Bursagaz Müşteri Hizmetleri 444 İletişim No

Bursagaz İletişim Telefon Numarası

bursagaz müşteri hizmetleri 444 i̇letişim no
bursagaz müşteri hizmetleri 444 i̇letişim no

Bursa şehrinin genelinde hizmet veren Bursagaz müşteri hizmetlerinde 7 gün 24 saat hizmetler sağlıyor. 444 11 33 numara üzerinden bursagaz müşteri iletişim merkezini arayabilirsiniz. İletişim merkezinde 7 gün 24 saat hizmetler verilmektedir.

Bursa gaz Telefon No: 444 11 33

Alo Doğalgaz: 187

Resmi İnternet Sitesi: www.bursagaz.com

Müşteri iletişim merkezi personelleri her türlü talep öneri ve şikayetleri kayıt altına alarak sizleri yönlendirmektedir. Ayrıca bu merkez üzerinde sorun çözümleri ve bilgilendirme yapılması da mümkün olabilir. Doğalgaz sorunları ile alakalı her türlü yardımı teknik destek ekibinden alabiliyorsunuz. Bursagaz müşteri iletişim merkezinde aradığınızda sesli yanıt sistemi ile bağlanarak tüm kampanyalar hakkında bilgiler alabiliyor abonelik ve fatura bilgilerinizi sorgulayabiliyorsunuz.

Bursagaz hizmetlerine her gün devam ediyor. Çok yoğun bir çalışma sistemi olduğu için müşteri hizmetlerinde de çalışmalar yoğun şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetlerinde yer alan çok sayıda personel var. Bursa halkının tüm doğalgaz sorunları, başvuruları Bursagaz tarafından yapılmaktadır.

Şuna da Göz Atabilirsin: Doğalgaz Arıza Bildirim Hattı

Dilerseniz fatura işlemlerinizi ödeme işlemlerinizi buradan tamamlayabiliyorsunuz. Yeni kombi bağlanan evler ya da binalar ile alakalı tesisat projenizin durumunu da öğrenebilirsiniz.

Bursagaz Müşteri Hizmetleri arayarak;

  • Kaçak gaz ihbarı verebilirsiniz
  • Soru öneri ve görüşleri paylaşabilirsiniz
  • Doğalgaz fatura sorgulama ve ödeme yapabilirsiniz
  • Bölgedeki kesintiler ile alakalı sorular sorabilirsiniz
  • Proje halinde olan işler ile alakalı bilgi alabilirsiniz

Bursagaz müşteri iletişim merkezi hemen hemen her konuda destek olabiliyor. Müşteri iletişim merkezini arayarak sözleşme ya da sözleşme feshi talebi işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Sayaç seri numarası ile birlikte endeks bildirimi yaparak da fatura oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Ayrıca Bursagaz talep öneri ve şikayetler için de internet sitesi üzerinden hizmetler veriyor.

Bursagaz internet sitesine giderek abone şikayet talep ve öneri formunu doldurabilirsiniz. Bursagaz’ın internet sitesini hemen aşağıda bulabilirsiniz. Bursagaz adres kısmında bulabilirsiniz müşteri hizmetleri olası bir kaçak teknik sorunlar ile alakalı sorunların çözümü ve hızlı müdahale için 7/24 hizmet verebilmektedir. Müşteri iletişim merkezini arayarak herhangi bir Kaçak ya da Kaçak teşhisi durumlarında da bilgi verebilir ve ekipleri bölgeye yönlendirebilirsiniz.

BURSAGAZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 11 33

Bursagaz Adres

Bursagaz adresi ve tüm detayları hemen aşağıda bulabilirsiniz. Bursa da ki tüm ilçelere hatta köylere kadar hizmet veren Bursagaz iletişim hattı üzerinden kaçak ihbarlarını 7/24 verebiliyorsunuz. Teknik destek ekibi günün her saatinde çalışıyor. Resmi tatiller ya da bayramlarda buna dahil.

Bursagaz Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilmek için 444 11 33 numarasını aramanız gerekiyor.

Bursagaz Müşteri Hizmetleri

  • Tel: 444 11 33
  • Adres: Bağlarbaşı Mah. Bakım Sk. No:2 Esentepe Kavşağı Osmangazi, Bursa
  • Bursagaz Müşteri Hizmetleri Tanıtım
  • Firma Web sitesi: www.bursagaz.com
  • Firma Ünvanı: BURSAGAZ Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş

Müşteri hizmetleri bakımından da son oldukça yoğun çalışma olsa da telefon ile Bursagaz müşteri hizmetlerine ulaşmak oldukça rahat. Telefonda çok fazla beklemeden 444 11 33 numarası üzerinden yetkililer ile görüşebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Doğalgaz aboneliği nasıl alınır?

Bursagaz aboneliği almak için resmi internet sitesine girerek online başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca 444 11 33 numarasını arayarak başvuru yapabilirsiniz.

Bursa Doğalgaz abonelik ücreti ne kadar?

2021 yılı için belirlenen Abone Bağlantı Bedeli: 200 m2'a kadar 749 TL + %18 KDV = 883,82 TL + Damga Vergisi, 200 m2'den sonraki her 100 m2 için 651 TL + %18 KDV = 768,18 TL + Damga Vergisi ilave olarak alınacaktır.

Bursagaz abonelik kaç günde açılır?

Kullanım Sözleşmesi imzalayan müşterinin doğalgazı, bir gün sonra müşterinin aramasına gerek olmaksızın, sayaçta takılı bulunan gaz kesme aparatı Bursagaz yetkilileri tarafından alınarak açılır. (Evinde Sözleşme imzalanması halinde gaz aynı gün açılır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *