Budo İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası 0850

Budo Müşteri Hizmetleri

budo i̇letişim müşteri hizmetleri numarası 0850
budo i̇letişim müşteri hizmetleri numarası 0850

Budo iletişim telefon numarasını ve diğer çağrı merkezi kanallarını bu sayfada bulabilirsiniz. Budo bilet satın alma iptal veya diğer işlemleriniz için bu numarayı arayabilir ve detaylı destek alabilirsiniz.

Destek Telefon Numarası 08508509916

Budo kısaltması ile faaliyet gösteren kurum Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi adı aldın da hizmet vermektedir. Budo ile yılda milyonlarca insan İstanbul – Bursa arası yolculuk etmektedir hali ile bir çok kişi bilet ve yolculuk konusunda bazı sorunlar yaşamaktadır. Budo İletişim numarası sayesinde yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Şuna da göz atabilirsiniz: Bursagaz Müşteri Hizmetleri 444 İletişim No

Budo İletişim ve Çağrı Merkezine Nasıl Bağlanırım?

Mudo müşteri hizmetleri numarası 0850 850 99 16 numarasını aradığınızda sesli yanıt sistemi sizi karşılamaktadır ve sizden yapmak istediğiniz işlem ile alakalı tuşlama kombinasyonuna yönlendirmektedir, bu tuşlama ve yapılacak işlemler ise şunlardır;

  • Tüm bilet işlemleriniz için – 1
  • Kent içi toplu taşıma için – 2
  • Kayıp kart ihbarı ve kayıp eşya başvurusunda bulunmak için – 3
  • Bursa kart, otoparklar ve diğer tüm işlemleriniz için – 4
  • İptal edilen seferler hakkında bilgi almak için – 5 tuşlayınız.

Budo Bilet Alma ve İptal Etme

Budo ile bilet almak oldukça basittir. Budo resmi internet sitesi olan https://budo.burulas.com.tr/ tıklayıp Budo ana sayfasına girebilirsiniz. Sayfanın ana ekranında bilet almanız için hazırlanmış bir panel yer almaktadır.

budo bilet alma ve iptal etme
budo bilet alma ve iptal etme

Bu panel üzerinden kalkış ve varış konumlarını seçerek tarihi belirleyip son olarak da seçimleriniz sonrasında ödeme yaparak biletinizi satın almış olursunuz. Budo bilet iptali için 0850 850 99 16 numarasını arayarak sesli yanıt sistemi tuşlamaları saymaya başlayınca (1) tuşlayınız bu menü tüm bilet işlemleri menüsüdür bu kısımdan Budo bilet iptali işlemini yapabilirsiniz.

 

 

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *