Continental Müşteri Hizmetleri

Continental Telefon Numarası ve diğer iletişim bilgilerini sizler için ekledik. Continental Çağrı merkezine direkt bağlanarak marka hakkında şikayet, soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Continental müşteri hizmetleri telefonu 444 8 258

Continental mail adresi [email protected]

Continental Adresi: Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi Allianz Tower, No: 1/26 Ataşehir/İstanbul

continental müşteri hizmetleri
continental müşteri hizmetleri

Continental araç lastikleri alanında dünya çapında bilinen ve oldukça güvenilir firmalardan biridir. Continental, Türkiye bölgesinde de ürünlerini sunmaktadır. Binek araç lastikleri, motosiklet lastikleri gibi farklı araç lastiklerini en uygun şekilde sizlere ulaştırır. Farklı sektörlerde yer alan Continental Şirketler Grubu en bilinen ve popüler olduğu sektör araç lastikleri alanıdır. Continental ticari ve hafif ticari araç lastiklerinin yanında motosiklet ve binek araçları lastiklerini temin edebileceğiniz bir markadır.

Alman temelli bir marka olan Continental yaklaşık 100 yıldır lastik sektörünün gelişimine önemli katkılar sunar. Bu katkıların yanında Continental Türkiye, sattığı ürünlerden kaynaklı oluşacak sorunlara karşı Continental müşteri hizmetleri aracılığıyla geri bildirimleri kabul etmektedir.  Continental müşteri hizmetlerine talep ve sorunlarınızı rahatlıkla iletebilirsiniz.

Şu Bağlantıda işinize yarayabilir: Michelin Müşteri Hizmetleri & Şikayet Bildirimi

Continental Lastikleri Müşteri Hizmetleri

Continental lastikleri dünya çapında her ülkede kullanılan güvenilir lastiklerdendir. Üretiminin Almanya’da yapıldığı lastikler dünyanın her yerine ulaştırılmaktadır. Continental Türkiye merkezi Ataşehir’de yer almaktadır.  Gerek duyulduğu durumlarda Continental lastikleri müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Continental internet üzerinden Continental bayi bilgilerine de ulaşmanıza imkân sunar. Bunun yanında lastiklerle ilgili süreçlerin bilgilerine ulaşmanızı sağlar.

  • Continental müşteri hizmetleri telefonu 444 8 258 numaralı hattır.
  • Continental mail adresi [email protected] şeklindedir.
  • Bu iletişim kanalları üzerinden teknik detayları öğrenebilirsiniz.
  • Ürünlerle ilgili bilgi almak amacıyla bu yolların biriyle iletişim kurabilirsiniz.
  • Lastiklerle ilgili yaşanan aksaklıklarla ilgili yardım talep edebilirsiniz.
  • Bayi bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Continental İletişim

Continental iletişim bilgileri telefon ve mail adresleri dışında site üzerinden bazı iletişim kanalları da bulunur. Continental, teknik talepleriniz ve sorularınız için internet sitesi üzerinden form doldurarak iletişim kurmanıza olanak sağlar. Teknik sorunlar dışında genel talepler doğrultusunda ayrı bir form doldurarak Continental merkezi ya da genel müdürlüğü ile bağlantı kurabilirsiniz. Dünya üzerinde hemen her ülkede bayi ve genel müdürlük bulunduran Continental Türkiye’de genel müdürlüğünü Ataşehir’de kurmuştur.

Continental Genel Müdürlüğü Adresi:

Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi Allianz Tower, No: 1/26 Ataşehir/İstanbul

Continental çeşitli iletişim yolları ile müşterilerine satış sonrası destek süreçlerini aksatmamayı hedefler. Ürünlerinin test edilerek sunulmasına önem verir. Bu doğrultuda alanında öne çıkan firmalardan biri olmaktadır.

Continental Yol Yardımı Telefon

Araçlarınızda yolda kaldığınız ya da yolda yaşadığınız lastik problemleri doğrultusunda eğer Continental lastikleri temin ettiyseniz Continental yol yardımı telefon numarasını arayarak yardım talep edebilirsiniz.  Herkesin başına gelebilecek birçok olay yolda başımıza gelebilir. Yola çıkmadan önce gerekli önemler alınması gerekir. Alınan önlemlere rağmen bazı durumlar nedensiz olarak ortaya çıkabilir. Lastiklerin patlaması yolda en çok başımıza gelen olaylardandır.

Lastik değişimi için yahut en yakın Continental bayi öğrenmek amacıyla Continental yol yardımı aranabilir. Bu hat üzerinden yardım talep edebilirsiniz. En yakın lastik değişimi bayisine yönlendirilirsiniz.

Continental yol yardımı telefon numarası: 444 8 258

 

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *