Bosch Müşteri Hizmetleri

bosch-musteri-hizmetleri
bosch müşteri hizmetleri

Bosch Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gereken durumlarda hangi numarayı arayacağınızı bilmiyorsanız, yazının devamında ihtiyacınız olacak bütün Bosch iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bosch Müşteri Hizmetleri Türkiye genelinde geniş bir kapsama alanında hizmet verir. Bulunduğunuz şehir hangisi olursa olsun Bosch Müşteri Hizmetleri iletişim numarası aracılığı ile çağrı merkezi çalışanları ile iletişim kurabilirsiniz. Bosch hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek ve marka hakkında daha geniş bilgi edinmek için paylaşılan diğer bilgilere göz atabilir ve aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bosch İletişim Numaraları

Bosch servis müşteri hizmetleri numarası 444 6 333 olarak bilinmektedir. İnternet üzerinden ulaşacağınız bu numarayı dilediğiniz her zaman çevirebilir ve servis hizmeti alabilirsiniz. Bosch servis müşteri hizmetlerinin hizmet saatleri aşağıdaki gibidir;

 • Pazartesi: 00.00-23.59
 • Salı: 00.00-23.59
 • Çarşamba: 00.00-23.59
 • Perşembe: 00.00-23.59
 • Cuma: 00.00-23.59
 • Cumartesi: 00.00-23.59
 • Pazar: 00.00-23.59

Bosch Çağrı Merkezi

Bosch çağrı merkezi numarası ile 7/24 iletişime geçebilir ve marka hakkında ihtiyacınız olacak her türlü teknik desteği alabilirsiniz. Ürün tanıtımı, ürün satışı, teslimat ve sevkiyat gibi konularda Bosch Müşteri Hizmetleri müşterilerini memnun edici hizmetler sunar.

Bosch Kombi Müşteri Hizmetleri iletişim numarası 444 2 474’tür.Sabit hat telefonlar ile iletişime geçerek ücretsiz şekilde Bosch kombi servis hizmeti alabilirsiniz.

Bosch Sosyal Medya İletişim

Bosch sosyal medya hesapları şu şekildedir;

Bosch Diğer İletişim Bilgileri

Bosch markasına ait diğer firma bilgileri aşağıdaki gibidir;

 • Bosch Genel Müdürlük Adresi: Aydınevler İnönü Caddesi No:20 Maltepe/ İSTANBUL
 • Bosch Genel Müdürlük Telefon: 0216 432 00 00
 • Bosch Müşteri Hizmetleri e-mail: [email protected]
 • Bosch Elektrikli Ev Aletleri İletişim: 0216 432 04 32

Bosch Hakkında

Bosch, Almanya merkezli bir ve firmadır ve günümüzde ürettiği beyaz eşyaları tüm dünya genelinde müşterilere ulaştırır. Dünya genelinde hem üretim hem de tedarik ve satış alanında geniş bir deneyime sahip olmuştur.

Bosch, aynı zaman Siemens markasının da kurucusudur. Dünyanın en büyük otomotiv parça sağlayıcısı olan marka, Türkiye genelinde Profilo markası ile de hizmetlerini sunar. BSH Group adı ile bilinen dünya markası dünya genelinde 10’ü aşkın ülkede hizmet vermektedir.

Bosch, Türkiye genelinde beyaz eşya üretici firması olarak ön plana çıksa da firma bunun yanında otomotiv sektöründe de oldukça geniş bir üretim ağına sahiptir. Markanın üretim alanları şu şekilde özetlenebilir;

 • Beyaz eşya grubu

 • Otomotiv yedek parça üretimi

 • Sanayi üretimi

 • Yazılım çözümleri

 • İklimlendirme sistemleri

Birçok farklı sektörde hem üretim hem de satış hizmeti sunan marka, kullanıcılarından aldığı memnuniyet le her geçen gün daha büyük bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Bosch Müşteri Hizmetleri numarası ile iletişime geçtiğinizde markanın hangi hizmet alanı ile ilgili görüşme sağlayacaksanız, sesli menüden ilgili numarayı tuşlayarak yönlendirilebilirsiniz.

En Yakın Bosch Mağazası Nerede?

Bosch Türkiye genelinde 81 il genelinde sahip olduğu şubeler ile ürün tanıtımı ve satışını gerçekleştirir. Markanın büyükşehirlerin yanı sıya diğer şehirlerde de farklı adreslerde hem mağazası hem de servis firmaları bulunur. Haritaya göz atarak size en yakın Bosch mağazasının nerede olduğunu öğrenebilir ve kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bosch markası ve Bosch Müşteri Hizmetleri hakkında diğer merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için Sık Sorulan Sorular bölümünü gözden geçirebilirsiniz.

S.S.S.

Bosch Çağrı Merkezi Nerede?

Bosch çağrı merkezi Türkiye genelinde her yerden hizmet verir. Personeller gelen çağrılara kısa süre içerisinde cevap vererek, müşterilerin mağduriyetlerini gidermeye çalışır. Bosch Müşteri Hizmetlerine 44 6 333 numaralı hat üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz zaman görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch’u Nereye Şikâyet Edebilirim?

Bosch şikayetleri için firmanın resmi müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri her anlamda müşterilerin sorunlarını çözmek için hizmet verir. 7/24 Bosch Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek çağrı personellerine ürünler ile ilgili her türlü şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Teknik Servisi Nereye Şikâyet Edebilirim?

Bosch teknik servis ile ilgili herhangi bir şikâyetiniz olduğunda, Bosch Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Çağrı merkezi görüşmeleri kayıt altına alınmaktadır. Yaptığınız bildirimler kayıt altına alınır ve ilgili yerlere kısa süre içerisinde ulaştırılır.

444 6 333 Numara Kime Ait?

444 6 333 numara Bosch Müşteri Hizmetleri iletişim numarasıdır. Markanın satmış olduğu ürünler hakkında bilgi talep etmenin yanı sıra her türlü garanti, servis ve kurulum gibi konularda müşterilere teknik destek sağlanmaktadır.

Bosch Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha fazla bu tarz makale için https://www.musterihizmet.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *