Beymen Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri

 

Beymen markası 1971 yıllında kurularak ilk mağazasını İstanbul’da açmıştır. Fakat Beymen kurucularına bakarsak çok daha eskiye dayanan bir tekstil tecrübesi olduğunu görüyoruz. neredeyse iki asır boyunca aileden miras olarak geçen terzilik gibi mesleklerle Beymen markası sağlam temeller üzerine kurulmuştur. 2010 yıllında açtmış olduğu beymen.com online e-ticaret sitesi ile işini sanal ortama taşıdı. Lüks giyim alanına hitap eden kendisi markaları yanı sıra anlaşmalı olduğu 400 üzeri farklı markanın tek bünyede sunulduğu fiziksel ve sanal mağazasıyla son yıllarda yerli bir marka olarak hızla büyüyen bir ivme kazanmıştır. Beymen müşteri hizmetleri konusunda da en kusursuz olmayı hedeflemektedir. Örneğin beymen.com üzerinden aldığınız ürünleri koşulsuz şartsız 0 gün içinde iade kabul etmektedir. Bunun yanı sıra ücretsiz kargı gibi bir çok müşterinin işini kolaylaştıracak kampanyalar sunmaktan geri kalmamaktadır. Beymen müşteri hizmetlerine işiniz düştüğünde ister telefon numaralarından ulaşın ister yazışma adreslerinden göreceksiniz ki oldukça büyük bir ilgi ile karşılaşacaksınız.

 

Beymen Çağrı Merkezi

Beymen çağrı merkezi numarasını tuşladıktan sonra güzler yüzlü olarak sizi karşılayacak müşteri temsilcileri, sizleri memnun edebilmek adına eğitimli bir ekipten oluşmaktadır. Her ne konuda olursa olsun Beymen hakkında görüş düşüne soru ve sorunlarınızı iletmek için en hızlı yol telefon numaralarını aramaktır.

444 4 700

Beymen çağrı merkezi çalışma saatleri 09:00  ile 18:00 arası haftanın her günü müşteri hizmetleri desteği vermektedir.

Beymen Diğer İletişim Bilgileri

Beymen ile iletişim kurmanın diğer yollarından diğer bir kaçının başında eposta adreslerine yazı göndermek, ve merkez adreslerine ulaşmak bulunuyor.

Mail: [email protected] –  [email protected]

BEYMEN PERAKENDE ve TEKSTİL YATIRIMLARI A.Ş.

Adres: Beymen Mağazacılık A.Ş Ayazağa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:15 Oycan Plaza

 

Beymen müşteri hizmetleri hakkında tecrübe ve şikayetlerinizi aşağıdan yorum olarak diğer Beymen kullanıcılarıyla olarak paylaşabilirsiniz

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

  1. Esin Kılıç

    Sayın İlgili,
    19 aralık tarihinde verdiğim sipariş (BEY-20211219-4184859) halen tedarik aşamasında görünüyor. Siparişimi teslim alıp yılbaşı öncesinde hediye edeceğim kişilere ulaştırabilmem için sürem tükenmiş durumda. Yardımlarınızı rica ediyorum.