DigiTurk & LigTv Müşteri Hizmetleri İletişim

DigiTurk / LigTv Çağrı Hizmetleri ve İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
DigiTurk ve LigTv  Müşteri Hizmetleri

DigiTurk özel uydu yayıncısıdır ve ücretli olarak abone olunan aylık ödemler karşılığında sinema paketleri, spor paketleri, belgesel kanaları gibi daha bir çok paketi seçerek yada hepsine üye olarak hizmet alabileceğiniz bir kuruluştur.
En çok kullanılan paketlerinden bir tanesi de LigTv’dir oldukça popüler ve ilgi gören bir spor kanalıdır. DigiTurk’e bağlı olarak çalışan Ligtv’nin ülkemizde bir çok abonesi bulunmaktadır. Tabi bu kadar çok abone olunca ister istemez sorunlar doğabilmektedir. DigiTurk Müşteri hizmetlerine bağlanarak her türlü sorununuzu, şikayetinizi, başvurunuzu, başvuru iptalini gerçekleştire bilirsiniz.
Digitürk’ün 444lü yada 800 hatları bulunmamaktadır ve merkez hizmet numaraları aşağıdaki gibidir.

DigiTurk Müşteri Hizmetleri Numaraları

Aşağıdaki numaradan LigTv Müşteri temsilcisine bağlanarak
DigiTurk başvurusu
DigiTurkabonelik iptali
DigiTurk sorunları
DigiTurk sinyal ve teknik sorunlar
DigiTurk şikayetleri
DigiTurk ile ilgili her türlü konu hakkında çözüm bulabilirsiniz.

DigiTurk  Telefonları ( LigTv ile ilgili sorunlarınızı da bu numaralardan çözebilirsiniz)

0 212 473 73 73

0 532 755 73 73

 • DigiTurk üyesiyseniz, üye numaranızı girin
 • Üye numaranızı girdikten  sonra sorununuza uygun menüyü seçin.
 • Üye olmak için “2” Tuşlayın
 • İş yeri üyeliği için “3” Tuşlayın

DigiTürk Diğer İletişim Adresler,

Adres Bilgisi
Krea İçerik Hizmetleri ve 
Prodüksiyon Anonim Şirketi
Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı
No:45 Kat: 1-2-3
Beşiktaş 34353 İstanbul
Fax Numarları
Faks No: 
+90 (212) 326 00 99
Üyelik iptal Faks No: 
+90 (212) 473 99 99
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Bora Bekir Bayraktar

  Bora Bekir Bayraktar
  Müsteri temsilciniz ile yaptıgım görüşme sonrasında taraftar paketi almak istediğimi sadece fenerbahce macları ıçın yayın istediğimi soyledim.Temsilciye de tekrar tekrar uyarıda bulundum. cünkü bir önceki seferde de aynı sey yapılmıstı.Sona 2 fener macında yayın kesilip izleyemeyince çagrı merkezini aradım,Efendim bu yayında ocak ayına kadar fener macları varmıs falan falan.Düpe düz yalan soylenerek işlemler yürütülüor,Bu müsteri temsilcisini cezalandırılkmasını istiyorum.Yok bu sirket politikası ise tüketici mahkemesinde gerekli takipleri yaparım.Bütün ses kayıtlarım mevcut.Yayından ayrılmak istedim 300 küsür erken ayrılma cezası ödeyecekmişim.Bu parayı öderim davamı da acarım.Bir daha digitürkün yüzünü görmem.İllaki yanlıs insanlar gibi yayın kırdırılmasımı gerekiyor.Biz dogru yoldan ayrılmamaya calısıyoruz.Kirketinizi kınıuyorum.

 2. İMDAT KAYA

  1014631462 NOLU ABONELİĞİ İPTAL ETTİM. CİHAZI TESLİM ETMEK ÜZERE WEB DEN VEDE ÇAĞRI MERKEZİNDEN VERİLEN ADRESLERE GİTTİM. FAKAT HİÇ BİRİ DİGİTÜRK BAYİİSİ ÇIKMADI. HATTA BİRİSİ AVİZECİ, BİRİSİ OTO TEYPCİSİ V.S. ÇIKTI. BİR TÜRLÜ CİHAZI TESLİM EDEMEDİM. BU DURUMMDA KESİLECEK FATURAYI ŞİMDİDEN KABUL ETMEDİĞİMİ BİLDİRİRİM. ŞAYET FATURA KESİLİRSE YASAL YOLLARA BAŞVURACAĞIMI ŞİMDİDEN BEYAN EDERİM.
  Saygılarımla,

 3. ilyas GÜNAYDIN

  Günaydın. Tarafınıza oluşturduğum şikayet dilekçesine hala bir dönüş yapmadığınız ve bilgim ve onayım olmadan üyelik dondurma işlenini uzatıp kendi yapmış olduğunuz hata sonucu tarafıma tahakkuk ettirilen faturanın hala iptal edilmediğini görmekteyim.Yapmış olduğunuz hatanın düzeltilip tarafıma tahakkuk ettirilen faturanın iptal edilip bilgi verilmesizi rica ederim.

 4. Vedat ilhan

  GÖRÜŞ ÖNERİ DE YAPILMIYOR GALİBA

 5. Vedat ilhan

  HAKKINIZ YOK ! DURMADAN ARIYORSUNUZ ! TACİZ BU YAPTIĞINIZ. 850 VE 212 Lİ NUMARALARINIZIN TACİZİNDEN BIKTIK. ÜYE OLMAK ZORUNDAMIYIM. ARAMAYIN DİYORUM TAMAM NOT ALDIK DEYİP TEKRAR TEKRAR ARIYORSUNUZ. YAZILANLARI OKUMAYI BİLİYORSUNUZ UMARIM. HİZMET ANLAYIŞINIZ BUYSA YERİN DİBİNE BATSIN DİGİTÜRK. BAKIN NUMARAMI ARAMAYIN. MESAJ GÖNDER ME YİN. EMAİL ATMAYIN. HAYATIMDAN ÇIKIN GİDİN !

 6. HASAN BALCI

  1001283868 NOLU ABONEYİM.LİGLER BİTTİĞİNDEN 2 AYLIK DONDURMA HAKKIMI KULLANMAK İSTİYORUM.

 7. Sacitkeskinkilic

  Sokağa çıkmanın yasak olduğu şu günlerde evde sıkıntıdan patliyoruz. Digiturk film kanalları bari şu günlerde biraz hareketli olsalar iyi olur. Filmler berbat

 8. Fatma

  Ben fatma develioglu digiturk uyesiyim ama bir sorunum var ben cocuk paketini kapatip belgesel kanalini actirmak istedim nasil ulasabilirim size