BluTV Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası

Zaman geçtikçe alışkanlıklarımız değişmeye başladı. Aylar, yıllar ve yüzyıllar birbirini kovalarken, yaşın oyuncağı değişmeye başladı ve biz her zaman dünyaya yeni şeyler eklemeye başladık. Şimdi dijit kırmızıdünyada yaşıyoruz. Aslında, TV'nin yeni yıllarından bu yana çok şey değişti. İnternet üzerinden; Telefon, tablet ve benzeri uygulamalar bize bir şeyler izleme fırsatı sunan teknolojik ürünler ortaya çıktı. Bu uygulamalardan biri BluTv 'tür.
BluTv diziler ve filmler içeren dijit kırmızıbir platformdur. 23 Ocak 2016'da BluTv ile tanıştık. BluTv Doğan Grubu'nun son işbirliği ürünüdür. BluTv projesinin başlangıcında olan Aydın Doğan Yalçındağ, bizi bu proje hakkında aydınlatmak istedi ve projeyi şu sözlerle açıkladı: “Doğan Grubu olarak bu değişime bir dünyada öncülük etmek istiyoruz televizyon izleme alışkanlıklarının hızla değiştiği yer. BluTv bu değişimin en önemli parçasıdır. Dedi.
BluTv'de TV dizileri ve filmlerin yanı sıra belgeseller ve canlı yayın kanalları içeren bir platformdur. BluTv açıldığı yıldan bu yana hızlı ve emin bir şekilde büyümeye devam ediyor.
BluTv 'ün kurucusu Doğan Group, bu projeyi tüketici ile hızlı ve aynı kararlılıkla yayabileceklerini belirtti.
BluTv başkanı projelerini şu sözlerle desteklemektedir:
“Artık insanlar televizyon içeriğine istedikleri zaman, istedikleri yerden erişmeyi tercih ediyorlar. Bu, geleneksel medya tüketiminin farklı kanallara kaymasına neden oldu. Örneğin, Amerika'da 18-24 yaşları arasındaki gençlerin 2010'da haftada ortalama 24 saat TV izlediklerini ve 2015'te bu rakamın 18 saate düştüğünü görüyoruz. Burada gelişmekte olan internet ortamının platformları, OTT veya internet televizyonu olarak da bilinir. Geçen ay yapılan bir araştırmaya göre, Amerika'da her iki haneden biri bir OTT platformunun üyesidir. Ayrıca, 18-24 yaş arası gençlerin% 77'sinin her ay düzenli OTT kullandıkları anlaşılmaktadır. Bu Türkiye düşük bir gelişme ve büyüme seviyesi ile değil, açık bir fırsat alanı ile karşı karşıya olduğumuzun farkındadır. “Bizi sözleriyle aydınlattı.

Üyelik sorunları, talepleri ve şikayetleri için BluTV Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarasını arayabilirsiniz.

BluTV Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası : 0850210 52 58

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. HATİCE

    Merhabalar siten yeminle güzel, twitter da paylaştım

  2. REZAN

    %%yazar&& Selamlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım