Bionluk Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

Bionluk İletişim & Bilgi

müşteri hizmetleri rehberleri
Bionluk İletişim

Bionluk Nedir? 

Bionluk kısaca freelance çalışanlarla, alıcıları bir araya getirmek üzere  kurulmuş bir internet sitesidir.
Çağın gerekliliği ile birlikte bir çok işimizi internete taşımış durumdayız. Bundan yola çıkarak Bionluk internet dünyasında hizmet veren ve alan arasında köprü görevini üstlenmiştir. Mesela eskiden şirketimiz yada kişisel işlerimiz için bir logo yaptırmak isteseydik reklam ve web ajanslarına gidip görüşmemiz lazımdı aynı şekilde bir tasarımcı olsak ve alanımızda iş yapmak istesek yine yukarıda belirtiğimiz gibi ajans kurmamız yada başkalarının yanında çalışmamız gerekebilirdi. İşte Bionluk sayesinde örnekteki gibi ve daha binlerce iş gücünü bünyesinde toplayarak hizmet vermektedir. Kısacası aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti zahmetsizce almanızı yada satmanızı sağlayan bir online platformdur. 
Sizlerde Bionluk dünyasını keşfetmek istiyorsanız BURAYA TIKLAYINIZ

Bionluk Müşteri Hizmetleri

Bionluk için alıcılarda satıcılarda birer müşteridir. Bionluk üzerinden yapılan her alış verişte satıcılardan beli bir oranda komisyon kesmektedir. Bunun karşılığında Bionluk sizlere daha iyi hizmet vermek için her türlü müşteri hizmetini sunmaktadır. İster Bionluk telefon numaralarından, isterseniz Bionluk destek hattından kendileri ile iletişim kurabilir ve her türlü yardımı alabilirsiniz.

Bionluk Telefon Numaraları

Bionluk müşteri hizmetleri ve destek hattı telefon numarası aşağıda ki gibidir. Her konuda çekinmeden arayarak destek alabilirsiniz.
0 544 696 86 06

Bionluk Yazışma Adresleri

Adres:
Bionluk Bilgi Teknolojileri Paz. ve Tic. A.Ş.
Kolektif House Levent. Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No: 5 Levent, İstanbul
Bionluk E-posta Adresi 
[email protected]

Bionluk Online Destek

Bionluk ile ilgili her türlü öneri, şikayet, talep ve yardım almak için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı aracılığı ile online iletişime geçebilirsiniz.


Bionluk Hakkında

Bionluk kısa zaman önce hayatımıza girmiş fakat çabuk kabul görmüştür. Bünyesinde bir çok freelance çalışan bulunduran kuruluşa sizlerde kolayca katılabilir yetenekli olduğunuz bir alanda ilan vererek bir freelance çalışan olabilirsiniz. Aynı zamanda alıcılar için onlarca kategoride yüzlerce seçenek barındıran Bionluk mutlaka aradığınızı bulabileceğiniz yerlerden biridir. İsminden de anlaşılacağı üzere minimum 10 ve katları üzerinden satış ve alış yapmanızı sağlamaktadır.

Yukarıda sizlerle Bionluk hakkında bilgiler ve  iletişim adreslerini detaylı olarak paylaştık. Sizlerinde Bionluk hakkında söylemek istediğiniz bir şeyler varsa aşağıdan yorum olarak bırakınız.
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Osman Karademir

  Hattımı aktifleştiremiyorum ne yaparsam yapayım

 2. Said Enes Akdaş

  2000 tl tutarında satış gerçekleştirdim. Alıcı onayladı 2000 bicoin hesabıma yattı fakat cüzdanıma nakit olarak yatması gereken tutar 2 gündür yatmadı. Ulaşacağım herhangi bir kişi de yok karşımda. destek ekibine yazıyorum fakat net bir cevap vermiyorlar.

 3. Sedef

  Sistemin beni yönlendirdiği gibi iremma kullanıcı adlı freelancer’a 50 TL ödememi yaptım ve yine sistemin beni yönlendirmesiyle freelancer a mesaj yazdım benimle tam olarak konuşma biçimi şu şekilde oldu;

  Pardon, benimle hiç iletişime geçmeden sipariş vermişsiniz anlayamadım? Bana müsait olup olmadığımı sormadan neden ödeme yaptınız ki? Ayrıca ne ödediğinizi de bilmiyorum.

  50 tl imiş… 50 tl benim temsili yazdığım bi fiyat. Detaylar için iletişime geçmeniz gerekirdi.