BEKO Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
BEKO Müşteri Hizmetleri


BEKO Hakkında

Beko, 1950 yılında Koç ve Bejereno ortaklarının baş iki harfinden ismi oluşturularak kuruldu.
İlginç bir hikayeye sahip olan Beko markası ilk olarak bir konserve fabrikası olarak açıldı fakat ülkenin zamanki zorlukları yüzünden faaliyet  geçmedi ta ki 1980’li yılara gelindiğinde artık Beko bir dünya markası olma yolunda emin adamalarla ilerlemeye başladı. 2000’li yıllarda ise bir çok ülkeye ürün göndererek bu markanın tanınması sağlandı. Şuan hizmetine Arçelik A.Ş altında devam etmektedir.

BEKO Müşteri Hizmetleri

Beko müşteri hizmetleri müşteri odaklı çalışma prensibiyle güller yüzlü hizmet anlayışını bir araya getirerek yük kaliteli müşteri hizmeti sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerinde binlerce bayisi bulunan kuruluş yine bu noktalarda ürünleri nereden alırsanız alın hizmet vermektedir.

BEKO Çağrı Merkezi

Yedin gün 24 saat Türkiye’nin her yerinden iletişime geçebileceğiniz bir Beko çağrı merkezi mevuttur. Beko telefonlarını aradıktan sonra hizmet kalitesini yüksetmek adına sizden anket yaparak destek olmanızı rica edebilirler. Bu numara Beko servis numarası olarakta kullanılmaktadır.

Beko telefon numarası

444 0 888

BEKO Diğer İletişim Bilgileri

Ayrıca farklı iletişim yollarını tercih ederek beko ile iletişim kurabilirsiniz. Bu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Telefon: 0212 314 3434
Fax: 0212 314 3470
E-mail:[email protected]

Adresi: Karaağaç Cad. No:2-6 Sütlüce Beyoğlu/İSTANBUL

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Not: Herkese açıktır. *

Yorumlar

 1. turgay turanlı

  Merhaba. Bugün 16:00–18:00 saatleri arasına kombi arızamdan dolayı randevu verildi. bende 15:00 da eve gelip servisi bekledi. şu an itibariyle çağrı merkezinizi 9 kez aramama rağmen hep aynı şeyleri söyleyip beni savuşturdular. Halen gelen giden yok. Mağduriyetimi nasıl giderebileceğim konusunda desteklerinizi rica ediyorum
  0532 3013399

 2. Hasan

  Buz dolabı almıştım yeni 1 yılda 2. Arızayı verdi 6.gundur servisde hâlâ haber yok aldigima bisman ettirdiniz bütün yiyecekleriniz çöp oldu

 3. ali emre sarıtekin

  İki yıl önce zar zor bir Beko buzdolaBI aldım. Lanet olasıca buzdolaptan iki yıldır bir bardak soğuk su içmedik. İçine ne koyarsak kokuyor.

  Servis istedim. Bir şey yok deyip gittiler. Tekrar tekrar servis istedim. En sonunda kart arızası olduğuna karar verdiler. Kart değişti ama olmadı: yine kart değişimi yapıldı. Ama yine soğutmuyor. Servis istedim. Fan değişimi yapıldı. Ama yine soğutmuyor. merak ediyorum kasayı ne zaman değiştireceksiniz?

  Eve gelen personel havaların sıcak olduğunu, havalar soğuyunca problemin kalmayacağını söyledi. Evin izolasyonunu sorguladı. Şaka değil bunlar… Servis istiyorum işi rampaya sarıyorlar. Gelen personmel üretim hatası olduğunu söylüyor.

  Komşudan emanet buzdolap aldım onu kullanıyoryum. soğuk su ihtiyacımı balkona bir sebil koyduk onunla gideriyoruz.

  merak ettiğim. Çalışmayan bir makine ürettiniz. neden sattınız? hadi sattınız.. neden arkasında durmuyorsunuz?

 4. ismet

  Merhaba
  Antalya M.Paşa ilçesinden yazıyorum.
  27.01.2020 tarihi itibariyle sabah saat 10:00 gibi 4440888 çağrı merkezini televizyonumdaki bir problem için aradım.Aynı gün saat 13:00 ila 15:00 arası eve gelerek problemi çözeceklerini söylediler. Bana arıza durumunu sordular anlattım evde olmadığımı söyledim.
  Daha sonra eve geçip tekrar aradım çağrı merkezini kumandadan bazı işlemler yaptırdılar sorun çözülmedi ve saat 13:00 ila 15:00 arası ilgili servisin geleceğini söylediler.
  Daha sonra sanırım ilgili servisten bir arkadaş yine aradılar beni televizyonun arıza durumunu sordu merkezi sistem mi kendinden mi uydulu olduğunu sordu ben de merkezi sistem dedim.
  Bana merkezi sistemden kaynaklanabileceğini sordu ben de siz geliniz bakınız eğer sizin yapacağınız bir şey yok ise ben de binanın merkezi sistemiyle ilgilenen servise ulaşırım bina yöneticimle de görüşür bilgi alır merkezi sistemle ilgili servisi çağırabiliriz sorun merkezi sistemden kaynaklanıyorsa dedim.
  Servis ten arayan arkadaşla konuşup bu şekilde kapattık ve geleceklerini düşünerekten bekliyoruz artık.
  Saatler geçiyor ve ben gün içerisinde çağrı merkezini enaz 6 veya 7 kez aramışımdır bana hep servis gelecek bakacak diyorlar tabi.
  En son sasat akşam 5 den sonra yine aradım servis gelmedi mi sizi aramadılar mı diyorlar bu seferde.
  Daha sonra servisle görüşüp hemen bana döneceklerini söylediler çağrı merkezinden ama dönen olmadı çağrı merkezinden.
  Biraz sonra yani saat akşam 5 ten sonra telefonuma mesaj geldi bir gün sonrası için yeni bir kayıt açıldığını belirten.Ben çağrı merkezini aradım böyle bir şey olamaz kayıtları biz oluşturuyoruz size servisi yönlendiriyorum mutlaka gelecek dediler.Birazdan servisten aradılar ve bana dediler ki: siz servisi iptal ettirmişsiniz size yarın yani 21.01.2020 tarihinde yeni bir kayıt açıldı.
  Oysa ben ne servisi iptal ettirdim ne de yeni bir kayıt için görüştüm.
  Kısacası çağrı BEKO çağrı merkezinden ve ilgili servis olan GÜLLÜK yetkili servisinden şikayetçiyim.
  Ben işten izin alarak eve gittim servise yardımcı olmak amacıyla ve eşim hastaneye gidecekti ona gitme servis gelecek yarın gidersin dedim bütün gün servis bekledik.
  Sorun çözülmedi ve ben çağrı merkezinden ilgili GÜLLÜK YETKİLİ SERVİSİNDEN
  çikayetçiyim.
  ŞİKAYETÇİYİM.
  Bilginize lütfen.
  ismet canlı
  05435340969
  Antalya/M.Paşa

 5. cevdet demirelli

  slm .2 ay oldu Buzdolabı ankastra fırın takım ve çamaşır makinası aldım .süpürge hediyesi vermediler.11.500.00.tl.iki ayda ödedim.alma hakkım var mi bilgilendirin.

  • Musteri Hizmet

   Merhaba, bu konuda en net bilgiyi almanız ve durumunuzu iletmeniz için Beko müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasını aramanız gerekir.