CAMBLY Müşteri Hizmetleri DESTEK 2022

CAMBLY Şikayet Hattı

cambly-musteri-hizmetleri-destek
cambly müşteri hizmetleri destek

CAMBLY şikayet hattı konusunda da kişilerin bilmesi gereken konu yine mail adresidir. Mail adreslerine 7/24 mail yazarak derdinizi anlatabilirsiniz. Firma maillere çok hızlı şekilde yanıtlar vermektedir. Yardım almak ya da çeşitli konularda şikayetleri dile getirmek isterseniz [email protected] adresinden yararlanabilirsiniz. Bu adrese gönderilen her mesaj titizlikle incelenir ve kısa süre içerisinde sizlere yanıt olarak geri dönüşü sağlanır. Son derece profesyonel bir hattır.

Cambly Destek Mail Adres: [email protected]

Cambly İnternet Sitesi: https://www.cambly.com/

CAMBLY müşteri hizmetleri dinamik bir şekilde çalışan birimlerden biridir. Her türlü şikayet öneri ve yorum konusunda müşteri hizmetlerinden rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Sizlere en dinamik ve en hızlı hizmeti vermek isteyen çağrı merkezi personelleri belirli mesai saatleri içerisinde oldukça üstün standartlarda yardımcı olur. CAMBLY dil öğrenme konusunda son derece profesyonel olarak tasarlanan uygulamalardan biridir. Bu uygulamadan hizmet alabilmek için de kişilerin bilmesi gereken çok fazla detay bulunuyor.

CAMBLY çağrı merkezi üzerinden aradığınız her türden bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere aktif olarak müşteri hizmetleri desteği verilmektedir. Ancak bu firmanın Türkiye tabanlı olarak hizmet veren bir çağrı merkezi bulunmuyor. Bu nedenle de hizmet alabilmek için firmanın mail adresini kullanmanız gerekiyor. Mail adresine atılan her mesaj firmanın müşteri hizmetleri tarafından yakından inceleniyor.

Şuna da Göz At: Udemy Müşteri Hizmetleri İletişim

CAMBLY Çağrı Merkezi ve İletişim

CAMBLY çağrı merkezi iletişim bilgisi birçok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Uygulama hakkında detaylı bir bilgi edinmenin yanı sıra farklı konularda da bilgiler edinmek isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine en çok başvurular konular arasında ödemeler başta geliyor. CAMBLY hakkında bilinmesi gerekenler ise şu şekildedir:

 • Firmanın Türkiye tabanlı olarak bir çağrı merkezi bulunmaz.

 • Aynı zamanda konuşarak derdinizi anlatabileceğiniz birilerini de bulamazsınız.

 • Firma müşterileri ile konuşma tabanlı olarak iletişim kurmaz.

 • Müşteri hizmetleri numarası yoktur.

 • Tüm bilgi akışı mail üzerinden sağlanıyor.

Firmadan almak istenilen her bilgi için mail atmanız gerekiyor. Cambly Müşteri hizmetleri ve destek birimlerini aramak her ne kadar hızlı bir şekilde sorun çözüm imkanı sunsa da bu durum CAMBLY firması için geçerli değildir. Firma mail adresi üzerinden hizmet vermeyi uygun görüyor.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. pınar vaytaş

  merhaba dün saat 15:00’da ki dersime öğretmen katılmadı.kendisine mesaj atmama rağmen herhangi bir geri dönüş de yapmadı.Sorun nedir öğrenmek isterim.
  Ders yapılmadığı için 30 dk yanmadığından emin olmak istiyorum.

  öğretmen adı: Teacher Gabriel

  Konuyla ilgili geri dönüşünüzü rica ederim.

  PINAR VAYTAŞ

 2. Enes

  Gün içi ders hakkımı kullanirken dersten düştüğüm de tüm ders haklarım gidiyor örneğin dün (10.08.2022) tarihinde 11 . Dakikadayken dersten düştüm(günlük kullanabileceğim dakika 30) kalan 19 dakikami hiçbir şekilde kullanmadım bu sorun uzun bir süredir devam ediyor
  Siz sürekli reklam veren saygın bir firma olarak görünüyorsunuz lütfen sorunumu cozun simdiden teşekkürler

 3. Sibel Can Aktaş

  Taksit seçeği olduğu halde bir yıllık odeme alınmış. Hemen aboneliğimi iptal etmek istiyorum.

 4. celalettin Tığlı

  dün bir eğitmen ile ders yapmak istemiştim. eğitmen “11 dk sonra planlanmış görüşmem var” dedi ve bana devam etmek isteyip istemediğimi sordu. ben de dersin yarıda bölünmemesi için devam etmeyelim dedim. yani ders hakkımı hiç kullanmadım. sonra başka bir eğitmen ile ders yapmak istediğimde o haftalık ders hakkımı kullandığım
  mesajı aldım. 30 dk lık ders hakkımın verilmesini talep ediyorum.

 5. Meryem sezen

  Merhaba, 16.07.2022 tarihinde bir aylık aboneliğimin süresi doldu. Fakat gecesinde hiç bir bilgim olmamasına rağmen hesapimdan para çekildi. Nasıl böyle bir sorun olabiliyor? Ücret iadesi ve üyeliğin iptalini istiyorum.

 6. Atakan Mercan

  Bana sormadan hesabımdan 3600 lira çekildi iptal edilmesini istiyorum.

 7. Osman

  Merhabalar,biz 3 aylık konuşma paketi satın aldık ve ders almak istediğimiz hocalar reddetti. Bir de takvim yayınlamış olan bir hocadan randevu aldık tam ders saatinde adam dersi iptal etmiş. Resmen ders alacak hoca bulamıyoruz. Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?

 8. Helin Esra Söner

  Bana artık mail yollamayın yeter hesabımı kapatmak istiyorum nasıl kapatılacağını bilmiyorum maillerimi silmekten bıktım artık