CAMBLY Müşteri Hizmetleri DESTEK 2022

CAMBLY Şikayet Hattı

cambly-musteri-hizmetleri-destek
cambly müşteri hizmetleri destek

CAMBLY şikayet hattı konusunda da kişilerin bilmesi gereken konu yine mail adresidir. Mail adreslerine 7/24 mail yazarak derdinizi anlatabilirsiniz. Firma maillere çok hızlı şekilde yanıtlar vermektedir. Yardım almak ya da çeşitli konularda şikayetleri dile getirmek isterseniz [email protected] adresinden yararlanabilirsiniz. Bu adrese gönderilen her mesaj titizlikle incelenir ve kısa süre içerisinde sizlere yanıt olarak geri dönüşü sağlanır. Son derece profesyonel bir hattır.

Cambly Destek Mail Adres: [email protected]

Cambly İnternet Sitesi: https://www.cambly.com/

CAMBLY müşteri hizmetleri dinamik bir şekilde çalışan birimlerden biridir. Her türlü şikayet öneri ve yorum konusunda müşteri hizmetlerinden rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Sizlere en dinamik ve en hızlı hizmeti vermek isteyen çağrı merkezi personelleri belirli mesai saatleri içerisinde oldukça üstün standartlarda yardımcı olur. CAMBLY dil öğrenme konusunda son derece profesyonel olarak tasarlanan uygulamalardan biridir. Bu uygulamadan hizmet alabilmek için de kişilerin bilmesi gereken çok fazla detay bulunuyor.

CAMBLY çağrı merkezi üzerinden aradığınız her türden bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere aktif olarak müşteri hizmetleri desteği verilmektedir. Ancak bu firmanın Türkiye tabanlı olarak hizmet veren bir çağrı merkezi bulunmuyor. Bu nedenle de hizmet alabilmek için firmanın mail adresini kullanmanız gerekiyor. Mail adresine atılan her mesaj firmanın müşteri hizmetleri tarafından yakından inceleniyor.

Şuna da Göz At: Udemy Müşteri Hizmetleri İletişim

CAMBLY Çağrı Merkezi ve İletişim

CAMBLY çağrı merkezi iletişim bilgisi birçok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Uygulama hakkında detaylı bir bilgi edinmenin yanı sıra farklı konularda da bilgiler edinmek isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine en çok başvurular konular arasında ödemeler başta geliyor. CAMBLY hakkında bilinmesi gerekenler ise şu şekildedir:

 • Firmanın Türkiye tabanlı olarak bir çağrı merkezi bulunmaz.

 • Aynı zamanda konuşarak derdinizi anlatabileceğiniz birilerini de bulamazsınız.

 • Firma müşterileri ile konuşma tabanlı olarak iletişim kurmaz.

 • Müşteri hizmetleri numarası yoktur.

 • Tüm bilgi akışı mail üzerinden sağlanıyor.

Firmadan almak istenilen her bilgi için mail atmanız gerekiyor. Cambly Müşteri hizmetleri ve destek birimlerini aramak her ne kadar hızlı bir şekilde sorun çözüm imkanı sunsa da bu durum CAMBLY firması için geçerli değildir. Firma mail adresi üzerinden hizmet vermeyi uygun görüyor.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Duygu ışık

  Merhaba

  Hesabımdan 1 yıllık abonelik ücreti alındı.

  Odeyebilecek durumum yok. Acil iadesini talep ediyorum

 2. Asu genç

  hesabımdan yıllık çekti bunu ödeyebilecek durumum yok iptal etmek istiyorum