Delonghi Müşteri Hizmetleri

Delonghi İletişim Müşteri Hizmetleri

delonghi müşteri hizmetleri
delonghi müşteri hizmetleri

Delonghi Müşteri Hizmetleri telefon numarasını iletişim sayfamıza ekledik. Sizde marka ile ilgili şikayet öneri ve sorularınızı Delonghi iletişim telefon numarası vasıtası ile iletebilirsiniz.

0850 216 02 41

Delonghi, İtalya merkezli kurulan uzun yıllardır küçük ev aletleri alanında öne çıkan firmalardan biridir. Delonghi, 1902 yılında Treviso’da parça imalat atölyesi olarak kurulmuştur. Günümüzde ürettiği ve sunduğu ürünleri 1950 yılı itibariyle sunmaya başlar. Özellikle kahve makineleri ile dünyanın dört bir yanında adını duyurmayı başarmıştır. Kahve makineleri ve çeşitleri ile adından oldukça söz ettirmektedir. Ürünlerinin yanında müşteriler ile satış sonrası kurduğu bağlantılarla memnuniyeti sağlamayı hedefler.

Delonghi müşteri hizmetleri, hafta içi 9.00 ile 18.00 saatleri arasında çalışmalarını yürütür. Bu saat aralığında ürünlerle ilgili her konuda en hızlı geri bildirimi vermektedir. Ürünlere dair sorularınız yahut yaşadığınız aksaklıklarla ilgili arama yapabilirsiniz. Delonghi Türkiye sitesi üzerinden bize ulaşın bölümünden rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Delonghi Müşteri Hizmetleri Telefon

Günümüzde pek çok teknolojik aletle ilgili bilmediğimiz yüzlerce konu bulunmaktadır. Yaşanan küçük aksaklıkların dahi basit çözümleri olmasına karşın çözemeyebiliyoruz. Bu nedenle müşteri temsilcilerine bağlanma ve müşteri hizmetleri çağrı merkezleri önem arz eder. Delonghi, bu konularla ilgili titizlikle çalışmalarını yürütür. Müşteri hizmetleri yalnızca yaşanılan olumsuz durumlar için değil bilgi almak için de ulaşabileceğiniz iletişim noktalarındandır.  Bunların yanında sıkça sorulan sorular ve tüm ürünlerin kullanım kılavuzlarına internet sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Delonghi müşteri hizmetleri telefon arayanlar çağrı merkezi aracılığıyla sorularına yanıt bulabilir. Belirttiğimiz bölümlerden sorularına yanıt alamayanlar ya da teknik destek talebinde bulunmak isteyenler bu numara üzerinde çağrı merkezine bağlanabilir. İstediği konuda danışabilir ya da talepte bulunabilir.

Delonghi müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 216 02 41

Bu numaranın yanında Delonghi internet sitesi üzerinden bize ulaşın bölümünden form bilgilerini doldurarak da bağlantı kurabilirsiniz. Taleplerinizi ya da şikâyetlerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz.

Delonghi Yetkili Servis

Delonghi; tam otomatik kahve makineleri, espresso makineleri, filtre kahveleri, kahve öğütücüler gibi ürünleri ile oldukça bilinir bir markadır. Bunların yanında mutfak ev aletleri de sunmaktadır. Su ısıtıcılar, ızgaralar, ekmek kızartma makineleri ile dondurma makineleri gibi ürünleri tedarik etmektedir. Klima ve buharlı ütüler ile geniş ürün yelpazesine sahip olması yetkili servis gerekliliklerini beraberinde getirmektedir.

Delonghi yetkili servis oluşan arızalara en hızlı şekilde ve en doğru yöntemle müdahale etmeyi amaçlar. Türkiye’nin birçok yerinde siz en yakın yetkili servise ulaşabilirsiniz. Arıza durumlarında arızanın ne olduğunu anlamadığınız takdirde aleti elektrikten uzak tutmanız daha iyi olacaktır. Yetkili servis müdahale etmeden tekrar çalıştırılmaması önerilir. En yakın yetkili servise Delonghi Türkiye internet sitesi adresinden ulaşılabilir.

Delonghi Türkiye

Delonghi Türkiye pazarında dağıtıcı firma olarak Fakir Elektrikli Ev Aletleri AŞ ile anlaşma sağlamıştır. Yetkili servislerle ilgili detaylar Fakir tarafından yönetilmektedir. Delonghi ürünlerinin tamamının tedariki ve dağıtımı Fakir aracılığıyla Türkiye’de gerçekleştirilmektedir.  Fakir Elektrikli Ev Aletleri AŞ iletişim bilgileri şu şekildedir:

Delonghi Türkiye telefon numarası: 0850 216 02 41

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Songül Akgunduz

    Üç yıllık su ısıtıcımdan çok memnunum fakat dışındaki boyalarında atma oldu. Dış bölümü çok çirkin görünüyor mutfak tezgahında…yapılabilecek bir şey var mı? Bana bilgi verebilirmisiniz