BİM Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

BİM Müşteri Hizmetleri İletişim

müşteri hizmetleri rehberleri
BİM Müşteri Hizmetleri

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisidir. Ortalama 600 ürünü müşterilerine ulaştıran alışveriş mağazası giderek portföyünü genişletmektedir.

0850 254 44 44

BİMCELL müşteri hizmetleri için aşağıda ki numarayı kullanabilirsiniz

0212 444 4 551

MAXX Ürünleri ile ilgili destek almak isterseniz aşağıda ki numarayı kullanabilirsiniz.

0212 444 0 567
 
bim şikayet
bim şikayet qr kodu

Şuan da Türkiye’de binlerce mağazaya sahip olan BİM aynı zamanda bir çok ülkede yüzlerce mağaza açarak müşterilerine hizmet sunmaya ve genişlemeye devam etmektedir. Özelikle temel gıda maddelerini olabilecek en minimum düzeyde satışını gerçekleştiren firmanın amacı paradan önce müşteri kazanmak olmuştur.

BİM sattığı ürünlerde edindiği misyon doğrultusunda en ucuz fiyata ürünleri ulaştırma çabası içerisindedir. Farklı ürünler ve indirimleri kaçırmamak için Bim’in yayımlamış olduğu haftalık BİM aktüel ürünler dergisini de takip edebilirsiniz. Bu ve benzeri Bim’in ayrıcalıklarından kaynaklı olarak bir çok müşteri BİM mağazalarını tercih etmektedir. Tamamen bir Türk firması olan alışveriş mağazası BİM’in hisseleri halka arz edilmiştir. Müşterilerine yazılı, sesli ve yüz yüze her türlü desteği sunan Bim müşteri hizmetleriyle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Ayrıca bir GSM operatörü olarakta Bimcell’li yakın zamanda hizmete sokan şirket oldukça yoğun talep alarak başarıya ulaştı. Sizlere sunmuş olduğumuz Bim müşteri hizmetleri iletişim bilgileri sayesinde Bimcell hattınızla ilgili sorunları da çözebilirsiniz.

BİM Çağrı Merkezi Numaraları

Aşağıda ki Bim çağrı merkezi numaraları aracılığı ile iletişim kurarak, soru, sorun, şikayet ve taleplerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

BİM Mağazaları Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için aşağıda ki numarayı kullanarak çağrı merkezine ulaşabilişiniz.

BİM Diğer İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adres ve Telefonu
BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
Telefon: 0216 564 03 03
Faks: 0216 311 79 78

BİM İletişim Maili

Yazılı olarak bim mağazası ile internet ortamında iletişim kurmak isterseniz e-posta yolunu seçerek online destek alabilirsiniz.
[email protected]


Ayrıca Bim ile ilgili her türlü konuda bize aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. Kübranur Çobanoğlu

  PERSONEL ŞİKAYETİ
  Öncelikle merhaba, bim marketleri severek isteyerek ve yıllardır alışveriş yapan kişi olarak yazıyorum sizlere Çobançeşme mahallesinde yer alan bim çalışanı personeli hakkında gerekli işlemlerimi nitekim yapacağım sizlerede şunu söylemek isterimki kendisi tarafından sözlü tacize uğramaktayım 20 Mayıs 2022 tarihindeki kamera kayıtlarını izlemelisinizki ismini bilmediğim şahıs bana emri vaki konuşarak iş yaptırmaya çalışmakta müşteriye hakaret etmekte kendisinin burdan alınmasını rica ediyorum bir kadın olarak bir müşteri olarak ağlattı hakaretleriyle tartışmalı olay yaşadık acilen bana dönüş yapmanızı bekliyorum kendisinin gerekirse isim ve soyismini sizlere öğrenip iletebilirim

