BİMcell Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

BİMcell Müşteri Hizmetleri ve Önemli İşlem Numaraları

BİMcell bilindiği üzere meşhur marketler zinciri olan BİM yani açılımı Birleşmiş Mağazalar A.Ş servisidir. BİMcell Türkiye’de telekom alanında ki açığı görerek hızlı bir giriş yaptı. 2012 yılında hizmete başlayan BİMcell açıldığı yıldan bu güne kadar katlanarak büyüdü ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarıyla sağlamış gibi görünüyor.

BİM stratejisi bilindiği üzere yüksek indirim mottosuna dayamaktadır hal böyle olunca şirketin çıkardığı BİMcell adlı mobil hatlarda da oldukça uygun tarife beklentileri oluşmakta. Maalesef henüz ülkemizde mobil alanında oldukça firma ve rekabet olmasına karşın hiç bir firma istediğimiz minimum fiyatı sunamamakta.

BİMcell bunu zorlasa da diğer telekom firmalarına bağlantılı çalışıp aynı altyapıları kullandığı için bu oranı istediğimiz fiyatlara düşüremiyor. Biz kullanıcılarda aralarından bir seçim yapmak zorunda kaldığımızda önce ekonomik tarifeler ve paketler sunan hatları sonra kalite ve müşteri hizmet desteği iyi olan firmaları tercih ediyoruz.

BİMcell çağrı merkezi olarak diğer operatörlerden geri kalır bir yanı olmadığı gibi fazladan avantaj olarak neredeyse her il ve semte bulunan BİM mağazaları sayesinde kontör yükleme, hat işlemleri, tarife değişiklikleri, hat alım vede taşıma işlemlerini kolayca sunabilmektedir. BİMcell GSM şebekesi çekim konusunda da kendini halen geliştirmeye devam etmektedir. Ayrıca BİMcell sadece kontörlü yani ön ödemeli hatlar vermekte ve faturalı hatları şu anlık bulunmamaktadır. BİMcell 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmıştır. Ayrıca tüm BİM mağazalarından hattınızı Bimcelle ücretsiz taşıyabilirsiniz.

müşteri hizmetleri rehberleri
BİMCELL Müşteri Hizmetleri İletişim

BİMcell müşteri hizmetleri ile ilgili her konuda destek alabileceğiniz iletişim bilgileri sunacağız. İstediğiniz ve size en kolay gele yöntemle sorunlarınızı, işlemlerinizi ve şikayetlerinizi çözebileceksiniz.

BİMcell Müşteri Hizmetleri 

BimCell çağrı merkezi size sunmuş olduğumuz 444’lü numaradan arayabilir hattınızla ilgili tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bilgi, destek, sorgulama gibi konularda çekinmeden arayıp yardım alabilirsiniz.

Sabit hat ve diğer operatörlerde dahil arayabileceğiniz Bimcell numarasıdır

444 4 551

BİMcell operatör içi kısa müşteri hizmetleri numarası

551

BİMcell Bakiye Sorgulama Yolları

Bimcell bakiye sorgulama ve Kalan TL(Kontör) miktarınızı öğrenmek için telefonunuz arama ekranından  *123# tuşlayarak kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Ayrıca 9333 telefon numarasın çevirerek kalan kullanım haklarınızı ve TL miktarınızı sesli olarak öğrenebilirsiniz.

Bimcell Hat Kaç TL

Bimcell hat almak çok kolaydır size en yakın Bim mağazasına giderek hattı satın alabilirsiniz. Gerekenler ise hattı satın alacak kişinin kimliğini veya ehliyeti ile mağaza görevlisine hat alacağını bldirmessidir. Doldurulan evrakların ardından hattınız 2 ile 6 gün arasında açılacaktır. Bimcell hat ücreti şun için 85 TL dir.

BİMCELL Online İşlemler

Bimcell internet sitesi üzerinden sizlere kolay bir şekilde tarife değiştirme, TL yükleme, bakiye sorgulama ve daha fazlasını gerçekleştirmeniz için kolay ve hızlı bir sistem kurmuştur.

BİMcell internet üzerinden online işlem yapmak isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ 

Aşağıda ki resimde görebileceğiniz üzere Bimcell online işlemlere giriş yapmanız için telefon numaranız ve size özel şifrenizi görmeniz yeterlidir.
Eğer şifreniz yoksa veya bilmiyorsanız telefonunuzun arama ekranından *952# numarasını tuşlayarak kolayca Bimcell şifrenizi öğrenebilirsiniz.

müşteri hizmetleri rehberleri
Bimcell online işlem giriş

Bu yazımızda sizlere Bimcell müşteri hizmetleri ve önemli işlemlerin nasıl yapılacağını gösterdik. Eğer merak etiğiniz veya aklınıza takılan bir durum varsa aşağıdan bizlere yorum gönderebilirsiniz. Ayrıca Bimcell şikayet, öneri, istek gibi taleplerinize yorum olarak bırakırsanız yetkililer mutlaka görecektir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Selami Doğan

    Geçen hafta numara taşıma için form verdim cevap yok

  2. YAŞAR alan

    05059898376 numaralı bimsel hattıma 19.04.2022 tarihinde. 100+100 lira kontör yüklenmiş. bimsel müşteri hizmetlerinden gelen sms neticesinde öğrendim.bu yüklemenin iptalini istiyorum. 200 lik tutardan ödenmemiş vergi borçlarım düşmüş olduğunu öğrendim. bakiyem de. 145 lira olduğunu görüntüledim. kalan bu tutarın heabıma yatırılmasını arz ve talep ediyorum. saygılarımla