet sitesine girerek şifremi yenile butonuna basınız, kayıt aşamasında belirttiğiniz mail adresi ve telefon numaranıza şifre yenileme bağlantısı gönderilir bu bağlantı ile şifrenizi alabilirsiniz.

E bebek kaç mağazası var?

E bebek başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Adana olmak üzere 19 ilde mağazası bulunmaktadır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *