BTCTurk İletişim Müşteri Hizmetleri Bilgileri **2021

Btc Müşteri Hizmetleri Numarası

btcturk müşteri hizmetleri i̇letişim bilgileri
btcturk müşteri hizmetleri i̇letişim bilgileri

Btctürk iletişim numarası veya BTCTurk müşteri hizmetleri numarası şu an için aktif değildir. Zira Btcturk destek hattı mail adresi ve Btcturk Talep formu olarak 2 şekilde sunulmaktadır.

BTCTurk E-Posta

[email protected]

Btc Talep Formu

Türkiye’nin ilk Bitcoin alım satım platformu olarak 2013 yılının temmuz ayında hizmete başlamıştır. Henüz o yıllarda ülkemizde bitcoin çok fazla meşhur olmamasına rağmen zamanla duyulması ve ticaret alanın genişlemesiyle beraber BTCTurk sitesi de büyümüştür.

Misyonları da kendilerinin belirtiği üzere “Türkiye’de Bitcoin’in bilinirliğini arttırmak ve kullanımını yaygınlaştırmak” olduğunu vurgulamaktadırlar. Zaman içerisinde bünyesine Etherum adlı altcoini de katan BTCTurk’ün şuan binlerce kullanıcısı mevcuttur. Sizlerde rekor üstüne rekorlar kıran bitcoin dünyasına adım atmak istiyorsanız, BTC Türk size bu alanda oldukça yardımcı olacaktır.

Ayrıca Bitcoin ve Etherum’larınızı saklayabileceğiniz bir cüzdana sahip olacaksınız. Bu cüzdan aracılığıyla ister kripto paralarınızı gönderip isterseniz de cüzdanınıza alabilirsiniz.

BTC Türk kısacası sanal para (kripto para) denilen gerçek paranızın elektronik ortamlarda ki karşılığı olan para birimlerinin en meşhuru Bitcoin (BTC) ve Türk parası (TL) arasında kolayca alım satım yapmanızı sağlayan bir borsadır. Kolay bir şekilde paranızı BTC Türk hesabınıza yatırıp yada geri çekebilirsiniz. Günümüzde Etherum (ETH) kripto para birimini de bünyesine katarak müşterilerine daha kapsamlı bir platform sunmuştur. Bahsettiğimiz sanal paralarla BTCTurk üzerinden 7/24 işlem yapabileceğiniz açık bir borsaya sahiptir.


BTCTürk Müşteri Hizmetleri

Kullandığımız materyaller her ne kadar sanal para adı altında olsa da karşılığı gerçek paraya tekabül etmektedir. BTC Türk borsası üzerinden işlem yapmak için sürekli para yatırıp, çekme, coinler arası alım satım işlemleri gerçekleştireceğinizden vede güvenlik gibi durumlarda en küçük bir hata ve bilgisizlik sizleri büyük zararlara uğratabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek adına BTCTurk Müşteri Hizmetleri aracılığıyla destek ve yardım almanız gerekebilir. Ayrıca BTCTurk şikayet, öneri ve isteklerinizi kendilerine ileterek sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. BTC Türk müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanın bir çok yolu vardır, tercih etiğiniz iletişim şekliyle bağlantı kurabilirsiniz.

Telefonla arayıp görüşebileceğiniz bir BTCTurk çağrı merkezi maalesef yoktur.Ama bunun yerine aşağıdaki BTCTurk iletişim yollarından birinden yararlanabilirsiniz.

BTCTurk Adres

Eliptik Yazılım ve Ticaret Anonim Şirketi.
Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No:30/22 Beşiktaş İstanbul

BTC Türk ve Bitcoin’le ilgili tecrübelerinizi ve şikayetlerinizi paylaşarak diğer kullanıcılara yardımcı olmak için lütfen yorum bırakmayı unutmayınız.

Şahsi tavsiyemiz Bitcoini bir yatırım aracı görmeyip çok fazla limitlerle işlem yapmamanız sadece bir hobi olarak kullanmanız yönündedir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Havva

  Telefon numaramı değiştirdim giriş yapamıyorum

 2. Gülşen Peker

  Merhaba hesabıma giriş yapamıyorum lütfen kısa zamanda geri dönüş sağlayın daha öncede aynı problemi yasamistim

 3. Hüseyin

  E postamı değiştirdim yenisini giriyom girmiyor

 4. Ünal TEMELLİ

  BİR HAFTADIR BTC TÜRK E GİREMİYORUM PROGRAMI SİLDİM YENİDEN YÜKLEDİM YİNE AÇILMIYOR SORUNUMUN GİDERİLMESİNİ RİCA EDERİM.17.03.2022
  505 543 59 68

 5. gürcan gül

  ak bank hesabımdan para gönderdim ama ulaşmadı.bana bilgi verirmisiniz 05363439608

 6. Yalçın ayva

  Şifrem güncellemesi gerekiyormuş şifremle girdim olmadı yeni şifre girdim olmuyor

 7. Mustaf Ozturk

  Giriş adresimi şifremi unuttum