 2. Recai Kuşcu

  Büm Muğla Marmaris içmeler mah ismet inönü cad no 29’20 de mağaza sorumlusu hiç bir iş yapmıyor orda bir işçi tek başına 3 4 tane palet taşıyıp indiriyor yerleştiriyor kendisi manken gibi geziyor.Bu kadar sorumsuz adamı nerden buldunuz.Bu haksızlığa adaletsizliğe son verin bu gün saat 14 te gittim bime çocuğum 2 palet mal taşıyor yerleştiriyor tek başına kan ter içğnde Saat 16 da yemek getirdim 3 palet olmuş yine kan ter içinde m0dür de kasadaki bayanla geyik muhabbeti yspıyor.Ben devlet memuruyum emekliyim devket terniyesi de aldım durumu müdüre sordym bu durum 1 yıldır böyle diye öneriye bak kasaya alayım diyor kasaya alunca onun yerine verecepin ekemana da haksızlık yapılacak.Diğer bimde müdür de çalışıyor mğd yrd da palet taşıyıp yargım ediyor bu padişahın halası falan mı eli cebinde geyik yapıyor şikayetçiyim.Sırf bu durumu görmemek için mecbur kalmadıkça uğlumun çalıştığı bime girmiyorum öbür bime gidiyorum

 3. Mustafa

  16 Mayıs 2022 günü kredi kartı ile bi tane Şeker Aldım Aynı gün içınde çocuğunda bi tane Şeker almak istemiş Ama bim deki çalışan çocuğumu ve eşimi rencide etmiştir

 4. fatih Terziler

  15/05/2022 tarihinde güvercintepe Karadeniz Cad no 29Abaşakşehir marketinizden et döner aldım içinden kıl çıktı bu ikincikez oldu üretim de veya paketlemede ki o esmer arkadaşı uyarın dönerden soğuttu bizi asla birdaha almam çevremdekileri de uyaracağım bilginize

 5. Melek İlkimen

  İnternet mobil uygulamanızdan alış olduğum 1.3 LT Stanley Termus noylona sarılı teslimatı yapıldı.Açım ürünü çıkardığımda gövlesinde 2 noktasında ezikler olduğunu farkettim.Maduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 6. Cenk

  Son günlerde tavuk donerleri yanık ve solgun olarak raflarda
  Lütfen bu sorunu giderecek adımları en kısa sürede atınız iyi çalışmalar

 7. Gülçin Şurgun

  Rencide edip aşşağılandım herkesin içinde utandım sadece ürünü fişle birlikte iade etmek istedim..küçükçekmece kaktüs sokaktaki bim de ramadan bey tarafından.

 8. Gülçin Şurgun

  Cumhuriyet mahallesi kaktüs sokaktaki bim de ramadan bey tarafından aşşağılandım ve rencide edildim diğer müşteriler tarafından savunuldum lütfen bana dönmenizi rica ediyorum…küçükçekmece. ist.

 9. Sevgi pinar

  Uncalida ki bimden siyaketciyim ürün aldım kasaya geldiğimde fazla çıktı ve iade isteyince bugün olmaz dedi ve iade yapmadı etiketi bile yokmuş hiç bir şekilde düzgün değildi heryer

 10. Halit Cildan 0530 393 29 88

  HATAY İLİ BELEN İLÇESİ, SARIMAZI MAHALLESİ DE BULUNAN MAĞAZANIZDA 2 NİSAN 2022 TARİHİNDE 99,95 TL LİK ALIŞVERİŞ YAPTIM, SONRA BU ALIŞVERİŞ İMİN 3 KEZ ÇEKİLDİĞİNİ VE BİRİNİN TEKRAR HESABIMA İADE EDİLDİĞİNİ GÖRDÜM VE İLGİLİ ŞB. NİZE DEFALARCA GİTMEME RAĞMEN İADE EDİLMESİ GEREKEN BİR ADET 99.95 TL İADE EDİLMEDİ. 3 KEZ HESABIMDAN ÇEKİLEN MİKTARI GÖSTEREN DÖKÜMÜ İLGİLİ ŞB. NİZİN YETKİLİSİNE İBRAZ ETTM. AMA HALA MAĞDURİYETİM GİDERİLMEDİ.(YAKLAŞIK 40 GÜN OLDU). ACİLEN MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİNİ AKSİ TAKDİRDE BU MAĞDURİYETİMİ ÇEŞİTLİ SOSYAL MEDYA PLATFORMLARDA PAYLAŞACAĞIMIN BİLİNMESİNİ İSTİYORUM…