BELBİM Elektronik Müşteri Hizmetleri

BELBİM Elektronik müşteri hizmetleri numarasına ulaşan müşteriler, firma hakkında istedikleri tüm işlemlerini bu alan üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Toplu taşıma araçlarında kullanılan akbilin icadı olan BELBİM, her an için müşterilerin beklentilerine ve isteklerine yanıt vermeye devam etmektedir. Akbilin icat edilmesi ile birlikte İstanbul trafiği ciddi anlamda nefes almıştır. Bu bağlamda her zaman müşterilerin memnuniyetlerine öncelik veren firmada, müşteriler her zaman sorunlarına bir yanıt alabilmektedirler.

Kurulmuş olduğu günden beri her zaman yenilikçi ve modern bir firma olmaya devam eden BELBİM iyi bir firma olmanın tüm gereklerini yerine getirmeye de devam etmektedir. Üretilen bu akbiller sayesinde toplu taşıma araçları içerisinde ulaşım oldukça kolay bir hale gelmektedir. Bu ulaşım araçlarından bazıları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Otobüs
 2. Tramway
 3. Metro
 4. Metrobüs
 5. Vapur
 6. Deniz motorları
 7. Demir yolları…

Tüm bu toplu taşıma araçlarını sorunsuz bir biçimde kullanmak isteyen kişiler BEMBİL tarafından sağlanan İstanbul Kartları kullanmaktadırlar. Böylelikle de toplu taşıma ihtiyacı duymaları durumunda direk olarak akbil basarak ulaşmak istedikleri yerlere sorunsuz bir biçimde ulaşabilmektedirler. Bu noktada sorun yaşayan müşteriler de müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek sorunlarını çözebilmektedir.

BELBİM Elektronik Müşteri Hizmetleri
BELBİM Elektronik Müşteri Hizmetleri

BELBİM Kart Başvurusu

BELBİM kart başvurusu yapmak isteyen kişiler direk olarak başvuru merkezlerine gidebilmektedirler. Ancak merkezlere gitmelerine gerek kalmadan da kolay bir biçimde online olarak başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Özellikle de öğrenci kartı, öğretmen kartı, aylık abonman ve 65 yaş üzeri kartı gibi kartları kolay bir biçimde çıkartabilmektedirler. Böylelikle de ulaşmak istedikleri yerlere daha uygun fiyatlar ile ulaşma imkanı elde etmektedirler.

Online işlemler ile kart başvurusu yapmak isteyen kişilerin yapmaları gerekenler bir hayli basittir. Bunun için aşağıdaki adımların takip edilmesi gerekmektedir;

 1. BELBİM resmi internet sitesine girmek,
 2. Ana sayfada çıkan kart başvuruları bölümünde şimdi başvur butonuna tıklamak,
 3. Telefon numarası eklemek,
 4. Cep telefonuna gönderilen onay kodunu girmek,
 5. Onayla butonuna tıklayarak adımlarla gelen formu doldurmak…

Kart başvurusu yapmak isteyen kişiler, karşılarına çıkan basit yönlendirmeler ile birlikte başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Böylelikle de çok kısa süre içerisinde kartlarına sahip olabilmektedirler. Aldıkları kartlar ile birlikte İstanbul içerisinde toplu taşıma araçlarını sorunsuz bir biçimde kullanabilmektedirler.

BELBİM Telefon Numarası

Müşteriler BELBİM telefon numarası üzerinden merak ettikleri tüm soruların yanıtlarını alabilmektedirler. Merak ettikleri soruların yanıtlarını site içerisinde sık sorulan sorular arasında yer alan sayfadan da bulabilmektedirler. Ancak böyle bir detay ile uğraşmak istemeyen müşteriler direk olarak telefon numarası üzerinden bağlantı kurabilmektedirler. Böylelikle de en ufak bir sorun yaşamadan ya da zaman kaybetmeden ulaşmak istedikleri tüm bilgilere ulaşma imkanını elde edebilmektedirler.

Normal müşteriler ve kurumsal müşteriler farklı telefon numarası üzerinden bu firmaya kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Normal müşteriler direk olarak 153 numaralı telefon hattını aradıkları zaman çağrı merkezi ile iletişim kurabilmektedirler. Kurumsal müşteriler ise 444 2 161 numaralı hat üzerinden iletişimlerini sorunsuz bir biçimde gerçekleştirebilmektedirler.

BELBİM İstek ve Şikayet Hattı

Her zaman için müşterilerin taleplerine ve sorunlarına yanıt veren BELBİM firması, isteklere ve şikayetlere de oldukça önem vermektedir. Bu bağlamda Belbim şikayet hattı için müşterilerin isteklerini ve şikayetlerini dile getirebilmek adına da çağrı merkezine ulaşmaları gerekmektedir. Çağrı merkezinin telefon numarasını aramalarının ardından direk olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmektedirler. Bu alan içerisinde de şikayet hattına geçerek tüm düşüncelerini istedikleri biçimde aktarabilmektedirler. Müşterilerin sorunları ve şikayetleri en kısa süre içerisinde değerlendirilerek olabilecek en kısa süre içerisinde en etkili çözüm önerileri üretilmektedir.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *